Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: hurricane poslato 06 Septembar, 2014, 11:19
..lepo Toyota napredovala, ali ja bih uvek radije vozio GTRa...

amin :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane


durmitor2000

Pravi lovac ne odustaje samo menja mesto oglašavanja
Pre:

Sada:
Politika 29 avgust 2014

Bori¹a

e ali stan sa 25 soba.... [doh]

Joker

I tebi je to upalo u oci??
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

kapiram osnovu, ali i da je malo nerealno hahaah mogao je bolje smisliti


joka

Da, tu malo napred sa leve strane, gde je najveæi lad, tu je stanica milicije. Vidi se i njihovo vozilo. Malo unazad, od mesta slikanja, sa desne strane je hotel Narvik, nekad vrlo poznat, sad ga pregazilo vreme!  :(

UFF

a blizu je i majstor gvozden :)

eclipse4


eclipse4



Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

retke su prave velike sise na mrsavim devojkama :D :D s obzirom da je ono sto èini sisu salo :D a druga stvar tesko je za kièmu :D a i nije interesantno u sexu :D znam puno riba sa velikim sisama i na zalost one retko kad osecaju bilo sta :( i bas mi ih zaooooo :( ne znaju sta propustaju :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 08 Septembar, 2014, 06:11
retke su prave velike sise na mrsavim devojkama :D :D s obzirom da je ono sto èini sisu salo :D a druga stvar tesko je za kièmu :D a i nije interesantno u sexu :D znam puno riba sa velikim sisama i na zalost one retko kad osecaju bilo sta :( i bas mi ih zaooooo :( ne znaju sta propustaju :P
e sad si se da ne kazem sta za sve pare...ako je ko expert za velike sise,to sam ja...umereni expert...u zivotu sam se napipao i nazvalavio mloooogooo....zene sa malim sisama postujem ali ne volim...to je kao da si legao sa najboljim drugom  [povracanje]...bez dobrog sisa i guza nema ni dobrog znojenja....steta sto ne postoje neki sis templari nekog reda pa da se uclanim  :D elem,poznavao sam dosta devojaka sa velikim grudima a skladno gradjene..ni mrsave ni debele..  ;)

MIGE

Citat: Joker poslato 07 Septembar, 2014, 23:46
And they all fat... :)
auuuuu,sta si rekao...sram te bilo...pa nema nista lepse kad ti devojka stavi sisu na umorne oci...ili kad pocne da te davi njima  [balavi] [balavi] [balavi] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
p.s.nisam ti ja dao minus zbog sisa  ;D

Joker

Brate, nema tog coveka (a da nije peder) koji ne voli velike grudi... Samo sto cu ja uvek izabrati male grudi i mrsavu devojku nego velike i debelu devojku.. A pre svih njih mrsavu devojku sa velikim grudima... I jos da nisu fake.. Ali to je tesko... Nisam ni protiv silikona ali samo u granicama normale...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

Citat: Joker poslato 08 Septembar, 2014, 10:45
Samo sto cu ja uvek izabrati male grudi i mrsavu devojku nego velike i debelu devojku.. A pre svih njih mrsavu devojku sa velikim grudima...

[clapp] [thumb_up] ...uh...uh...ti bas ne znas sta valja...  ;D

mareskin

Citat: Joker poslato 08 Septembar, 2014, 10:45
Brate, nema tog coveka (a da nije peder) koji ne voli velike grudi... Samo sto cu ja uvek izabrati male grudi i mrsavu devojku nego velike i debelu devojku.. A pre svih njih mrsavu devojku sa velikim grudima... I jos da nisu fake.. Ali to je tesko... Nisam ni protiv silikona ali samo u granicama normale...

Dobro je dok èovek mo¾e da bira :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu