Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

pa bice da ovi sto se bune nisu sisali sisu kad su bili mali nego im tata verovatno dao parèe mesa pa im sad sisa smeta jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Najvi¹e volim te ¹to se sabla¾njavaju na javno dojenje, a ne smetaju im komani po ulicama, deèja prostitucija, nasilje nad decom...

Lazic

Eeee, Mi¹ko... Parkiranje pred ulazima, bacanje ðubrta kroz prozor, slu¹anje narodnjaka, koèenje na trepæuæe zeleno, pink, parovi, grand i svi ostali otrovi...

UFF

kad majka sa bebom izvadi sisu tu nema nista erotskog pa sta se onda koji qrac bune?
ko to tako shvati taj je opasno bolesan u vugla

Joker

Da majka izvadi sisu u sred kafica, javnog prevoza ili na bilo kom drugom javnom mestu da bi dojila dete je nekulturno...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ostoja

Citat: Joker poslato 10 Jun, 2015, 09:28
Da majka izvadi sisu u sred kafica, javnog prevoza ili na bilo kom drugom javnom mestu da bi dojila dete je nekulturno...

Da, slazem se, te bebe su bash nekulturne, ne znaju da nije lepo biti gladan na javnom mestu nego majka ako se sluchajno zatekla van kuce mora hitno u kucu, zatvoriri vrata, zakljuchati dva puta i proveriti, navuci teshke zavese i tek onda podojiti bebu... Samo jedno pitanje, imash li sluchajno decu i jesi li ih kao bebe izvodio ikud iz kuce?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

clutch&brake

Citat: Ostoja poslato 10 Jun, 2015, 10:00
Citat: Joker poslato 10 Jun, 2015, 09:28
Da majka izvadi sisu u sred kafica, javnog prevoza ili na bilo kom drugom javnom mestu da bi dojila dete je nekulturno...

Da, slazem se, te bebe su bash nekulturne, ne znaju da nije lepo biti gladan na javnom mestu nego majka ako se sluchajno zatekla van kuce mora hitno u kucu, zatvoriri vrata, zakljuchati dva puta i proveriti, navuci teshke zavese i tek onda podojiti bebu... Samo jedno pitanje, imash li sluchajno decu i jesi li ih kao bebe izvodio ikud iz kuce?


ne brate,ali isto tako moze da ode do toaleta ili da zamoli osoblje da se skloni u neku prostoriju. ja nemam nista protiv toga i to je prirodna stvar... ali sto kaze joker ne mora na sred srede
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

#29588
Njanja je odgovorio umesto mene...

Mozda je glupo sto uporedjujem ali izasao si iz kuce, moras da vrsis malu nuzdu hitno... To nije nista sramota, osnovna fizioloska potreba svakog coveka a pritom nije zdravo zadrzavati.. Hoces da ga izvadis na sred ulice ili ces mozda da se strpis da udjes u neki kafic, zamolis da se posluzis toaletom?

EDIT: Skoro sam video, prolazim kroz parkic.. Zena, sa bebom i malim detetom, mozda dve godine. Dete se nesto igra, ona je uzela da doji dete.. Kulturno zena je prekrila dete i sebe sa pelenom, i doji... E to je kulturno..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

evo malo slicica coveka kojem je fetish da lize i  dudla cev od usisivaca kribija...
















































Ostoja

Citat: njanja poslato 10 Jun, 2015, 10:02
Citat: Ostoja poslato 10 Jun, 2015, 10:00
Citat: Joker poslato 10 Jun, 2015, 09:28
Da majka izvadi sisu u sred kafica, javnog prevoza ili na bilo kom drugom javnom mestu da bi dojila dete je nekulturno...

Da, slazem se, te bebe su bash nekulturne, ne znaju da nije lepo biti gladan na javnom mestu nego majka ako se sluchajno zatekla van kuce mora hitno u kucu, zatvoriri vrata, zakljuchati dva puta i proveriti, navuci teshke zavese i tek onda podojiti bebu... Samo jedno pitanje, imash li sluchajno decu i jesi li ih kao bebe izvodio ikud iz kuce?


ne brate,ali isto tako moze da ode do toaleta ili da zamoli osoblje da se skloni u neku prostoriju. ja nemam nista protiv toga i to je prirodna stvar... ali sto kaze joker ne mora na sred srede


Do toaleta da doji bebu? Siguran si da si dobro razmislio?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Da, dojiti decu je potpuno neprirodno i nemoralno, to treba zabraniti, samo veshtachka hrana iz bochica, samo tako ce dezurni "moralisti" da budu mirni, nema veze shto nam na televiziji, u novinama (pa i na na shem dragom forumu) serviraju gomile golih pich..a i kurch..a, to je ok, to je super, ali majka koja doji bebu, zmislite na javnom mestu, eeeeee, to ne ide, to ja stvarno vrhunska uvreda morala, karajnja sramota. Gospodo moralisti, ta sisa nije sisa koju koristite u sex-u i tog trena nema veze sa sex-om, to je izvor htrane i zivota za malo bespomocno ljudsko bice, ali kaze Bora Chorba: "o nechemu lepom pevao sam slepom i sve svoje pesme chitao sam gluvom'...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

monsterbnt

Gayevi..... cim ne vole da vide dobru sisu....
Smrt SVIMA!!!!

Icemilutin

Citat: Joker poslato 10 Jun, 2015, 09:28
Da majka izvadi sisu u sred kafica, javnog prevoza ili na bilo kom drugom javnom mestu da bi dojila dete je nekulturno...

Jel se sklanjas sa javnog mesta da bi pojeo pljeskavicu???
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Joker

Ostoja, jel tebi Slaninar neki rod? Jel ti vidis o cemu mi pisemo?

Ja sam za to da se doji, jer mlade majke sve manje doje svoju decu a to smatram pogresno! Ajde da pisem sporije... Nema nicega loseg u dojenju, ali je nekulturno da na javnom mestu izvadi, bez da se pokrije, bez blama i doji svoje dete.. Sta ti tu nije jasno? Kakvi ku***evi, kakve pi**e, o tome nije rec ovde. Pitaj me sta mislim o tome i dobices odgovor...


Da rezimiramo, ako se majka nadje u sitaciji van kuce, gde mora da nahrani dete a nema vremena da se vrati, sasvim je u redu da se udje negde, da pita, da se snadje a ne samo da izvadi sisu i to je to...

Ice, da, nikada ne idem ulicom i jedem, ako sam uzeo pljeskavicu na kiosku, ili cu je poneti kuci ili je pojesti tu ispred. Isto tako ne idem ulicom i pusim, ne idem ulicom i ne pocesem se ako me zasvrbe jaja...

Za sve postoji vreme i mesto...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mi¹ko_kolo

A gde bi to mogla majka da se skloni kad hoæe da podoji dete? Navedi mi ijedno mesto koje ima prostoriju za podoj. Da uðe u klozet da bi beba jela?! Da li ti jede¹ u klozetu?! Ili, poznaje¹ li ikoga ko to radi? Sva¹ta!

bigbad86

Meni ne smeta javno dojenje, tu je sve prirodno i nema nista erotsko. Ko se buni, njega bi oterao u WC da jede.

mkt

ja sam i za sex na javnom mestu

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 10 Jun, 2015, 10:43
Gayevi..... cim ne vole da vide dobru sisu....
[rofl] [rofl] [rofl] Koliko drame oko jedne sise...;D


Problem su predrasude, od malih nogu smo gledali samo ciganke kako doje decu na ulici i sad nam se di¾e kosa na glavi kad vidimo neciganke...;D
Realno nema veze sa kulturom, nego sa dru¹tveno prihvatljivim pona¹anjem, oseæam da æe na¹oj deci to biti potpuno normalno, kao ¹to i jeste...
Nego bre, ka¾e Uff da je bolestan svako ko vidi ne¹to erotièno u tome, kad mlada mama potegne sisu pred svima, jo¹ ako je dobra sisa, gde æe¹ lep¹eg prizora...;D
Instant mi se popravi raspolo¾enje...;D





Citat: mkt poslato 10 Jun, 2015, 12:36
ja sam i za sex na javnom mestu
I ja, i ja... ;D

Joker

Kao i u svakoj raspravi koja nema kraja jer se hvatate za detalje koje vam najvise odgovaraju, u ovom slucaju toalet (ali ste vi to naveli dramski klozet), to je navedeno kao primer privatnosti za koje treba da postoji.. Nije rec o higijenskim uslovima, niko ne govori da treba da se ide iskljucivo tamo, vec da se skloni, pokrije svoje intimne delove nevezano za razlog zasto je to tako. Toalet je uzet kao primer, nemoj da vodimo ovakav razgovor...
Jednostavno, meni je to nekulturno i to je moje misljenje.. Svako ko ima potrebu, mogucnost ili sta vec, slobodno neka radi sta u je volja...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...