Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


mkt

Citat: paja021 poslato 21 Februar, 2015, 22:12
©ta je vama?Kakav Kom¹a...kakav balansero...ja ovde vidim samo neke babe
babasere  ;D ;D ;D ;D ;D

Bori¹a


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dukags



freepartyman

A pazi pandure sto prolaze pored ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

LADA Raven (concept car 2014)



mali_zmaj

u jebte al ih pokupi!!!! uuuuuuu...
jin-jang

freepartyman

Citat: mkt poslato 22 Februar, 2015, 16:20
LADA Raven (concept car 2014)



Vidim da se primaju ljudi po fejsu , meni previse SF..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DraganPavlicevic

Njanjo bre, kakva je ovo foto monta¾a?Ja da nisam bio na u¹æu, sva¹ta bih pomoslio.Ovako, mogu da ti budem svedok kada bude¹ preduzeo odgovarajuæe pravne korake.

clutch&brake

Detrdzent se naguto omeksivaca pa povileneo...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

©trecnu me, pomislih da je otegao papke...;D

joka

 Jo¹ æe on da rovari tamo ruèno, gde svi ostali koriste alatljiku!    ;)     [cheers]

freepartyman

Kada bude umro niko nece reci, sad je na lepsem mestu :D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Radanovic


Popsy



[samoubistvo]

CitatСтрашно је видети колико људи је себе унапред предодредило за пакао тиме што су одабрали пут телоскрнављења.

На слици лево је Миливоје, млади момак који је скренуо са пута Божијег када је по први пут пробушио уво, заслепљен незнањем и западњачким трендовима. Убрзо након тога урадио је једну тетоважу и постао зависан од мастила. Није могао да стане док своје тело није претворио у оличење зла и храм нечастивог. На десној слици га можете видети само након годину дана од првог тетовирања, слика је узета из архива Централног Затвора у Београду, где Миливоје (познатији сада под називом Миксер) служи доживотну казну због извођења сатанистичких ритуала у којима је приносио људске жртве. Најстрашније од свега је што је његова прва жртва управо била баба Живана - жена која га је охрабривала да буде оно што јесте и да је у реду да ради пирсинге и тетоваже.

Јавност је овај случај заташкала - дилерима мастила није у циљу да цела Србија сазна за то како нас систематски уништавају, али мени се намеће морална, а пре свега и хришћанска обавеза да вас о свему овоме обавестим.

Да ли и даље мислите да је тетовирање безопасно? Размислите опет и пустите Христа у своје срце, а не иглу.


Poslednja vest, Milivoje pobegao iz CZ, promenio ime u Rick Genest i pokusao da ubije Kianu Rivsa u 47 Samuraja  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Never underestimate the power of the dark side ... === ***