Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

http://www.dodaj.rs/f/3f/Ul/4KOKnqUT/hemoroidi.png

ja ne mogu da verujem sta sve pitaju na stranici o ribolovu :D
a tek komentari ispod...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

sremac

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2014, 04:28
cek bre oni su ukrali i celicne jbt?

cigani garant

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/10604464_567048816730207_8637102040428151531_o.jpg


sezona zimskih guma, a sa svpskim drotovima nema zajebancije, kradu ono sto mogu da prodaju, pocela sezona a robe nema
budala na leru, mudonja u kontra smeru

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4


UFF

A zar otadzbina nije planeta zemlja odakle je tvoj otac a ne drzava cuje su granice neki politicari nekad iscrtali (i dan danas ih menjaju) ?
Ti umres za jedan njen deo a sutra je oni prodaju drugoj drzavi i ko je onda tu ispao magarac i naivcina?

Gvozden

#26567
 ;D ;D


Ivicat

^^Pitaj to siptare. Ili Ukrajince (fasiste), Katalonce, Skote, Arape...

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 14:02
A zar otadzbina nije planeta zemlja odakle je tvoj otac a ne drzava cuje su granice neki politicari nekad iscrtali (i dan danas ih menjaju) ?
Ti umres za jedan njen deo a sutra je oni prodaju drugoj drzavi i ko je onda tu ispao magarac i naivcina?

"Dr¾ava je aparat koji ¹titi interese bogatih i dr¾i ostale u pokornosti."

Kad se rat zavr¹i, kolona menja smer i vraæa se nazad: oni koji su bili prvi na frontu i ginuli, tada su poslednji, a oni koji su èuvali dupe u pozadini kupe sve privilegije i plen. "Sve æe to narod pozlatiti."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


p0peye

Citat: eclipse4 poslato 16 Novembar, 2014, 00:54

Ко је ово рекао / где је ово написано?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

eclipse4

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 14:02
A zar otadzbina nije planeta zemlja odakle je tvoj otac a ne drzava cuje su granice neki politicari nekad iscrtali (i dan danas ih menjaju) ?

moj otac je rodjen u drzavi koja vise ne postoji nazalost,kao sto sam i ja rodjen u istoj :(
ako mislis na tvorca boga,onda da upravu si,moja je drzava planeta zemlja,mozda i ceo kosmos :)

ali ako je tako,zasto prosto ne bi pusto komsiju da ti upadne u gajbu i uzme je a  ti odes drugu traziti,jer je gajba na planeti zemlji i to sto je na tvoje ime,to se samo vodi na nekim glupim papirima koji su neki tamo odredili da tako bude i jos ti uzeli pare zato i jos uvek placas dadjbine :) :) :)

ali ne brini,evo nasi politicari nas vode ka eu,pa ce to biti kao nesto u fazonu "rodjen si u evropu,ne na planeti zemlji" :)

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 14:02
Ti umres za jedan njen deo a sutra je oni prodaju drugoj drzavi i ko je onda tu ispao magarac i naivcina?

zavisi da li pises kao patriota ili kao izdajnik ;) ;) ;)

nek je cast znacila mnogo sada nista,kinezi i japanci se jos uvek ubijaju zbog casti....to je kod nas nazalost odavno nestalo.
ono sto je casno danas je uglavnom u hagu.


eclipse4

Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2014, 16:39
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 14:02
A zar otadzbina nije planeta zemlja odakle je tvoj otac a ne drzava cuje su granice neki politicari nekad iscrtali (i dan danas ih menjaju) ?
Ti umres za jedan njen deo a sutra je oni prodaju drugoj drzavi i ko je onda tu ispao magarac i naivcina?

"Dr¾ava je aparat koji ¹titi interese bogatih i dr¾i ostale u pokornosti."

Kad se rat zavr¹i, kolona menja smer i vraæa se nazad: oni koji su bili prvi na frontu i ginuli, tada su poslednji, a oni koji su èuvali dupe u pozadini kupe sve privilegije i plen. "Sve æe to narod pozlatiti."

nekada davno car je jahao ispred i sa ratnicima,borio se sa njima.....danasnji predsednici su pod zemljom u ratu,u bunkerima....upravo je to ta cast koja je nestala!

Tatica

#26574
Citat: eclipse4 poslato 16 Novembar, 2014, 21:47
Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2014, 16:39
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 14:02
A zar otadzbina nije planeta zemlja odakle je tvoj otac a ne drzava cuje su granice neki politicari nekad iscrtali (i dan danas ih menjaju) ?
Ti umres za jedan njen deo a sutra je oni prodaju drugoj drzavi i ko je onda tu ispao magarac i naivcina?

"Dr¾ava je aparat koji ¹titi interese bogatih i dr¾i ostale u pokornosti."

Kad se rat zavr¹i, kolona menja smer i vraæa se nazad: oni koji su bili prvi na frontu i ginuli, tada su poslednji, a oni koji su èuvali dupe u pozadini kupe sve privilegije i plen. "Sve æe to narod pozlatiti."

nekada davno car je jahao ispred i sa ratnicima,borio se sa njima.....danasnji predsednici su pod zemljom u ratu,u bunkerima....upravo je to ta cast koja je nestala!

Од свог (давног) рођења живим у Београду, а променио сам ПЕТ држава (ФНРЈ, СФРЈ, СРЈ, СиЦГ, РС...), тако да је та прича врло релативна. Када сам одлазио тамо где се пуцало, ишао сам пре свега да бих деци и унуцима могао мирно да погледам у очи (а и себи, када се једанпут недељно бријем).




Ostoja

Da zaokru¾imo temu, ¹to bi rekao moj matori otac (89 god) za svog komandanta bataljona: " Bio je ba¹ zajeban, krene napad a on ne ka¾e napred drugovi nego ZAMNOM, pa ti budi mudonja i ostani..."
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

Citat: Tatica poslato 16 Novembar, 2014, 22:55
Од свог (давног) рођења живим у Београду, а променио сам ПЕТ држава (ФНРЈ, СФРЈ, СРЈ, СиЦГ, РС...)
Ti si bedni amater za moju babu. ;D Ona je, Bog da joj du¹u 'prosti, promenila 7. Kraljevina Srbija, Kraljevina SHS, Kraljevina Jugoslavija, DFJ, FNRJ, SFRJ i SRJ. Ne raèunam poèetak drugog rata i ¾ivot u Zemunu, u tih par dana pre nego su deda i baba pobegli za Beograd jo¹ nije bila progla¹ena NDH.  Umrla 1999-e, tako da nije stgla do SCG i ponovo Srbije da bi obrnula krug na poèetak.

Tatica

Не важи се ако баба није жива и не вози мотор.


mkt