Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Lepa slika, imao bi tu finu cifru......

Ovde pre par meseci, decko za 3 grama ganje dobio 3 godine......
Sledece je da porodica kupuje metak i preki sud...

Lazic

Za tri grama tri godine...??? :o ©ta li je sve imao pre tih 3 grama...?

perlx

http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10441178_521904361242608_9014579422315463848_n.jpg
Господин је ушао у неки спор са банком , а чиновник не желећи да се упушта у решавање спора рекао је клијенту да поднесе жалбу која ће му бити решена у року од 60 дана. По руском закону нигде не пише да се жалба пише на папиру. Руски предузетник је уклесао (написао) жалбу на гранитној стени тешкој 12 тона и благовремено је "истоварио" уз помоћ лабудице и две дизалице на врата од банке. Банкари су се жалили полицији, али је полиција констатовала да је све по закону и упозорили су банку да је то сад њихов предмет који омета саобраћај и да морају да га уклоне.

Gvozden

nista, sta moze klinac od 18 godina da ima. Dete iz ok porodice, izlet koji se zavrshio katastrofalno..... [policaja]
Ovako sad kad izadje... od necega sto je moglo da prodje uz uslovnu i opomenu... dobijaju skolovanog kriminalca...
Mozda ne umemo doktorate da stancujemo al za krimose imamo komplet edukaciju...+ rad na terenu uz nadzor..
Posle se cudimo za registraciju.... [samoubistvo]

Slaninar

Èudi me ovo. Obièno ide novèana kazna za prvi put, ako nije prodavao. Verujem da je to bio veoma èudan splet okolnosti kad je zavr¹ilo takvom presudom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivan1979

Citat: Slaninar poslato 03 Jul, 2014, 16:56
Èudi me ovo. Obièno ide novèana kazna za prvi put, ako nije prodavao. Verujem da je to bio veoma èudan splet okolnosti kad je zavr¹ilo takvom presudom.
Ne postoji splet okolnosti kojima se za 3 gr zelenog dobije 3 godine corke  [nono]


UFF

sve su to narkomani i sve to treba u zatvor poslati :D
malo je 3 godine, treba da sluzi za primer, umesto da ide u skolu i uci on nasao da se drogira :)

Slaninar

Citat: Ivan1979 poslato 03 Jul, 2014, 16:59
Citat: Slaninar poslato 03 Jul, 2014, 16:56
Èudi me ovo. Obièno ide novèana kazna za prvi put, ako nije prodavao. Verujem da je to bio veoma èudan splet okolnosti kad je zavr¹ilo takvom presudom.
Ne postoji splet okolnosti kojima se za 3 gr zelenog dobije 3 godine corke  [nono]


Neovla¹?ena proizvodnja, dr¾anje i stavljanje u promet
opojnih droga
?lan 246.

(1) Ko neovla¹?eno proizvodi, prera?uje, prodaje ili nudi na prodaju ili
ko radi prodaje kupuje, dr¾i ili prenosi ili ko posreduje u prodaji ili kupovini ili na drugi
na?in neovla¹?eno stavlja u promet supstance ili preparate koji su progla¹eni za
opojne droge,
kazni?e se zatvorom od dve do dvanaest godina.
(2) Ako je delo iz stava 1. ovog ?lana izvr¹eno od strane vi¹e lica koja
su se udru¾ila za vr¹enje tih dela, ili je u?inilac ovog dela organizovao mre¾u
preprodavaca ili posrednika,
u?inilac ?e se kazniti zatvorom od pet do petnaest godina.
(3) Ko neovla¹?eno dr¾i supstance ili preparate koji su progla¹eni za
opojne droge,
kazni?e se nov?anom kaznom ili zatvorom do tri godine.
(4) U?inilac dela iz stava 3. ovog ?lana koji opojnu drogu dr¾i radi
sopstvene upotrebe mo¾e se osloboditi od kazne.
(5) U?inilac dela iz st. 1. do 3. ovog ?lana koji otkrije od koga nabavlja
opojnu drogu mo¾e se osloboditi od kazne.
(6) Ko neovla¹?eno pravi, nabavlja, poseduje ili daje na upotrebu
opremu, materijal ili supstance za koje zna da su namenjene za proizvodnju opojnih
droga,
kazni?e se zatvorom od ¹est meseci do pet godina.
(7) Opojne droge i sredstva za njihovu proizvodnju i preradu oduze?e
se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Nema sanse da je 3 godine, bar ovde u KG je skoro sigurno uslovna tj ako odrukas dilera.

zVuk

Citat: Ivan1979 poslato 03 Jul, 2014, 16:59
Citat: Slaninar poslato 03 Jul, 2014, 16:56
Èudi me ovo. Obièno ide novèana kazna za prvi put, ako nije prodavao. Verujem da je to bio veoma èudan splet okolnosti kad je zavr¹ilo takvom presudom.
Ne postoji splet okolnosti kojima se za 3 gr zelenog dobije 3 godine corke  [nono]



postoji i zatvori su puni likova koji su uhapseni sa par grama......sudija moze da te rebne i 12 godina za semenku ako hoce.....nemoj biti naivan...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

...a ako odrukas, mozes da prodjes i bez kazne....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

90000DIN kazna i uslovna na dve god. od pre 10 dana


pajche

Jedino sto je novcana kazna promenljiva pa moze biti i par desetina manja. Isto info od pre nekoliko dana

UFF

Citat: mkt poslato 03 Jul, 2014, 19:20
http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10325130_514132028686600_4016080032925408895_n.jpg

ovo komentarisao neki klinac koji sisu nikad video nije pa ne ume da razlikuje kvalitetnu dojku od podignutog nadrkanog brusa

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Nije ni malo smesno...

Nas draci Vucic pokazuje projekat Obrenovac na vodi..  [ljutko]


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF


mkt