Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



balcan girl

pa sad tetoviranje je u stvari obelezavanje dela koje si uèinio :D :D u nekim kulturama pa i zatvorskim, tetovaze na licu, rukama i takvim svakodnevno vidljivim delovima tela si moraooo debelooo da zasluzis :D sad da li na dobar ili los naèin sve zavisi :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Zverinjak II


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Radanovic


UFF


eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Decembar, 2014, 00:50
Citat: Bori¹a poslato 20 Decembar, 2014, 16:28


Da li neko mo¾e da bude toooliki idiot pa da se ovako istetovira po licu?! A i po prstima! Seæam se da su tako bile samo kalafonke istetovirane.

bilo bi me sramota da i najboljem drugu priznam da sam jebo ovako nesto...ne bi mi se digo ni pomocu africkog celog drveta sljiva.

znaci grozota.

Zverinjak II

Mislimmmm...ugasi svetlo ili po seljaèki, presavi preko lavabo`.Mene vi¹e brine da nema plastiènu cupi sas zube.

Kostić

kaluðerice gaje slike golih mi¹iæavih likova po ormanima, a groze se na plastiène sise i napuæene usne. ne di¾e im se na ¾iv kurac, al na dildo samo tako. ja nebi jepo pamelu anderson i onu ljigavu kuèku ðolijevu. al na penelope kruz bi zaja¹io pa da ima istetovirano JNA posred pièke i da je slika na wc selfi ¹otu, sa sve sisama pa da su i od olova :)

Zverinjak II

A council of Native American leaders has offered partial amnesty to the estimated 220 million illegal white immigrants living in the United States.



Dukags


aleks89rd

kenjate svi vi mnogo, da vam se skine bilo koja, od kaludjerice pa do vestice sve bi vi to jebali, nego kad ne mozete onda ste kao izbirljivi

vestica? odvratna je, ne bi mogao da se ljubim sa njom ali zato kad bi se skinula zaskocio bih je kao ker i ne bi silazio celu noc

Hohštapler

qrac celu noæ...
ja bi je zguza treso ako Bog da i 3 cela minuta,  onda isprskao po bulji i rekao romantiènim glasom: "svaka ti èast, aj sad se obuci i teraj "...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

jebo bi, ne bi pito kolko kosta

Radanovic


mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA