Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


BOKYBOY

...hebo bi im mamu...skinuo bi ih gole i pustio u divljinu... [djavo]

VR 46

#28465
Sto se tice lova,to je nesto drugo,sve te zivotinje koje se love one su u tom periodu love jer ih ima previse...mislim na zeceve,prepelice,fazane itd...ali ovakve zivotinje je strasno ubijati,zbog cega?
Jel su ih ove zivotinje ugrozile?Jel su im dosli na gajbu i pokusali da ih ubiju?Ili ljudi idu u njihova prirodna stanista i ubijaju?
Twist of wrist!

freepartyman

 Pusti me tih prica, ja lovce ne volim nikako, gomila pijanih likova koji se gegaju po sumi i pucaju u sta stignu..Jedini lovci koje postujem su ljudi koji ubijaju da bi preziveli,tipa Indijanci nekada ili Amazonci,Eskimi i Masai-i danas.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Citat: freepartyman poslato 17 Mart, 2015, 22:27
Pusti me tih prica, ja lovce ne volim nikako, gomila pijanih likova koji se gegaju po sumi i pucaju u sta stignu..Jedini lovci koje postujem su ljudi koji ubijaju da bi preziveli,tipa Indijanci nekada ili Amazonci,Eskimi i Masai-i danas.
Ma ko kaze da ih ja volim,nego sam uporedio lov i krivolov.
Twist of wrist!

monsterbnt

Definicija lovaca - Gomila uniformisanih naoruzanih ljudi koji kroz sumu idu u kafanu...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: freepartyman poslato 17 Mart, 2015, 22:27
Pusti me tih prica, ja lovce ne volim nikako, gomila pijanih likova koji se gegaju po sumi i pucaju u sta stignu..


[rofl]

Bori¹a

Citat: freepartyman poslato 17 Mart, 2015, 22:27
Pusti me tih prica, ja lovce ne volim nikako, gomila pijanih likova koji se gegaju po sumi i pucaju u sta stignu..Jedini lovci koje postujem su ljudi koji ubijaju da bi preziveli,tipa Indijanci nekada ili Amazonci,Eskimi i Masai-i danas.

ja pucam iz malokalibarke samo u svrake, gavrane i golubove... svrake mi jedu kukuruz a golubovi poseru tavan... vrapca ne bih mogao ubiti nikad...

ikomline

Citat: Bori¹a poslato 17 Mart, 2015, 22:38
Citat: freepartyman poslato 17 Mart, 2015, 22:27
Pusti me tih prica, ja lovce ne volim nikako, gomila pijanih likova koji se gegaju po sumi i pucaju u sta stignu..Jedini lovci koje postujem su ljudi koji ubijaju da bi preziveli,tipa Indijanci nekada ili Amazonci,Eskimi i Masai-i danas.

ja pucam iz malokalibarke samo u svrake, gavrane i golubove... svrake mi jedu kukuruz a golubovi poseru tavan... vrapca ne bih mogao ubiti nikad...

a bogami ni pogoditi

Bori¹a


eclipse4

Citat: freepartyman poslato 17 Mart, 2015, 22:27
Pusti me tih prica, ja lovce ne volim nikako, gomila pijanih likova koji se gegaju po sumi i pucaju u sta stignu..

ja sam lovac al ne trazim da me volis.....i ne razumem nista sta si napisao ovde....jel si ti siguran da pises o lovcima ili mozda o teroristickoj organizaciji ISIS...?

Lazic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


Gvozden

Ne znam kako vi lovite, al evo kako bi to trebalo
Hunting Dog Fetches Vodka

Andreja

Citat: VR 46 poslato 17 Mart, 2015, 22:07
Sto se tice lova,to je nesto drugo,sve te zivotinje koje se love one su u tom periodu love jer ih ima previse...mislim na zeceve,prepelice,fazane itd...ali ovakve zivotinje je strasno ubijati,zbog cega?
Jel su ih ove zivotinje ugrozile?Jel su im dosli na gajbu i pokusali da ih ubiju?Ili ljudi idu u njihova prirodna stanista i ubijaju?

Ne znam kako nekih ¾ivotinja mo¾e biti previ¹e u odreðenom trenutku, priroda se sama brine za to od kad postoji, ne znam za¹to je èovek umislio da on tu treba da ume¹a prste...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Pa priroda se pobrinula, poslala nas  ;D

Salim se, naravno. Jedino ribolov volim, a i tu sam vise puta otisao bez mreze nego s njom.