Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: mkt poslato 22 Decembar, 2014, 10:45
jebo bi, ne bi pito kolko kosta

Nemas ti honorara za to.... Tako da je i bolje da ne pitas koliko kosta.
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Citat: aleks89rd poslato 22 Decembar, 2014, 10:29
kenjate svi vi mnogo, da vam se skine bilo koja, od kaludjerice pa do vestice sve bi vi to jebali, nego kad ne mozete onda ste kao izbirljivi
vestica? odvratna je, ne bi mogao da se ljubim sa njom ali zato kad bi se skinula zaskocio bih je kao ker i ne bi silazio celu noc

upravo to hahaahahahah svaka koja mi se ponudila uzeo sam... doduse jeste jedna ali... bice bolje ;D

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 22 Decembar, 2014, 11:58
Citat: aleks89rd poslato 22 Decembar, 2014, 10:29
kenjate svi vi mnogo, da vam se skine bilo koja, od kaludjerice pa do vestice sve bi vi to jebali, nego kad ne mozete onda ste kao izbirljivi
vestica? odvratna je, ne bi mogao da se ljubim sa njom ali zato kad bi se skinula zaskocio bih je kao ker i ne bi silazio celu noc

upravo to hahaahahahah svaka koja mi se ponudila uzeo sam... doduse jeste jedna ali... bice bolje ;D

...cuti Borisa,bolje jedna nego nijedna... ;) ...a i sad ce da nagrnu kad vozis Hondu... [panic]

aleks89rd

Citat: BOKYBOY poslato 22 Decembar, 2014, 12:01
Citat: Bori¹a poslato 22 Decembar, 2014, 11:58
Citat: aleks89rd poslato 22 Decembar, 2014, 10:29
kenjate svi vi mnogo, da vam se skine bilo koja, od kaludjerice pa do vestice sve bi vi to jebali, nego kad ne mozete onda ste kao izbirljivi
vestica? odvratna je, ne bi mogao da se ljubim sa njom ali zato kad bi se skinula zaskocio bih je kao ker i ne bi silazio celu noc

upravo to hahaahahahah svaka koja mi se ponudila uzeo sam... doduse jeste jedna ali... bice bolje ;D

...cuti Borisa,bolje jedna nego nijedna... ;) ...a i sad ce da nagrnu kad vozis Hondu... [panic]

pa i nece bas toliko, bolje da vozis suzuki, bilo bi ih vise  ;D ;D ;D

Kostić

ja vozim suzuki, evo drugi zaredom i ubo sam nekoliko rupa. al na putu ;D

bucko

#27145

Bori¹a

moj cale je pravi jebac, tako je usao u jednu rupu da je otkinuo tocak na pontijaku sa sve poluosovinom ;D ;D ;D
jedva cekam novu godinu da pocnem u 23:59 i da svrsim u 00:01 i da svima pricam da sam jebo godinu dana ;D

MIGE

Citat: monsterbnt poslato 21 Decembar, 2014, 00:58
Nancy Fancy.... inace se predstavlja kao Andjela Vestica..... pukla kod Woodmana na castingu jer nece u bulju..... Svojevremeno je bila 500eu za celo vece, sad uglavnom pimpuje druge ''flaferke''....
a i mrstila se kad je gutala i kad su je po faci prskali

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2014, 11:51
Citat: mkt poslato 22 Decembar, 2014, 10:45
jebo bi, ne bi pito kolko kosta

Nemas ti honorara za to.... Tako da je i bolje da ne pitas koliko kosta.

Onda neka pita kad zavr¹i ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Kostić

bori¹a sine, da nema tebe i na¹eg bal¹e, ovaj forum bi bio skup matorih drkad¾ija. æale ti je keva bre, kad te takvog nepravio :)

Hohštapler

alo alo!  pa i ja sam mlad!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

jesi, al tvoj æale nije ubo rupu pa izgubio poluosovinu, nisi do¹o prokrijumèaren go i bos na zlatibor ko mladi bal¹a, pa se ne raèuna :)

Hohštapler

moj æale? moj æale je umesto kurtona koristio indigo,  vi¹ da je dobio blizance,  pobedi to! :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

jes vala, istina. ti si onaj ¹to je vozio motor èim se izrodio. onda mejnam u vas tri indijanca, da vas nema... matori blabla :)

pittatore

Andrej slagao te cale, ne treba indigo za to veruj mi znam iz licnog iskustva ;D

Hohštapler

To je kumova teorija, on kad god to isprièa (roðendani, slavlja) keva mi se kikoæe ko blesava ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: aleks89rd poslato 22 Decembar, 2014, 10:29
kenjate svi vi mnogo, da vam se skine bilo koja, od kaludjerice pa do vestice sve bi vi to jebali, nego kad ne mozete onda ste kao izbirljivi

vestica? odvratna je, ne bi mogao da se ljubim sa njom ali zato kad bi se skinula zaskocio bih je kao ker i ne bi silazio celu noc

mozda bi ti,cenim i postujem tvoj izbor.....ali se ne mesaj u moj ili ga bar ispostuj  ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Decembar, 2014, 15:47
moj æale? moj æale je umesto kurtona koristio indigo,  vi¹ da je dobio blizance,  pobedi to! :-D