Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta

Ko je reko velika piza.Pre par dana restoran kod bohinja ;D




Lazic

Da li si je celu pojeo...??? :o ;D :-*

jevta

Imao sam nameru ali sam odustao ohladila se pa nije bila nesto ,a i trajalo je....ostalo jedno parce

Lazic


monsterbnt

#25004
Citat: balcan girl poslato 30 Jun, 2014, 20:22
pazi ti govoris iz iskustva fotografa ja prièam iz ugla nekog ko nema pojma ko kakve slike pravi ali one koje sam ja videla do sad su uvek bar meni iste, doduse ja imam malo uvrnutu percepciju pa takooo :D :D

Pa to svako moze da vidi....

Amerikanci....



Englezi....



Rusi...



Kad gledas americke fotke ispadne kao da je to jedno mnogo dobro zezanje i akcija.... Ides tamo negde da nekog razbucas u ime demokratije..... Kad gledas ruske fotke vidis svu strahotu...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

To je zato ¹to Rusi ne umeju da se zezaju...

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2014, 21:20
Citat: balcan girl poslato 30 Jun, 2014, 20:22
pazi ti govoris iz iskustva fotografa ja prièam iz ugla nekog ko nema pojma ko kakve slike pravi ali one koje sam ja videla do sad su uvek bar meni iste, doduse ja imam malo uvrnutu percepciju pa takooo :D :D





Kad gledas americke fotke ispadne kao da je to jedno mnogo dobro zezanje i akcija.... Ides tamo negde da nekog razbucas u ime demokratije..... Kad gledas ruske fotke vidis svu strahotu...




monsterbnt

Inace je ta konkretno iz sirije.... Samo lokalci i rusi sad tamo rade...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

.....from the conflict between Russia and Georgia...

Plazma Keks

kad vec toliko znas, ko je uslikao ovo? posto vidim da u donjem desnom cosku pise reuters

eclipse4



inace,pogledaj lepo noge i senku....reci da si skoro video goru montazu.....iskreno.....tacno se vidi da slika nije napravljena pod tim dnevnim okolnostima...






inace je tu i malo "stepovanje" mrtvaka.

znaci na gornjoj slici gde gosn los glumac ubacen na sliku i pre nego sto je dirao "les"....mrtvak drzi oba stopala savijeno na desno,sto se i ovde da videti




e a ovde mrtvak daje nogama zadnje znake zivota ili?




sve u svemu...





monsterbnt

#25011
Vidis... slika je u reutersovom servisu potpisana kao slika iz sirije.... Secam je se jer je vodjena rasprava da li je gluma ili nije....
TR je inace poznat po ''objektivnom'' izvestavanju.... Zato nikako ne volim da radim za njih ili da im prodajem slike, jer nikad ne znam kako ce da budu upotrebljene i spinovane.... Cak smo skoro u Blicu imali problem sto smo pustili TR sliku ovih zadnjih izbora sa kosova, i pojedemo tuzbu jer se javio lik sa slike koja je od pre par godina....

Zato rado saradjujem sa AP koji ima stroga pravila sto se tice fotosopiranja i izvrtanja cinjenica.....
Zbog uklanjanja kolegine kamere sa slike fotograf je otpusten bez ikakve nade da ce ikada vise raditi za AP iako je osvajao i pulicera...



Inace nisu TR jedini koji to rade... najgori primer je austrijski Krone....
http://www.imediaethics.org/News/3284/Austrian_newspaper_apologizes_for_fake_syria_photo.php

Smrt SVIMA!!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

tokio

#25014
rat nije lep i bez fotosopa


bolje...

monsterbnt

Jos jedna ratna.... Ne znam ko je slikao, ne znam gde je slikano, znam samo da je WW2...

Smrt SVIMA!!!!

tokio


Lazic

Prekidajte vi¹e ljudi, dajte ne¹to vedrije...

monsterbnt

A to je mustafa izbusio zbog klimatizacije :D

Eo Lazo.... Otprilike ovako ja zavrsim kad odem kod mame na rucak....

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

vodi me kod tvoje mame na rucak ;D