Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Bitna razlika ¹to je napad na televiziju bio najavljen, da se evakui¹u ljudi. Cilj je bila zgrada, tehnika, ne civili. Èisto da budemo realni. Kao da su ovi teroristi nazvali redakciju, rekli da æe razneti sve bombom i dali rok, a da redakcija naredi ljudima da ostanu u kancelarijama.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

K_A_W_A


dzimika

Citat: Slaninar poslato 09 Januar, 2015, 13:04
Bitna razlika ¹to je napad na televiziju bio najavljen, da se evakui¹u ljudi. Cilj je bila zgrada, tehnika, ne civili. Èisto da budemo realni. Kao da su ovi teroristi nazvali redakciju, rekli da æe razneti sve bombom i dali rok, a da redakcija naredi ljudima da ostanu u kancelarijama.

ako je cilj bila tehnika onda je bilo jednostavnije da uniste sve predajnike
ako je bila cilj zgrada, rts je imao zgradu i u kosutnjaku i to ne jednu nego jos mnogo vise nego onih u abardarevoj
sto posle nisu gadjali sve ostale zgrade?
bio si u redakciji kad su najavili? ili znas nekog ko zna nekog ko zna nekog ko opet zna nekog ko je radio u redakciji

i samo da se razumemo, od kad je televizija legitiman vojni cilj? bez obzira sto je drzavna

Hohštapler

propaganda.
CIA snajka, CIA.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: dzimika poslato 09 Januar, 2015, 17:48
Citat: Slaninar poslato 09 Januar, 2015, 13:04
Bitna razlika ¹to je napad na televiziju bio najavljen, da se evakui¹u ljudi. Cilj je bila zgrada, tehnika, ne civili. Èisto da budemo realni. Kao da su ovi teroristi nazvali redakciju, rekli da æe razneti sve bombom i dali rok, a da redakcija naredi ljudima da ostanu u kancelarijama.

ako je cilj bila tehnika onda je bilo jednostavnije da uniste sve predajnike
ako je bila cilj zgrada, rts je imao zgradu i u kosutnjaku i to ne jednu nego jos mnogo vise nego onih u abardarevoj
sto posle nisu gadjali sve ostale zgrade?
bio si u redakciji kad su najavili? ili znas nekog ko zna nekog ko zna nekog ko opet zna nekog ko je radio u redakciji

i samo da se razumemo, od kad je televizija legitiman vojni cilj? bez obzira sto je drzavna

Ma sve se ja to sla¾em, svinjarija, celo bombardovanje. Nisam debil, jebote!  Samo znam da su plju¹tale tu¾be ¹to su terali ljude da idu na posao (ratna obaveza), a znalo se da æe biti meta. Niko od na¹ih nije kod nas odgovarao zbog toga, koliko znam. Znalo se i za mostove.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

U prevodu ako nas ubijaju onda da to bude  >>>   [povracanje]


eclipse4

 [facepalm] [facepalm]

onda ti je prosto jasno kako je dospeo na tu funkciju...



monsterbnt

Cek cek... SSSR je izzzvrsio invaziju na ukrainu i nemacku?!?!
Sta je sledece? Jevreji iz ausvica rusili ustavni poredak treceg rajha? Srbi iz jasenovca napadali mladu hrvatsku demokratiju?
Ja moram da saznam od koga ovaj zavrsava gudru, izgleda da je mnogo dobra.
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

jel mozes brate da zamislis da se neko nalazi na ovakvoj funkciji i izjavljuje ovako nesto a pritom mu niko nista ne kaze,vec lansiraju njegove izjave u novinama kao jako pozitivno misljenje....sa uvazavanjem....


Ukrainian PM on German TV: Russia toppling Hitler was a bad thing

eclipse4

nokat je priheftan na svoje mesto :)



freepartyman

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2015, 02:22
jel mozes brate da zamislis da se neko nalazi na ovakvoj funkciji i izjavljuje ovako nesto a pritom mu niko nista ne kaze,vec lansiraju njegove izjave u novinama kao jako pozitivno misljenje....sa uvazavanjem....


Ukrainian PM on German TV: Russia toppling Hitler was a bad thing
Strasno.....
I became a beast to rid myself the pain of being a man

p0peye

Citat: Slaninar poslato 09 Januar, 2015, 19:22
Citat: dzimika poslato 09 Januar, 2015, 17:48
Citat: Slaninar poslato 09 Januar, 2015, 13:04
Bitna razlika ¹to je napad na televiziju bio najavljen, da se evakui¹u ljudi. Cilj je bila zgrada, tehnika, ne civili. Èisto da budemo realni. Kao da su ovi teroristi nazvali redakciju, rekli da æe razneti sve bombom i dali rok, a da redakcija naredi ljudima da ostanu u kancelarijama.

ako je cilj bila tehnika onda je bilo jednostavnije da uniste sve predajnike
ako je bila cilj zgrada, rts je imao zgradu i u kosutnjaku i to ne jednu nego jos mnogo vise nego onih u abardarevoj
sto posle nisu gadjali sve ostale zgrade?
bio si u redakciji kad su najavili? ili znas nekog ko zna nekog ko zna nekog ko opet zna nekog ko je radio u redakciji

i samo da se razumemo, od kad je televizija legitiman vojni cilj? bez obzira sto je drzavna

Ma sve se ja to sla¾em, svinjarija, celo bombardovanje. Nisam debil, jebote!  Samo znam da su plju¹tale tu¾be ¹to su terali ljude da idu na posao (ratna obaveza), a znalo se da æe biti meta. Niko od na¹ih nije kod nas odgovarao zbog toga, koliko znam. Znalo se i za mostove.

Зар није директор РТСа осуђен за то?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2015, 03:15
nokat je priheftan na svoje mesto :)

klamerica jebena, ja sam u stomak zab'o, srecom sam imao jaknu i duks i nije mnogo uslo... ja pistoljem ;D

monsterbnt

U cirkusu od zemlje, klovnovi su srecni, a publika tuzna.

Smrt SVIMA!!!!

Dukags

Календар погребне фирме из Шапца


mkt


abarth

Pa zato i vozi automatic apriliu manu

mali_zmaj

al vozi,i to je bitno!!!
jin-jang

bigsheki