Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Tatica poslato 16 Novembar, 2014, 22:55
Од свог (давног) рођења живим у Београду, а променио сам ПЕТ држава (ФНРЈ, СФРЈ, СРЈ, СиЦГ, РС...), тако да је та прича врло релативна. Када сам одлазио тамо где се пуцало, ишао сам пре свега да бих деци и унуцима могао мирно да погледам у очи (а и себи, када се једанпут недељно бријем).

Po mojim merilima, sasvim je moralno opravdano bilo izbeæi sve ratove od 1990. godine na ovim prostorima.

OT:
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nixazzar

Dobih i ja dozvolu, 2 dana, 600km :D



Bori¹a


Dukags


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


freepartyman

Sto je pojeftinilo belo ...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Evra bato... Evra... Navlakusa..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Vidis koliko je jaka da su i dileru poispadali zubi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt


freepartyman

Hahah ne verujem, mora da je zajebancija..Mora da bude,jel da?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

nema zezanja sa ovima ahah preozbiljno su shvatili ovu drzavu

Tatica

Citat: Slaninar poslato 17 Novembar, 2014, 10:44
Citat: Tatica poslato 16 Novembar, 2014, 22:55
Од свог (давног) рођења живим у Београду, а променио сам ПЕТ држава (ФНРЈ, СФРЈ, СРЈ, СиЦГ, РС...), тако да је та прича врло релативна. Када сам одлазио тамо где се пуцало, ишао сам пре свега да бих деци и унуцима могао мирно да погледам у очи (а и себи, када се једанпут недељно бријем).

Po mojim merilima, sasvim je moralno opravdano bilo izbeæi sve ratove od 1990. godine na ovim prostorima.

OT:


Ако мислиш на избегавање ратова од стране тадашњих држава, квазидржава и светских подбадача, слажем се апсолутно. Ако мислиш на индивидуална избегавања од стране фаца које не трпе када им савест приговара  (што се свуда у свету назива дезертерство) и брисање преко гране док друга деца гину, онда тај ''WD-40'' са слике коју си приложио може да се употреби само за подмазивање окупираних буља, да се окупатори не би много мучили.
Ово није политика, само врло старомодан начин размишљања без кога нас данас не би било ни оволико колико нас је остало, нити на оволико територије коју (још) имамо.

Dukags

Citat: mkt poslato 17 Novembar, 2014, 20:47
nema zezanja sa ovima ahah preozbiljno su shvatili ovu drzavu
...a opet drago mi negde zbog tih koji su glasali, sve dok i nadglasaci ne lupe glavom o zid i praznim stomakom o prazan frizider, nema nama bolje i dalje.  Doduse dotle ce ovi sve rasturiti jer i deci bi zvecku pokvarili ali sta fali.


Dukags


mkt


Slaninar

Citat: Tatica poslato 17 Novembar, 2014, 21:10

Ако мислиш на избегавање ратова од стране тадашњих држава, квазидржава и светских подбадача, слажем се апсолутно. Ако мислиш на индивидуална избегавања од стране фаца које не трпе када им савест приговара  (што се свуда у свету назива дезертерство) и брисање преко гране док друга деца гину, онда тај ''WD-40'' са слике коју си приложио може да се употреби само за подмазивање окупираних буља, да се окупатори не би много мучили.
Ово није политика, само врло старомодан начин размишљања без кога нас данас не би било ни оволико колико нас је остало, нити на оволико територије коју (још) имамо.

Mislim na to da ne ide¹ u Hrvatsku da puca¹ na kom¹ije - kad su na kraju samo opet svi ljudi izbegli, ni¹ta pametno nije ispalo - samo se bez veze ginulo.
Isto za Kosovo.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


eclipse4

Citat: Ostoja poslato 16 Novembar, 2014, 23:35
Da zaokru¾imo temu, ¹to bi rekao moj matori otac (89 god) za svog komandanta bataljona: " Bio je ba¹ zajeban, krene napad a on ne ka¾e napred drugovi nego ZAMNOM, pa ti budi mudonja i ostani..."

hehehe,podseti me na pricu jedno prijatelje (moze deda da mi bude,tj pradeda hehehe)......za vreme rata niko u crkvu nije smeo kaze kakva crkva kakvi bakraci...bla bla bla...sedimo mi u rov i cekamo napad jer smo dobili depesu da nas napadaju,kad od jedanpun na par metara od nas kad krenu da padaju granate na sve strane,mi u rovu a zemlja nam stigla do kolena,a one padaju pa padaju nema da stanu.....te ce major "gospode boze oce li vec jednom prestati".....a ja se mislim "a sad zoves  boga,a ovamo streljas ko ide u  crkvu"