Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

kakvo fantastièno verenièko prstenjeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


eclipse4

pronadjeno u jednoj stali

1956 Maserati A6G Gran Sport Frua




1961 Ferrari 250 GT SWB California Spide




Abri 1, Facel Vega Excellence and Talbot Lago T26 cabriolet Saoutchik ex-Roi Farouk.




Bugatti Type 57 Ventoux




Ferrari 250 GT California SWB




Ferrari 250 GT California SWB and Maserati A6G 2000 Berlinetta Grand Sport Frua




Hispano Suiza H6B cabriolet Millon-Guiet




Panhard-Levassor Dynamic coupe X76




Talbot Lago T26 cabriolet Saoutchik ex-Roi Farouk




Talbot Lago T26 Grand Sport coupé Saoutchik









mkt

ovaj pretposlednji uhhhh kad bi se sredio
zna neko koji je to automobil

eclipse4


Hattrick


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Radanovic


eclipse4

#26931
ovako poTrosenko drzi svoju vojsku i oni budale sedu u rov,cak iako ne poginu tamo na frontu a poginuce 90% ne verujem da ce imati zdrav zivot....bar ne bubrege.
e sad,cela ta vojska bi mogla da okrene te puske ka porosenku,da mu kucaju na vrata,nabiju mu ruku u sta i za vilicu ga povuku na front,sa celom porodicom i da mu daju pusku u ruke.....jer dok ovi jadnici umiru poTrosenko greje dupe i grci milione a zemlja mu je vec u bankrotu.

mediji odrzavaju narod u nekakvom ludilu da to nije tako,da je sve ok,da ce uci u eu i samim tim ce se ponovo izgraditi i obogatiti preko noci iako i sam zna da je prodao kompletnu drzavu,sem onog najbitnijeg dela Novorusiju.....a taj deo je i najbitniji amerima zbog naravno...resursa.....

kad bi sada usli u eu,znaci da su donbas predali,tj eu i ameri bi ostali bez glavne premije zog koje se i radi sve ovo (mislim budimo realni ni ti resursi nisu toliko vazni koliko je vazno da zakucaju rusiji na vrata,ali su itekako dobrodosli).....zato ukrajina jos nemoze u eu....mora prvo da resi donbas pa tek posle bato ako mozemo da vas iskoristimo ok,ako ne.....hvala i dovidjenja....


nego razlog mog postavljanja ovih slika jeste jer me asociralo na srbiju...






eto,ovako nas drze nasi politicari.....njima toplo (hrana dzabe,porodica osigurana,plate abnormalne,tudji automobili i gorivo......) a nama hladno (od jedne plate spremas decu za skolu,benzin,karte,porezi i da ne nabrajam i sami znate)

sad jos i ova ministarka za sve i svasta pocela da kroji neke majmunske zakone i jos se sva kerebeci u ekran ko da je struju izmislila....


nego mi sta radimo.....smrzavamo se ko ovi na slici?nastavicemo tako?nema vise hrabrih otporasa? u tu hladnocu se i razmnozavamo.....deca ce sutra da nas pitaju zasto nismo nista uradili......

jebem ga.....mislim da je glavni razlog to sto zapadu i amerima ovo odgovara,da im ne odgovara stigla bi opoziciji stimulacija od par miliona evra mozda i milijarda i narod bi bio tamo gde treba da bude bas tamo gde je bio i onog 5.og oktobra.....



balcan girl

boze eclipse pa naravno da im odgovara gde si ti video da u stabilnoj zemlji neko prodaje svoje ljude kao robovsku radnu snagu, fabrike, resurse i sve sto je ostalo za bednu lovu.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


dusankobgd


freepartyman

Citat: eclipse4 poslato 07 Decembar, 2014, 17:27
jedva nadjoh ovu staru sliku......

zasto onda narod (mi) jos uvek stojimo na dasci ???

http://3.bp.blogspot.com/-4pzGIzuSiak/UNGUTzNV97I/AAAAAAAAAcs/UjT7V5fHhHA/s1600/1zakonik_5+%281%29.jpg
Zasto sto je narod digao ruke i pustio sebe niz vodu..u prevodu istrosio se..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

pittatore


freepartyman

To je morf piebald inace loptasti piton je u pitanju.  Cene ovog morfa su pre par godina bile straobalne sad su mnogo pristupacniji, mada daleko od toga da su jeftini.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

...meni izgleda ko zmija s fabrièkom gre¹kom...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dusankobgd