Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

DaChaS

Pa nije nista strasnija slika nego da gledas opstanak ili national geographic imas takvih scena koliko hoces ...hijene napadaju  gazelu koja je povredjena ...mladunce zirafe itd .......mada ja licno stvarno ne volim zmije tacnije fascinantno mi izgledaju al nikako ne bih mogao da ih drzim za ljubimca ..

Slaninar

Citat: DaChaS poslato 09 Jun, 2014, 20:22
Pa nije nista strasnija slika nego da gledas opstanak ili national geographic imas takvih scena koliko hoces ...hijene napadaju  gazelu koja je povredjena ...mladunce zirafe itd .......mada ja licno stvarno ne volim zmije tacnije fascinantno mi izgledaju al nikako ne bih mogao da ih drzim za ljubimca ..

Drugaèije je u prirodi, a drugaèije kad je u zatvorenu prostoriju ubaèen. Barem meni.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

Pa evo jedino da uff pusti pitona :D u bastu sa zekom pa da se vijaju par sati taman i piton se rekreira a i zeka malo istrci pred smrt :D

freepartyman

 Posto sam do sada verovatno stotine pacova dao zmijama, ovako ja gledam na to. Taj pacov ne bi postojao da nema tih zmija, tj. on je odgojen da bi bio hrana zmiji. Kao sto se kokoske i svinje gaje da bi ih mi pojeli. To im je sudbina, jebiga.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 09 Jun, 2014, 20:23
Citat: DaChaS poslato 09 Jun, 2014, 20:22
Pa nije nista strasnija slika nego da gledas opstanak ili national geographic imas takvih scena koliko hoces ...hijene napadaju  gazelu koja je povredjena ...mladunce zirafe itd .......mada ja licno stvarno ne volim zmije tacnije fascinantno mi izgledaju al nikako ne bih mogao da ih drzim za ljubimca ..

Drugaèije je u prirodi, a drugaèije kad je u zatvorenu prostoriju ubaèen. Barem meni.

..ba¹ htedoh da ka¾em, ono prase ¹to ga jede¹ svaki dan - na ovaj ili onaj naèin, ono sem betonskog obora od 3x3m ni¹ta drugo nije ni videlo... I onda je jedan dan u taj obor u¹ao mesar.
Sve je isto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ajde manite se vise sad sam opet gladnaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

pa mora i zmija nesto da jede

balcan girl

samo bebica neka ruèka :D nemam ja nista protiv :D nego je vreme i da ja ruèkam :D a vi ako nastavite te drz zec, te svinja, te pile jbg odmah sam gladna :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Slaninar poslato 09 Jun, 2014, 19:57
Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 16:22
Jedem meso. Taènije jedem ga u ogromnim kolièinama i mnogo ga volim, ali se ne pona¹am licemerno.

Meni je stra¹na ona slika sa zecom koji nema kud da be¾i i zmija æe ga pojesti. Mo¾da sam licemer, ali stra¹na mi je. Da je bar stavio nekog politièara...


gde bi pobegao sta pricas ti?

jel si drzao ili znao nekog ko je drzao zeca kuci kao kucnog ljubimca? ne bezi taj nigde i ni od cega jer se ni ne plasi kao onaj u prirodi a sto se tice zmije sto bi bezao od nje kad ne zna ni sta je ona?
nije da je imao vec kontakt i neprijatno iskustvo sa zmijom do sad
isti slucaj i sa pacovima, sami dodji od zmije i njuskaju je

evo ovaj je u sobi a nije ni u cosak pobegao

https://www.youtube.com/watch?v=iHTdOeKYX78

a evo i tvog scenarija u prirodi, zec nije vezan, izbegao prvi napad, zna da ce da napadne opet i I DALJE NE BEZI
pa o cemu onda pricamo? isti qrac bilo to u sobi ili na livadi kad je zeka glup

https://www.youtube.com/watch?v=UROgq48x2Vw

eclipse4


Radanovic


Lazic


K0le

Da se ponovim po ko zna koji put, to nije ZEC veæ je KUNIÆ. Jedna od ¾ivotinja koja je domestikacijom oglupela  :P.

Lazic

Jesam ponekad, jesam...;D Mo¾da èak i gluplji od kuniæa...:o ;D


djolefer

brate,,jebe mi se bas za malog zeca,, od prvog snimka me neka jeza uvati,, sad dizem noge sve ko da ce da iskoci zmijurina glupava  pu pu pu ..... [panic]
:D

balcan girl

ako je hostapler koji ima fobiju od zmija uspeo da je uzme i stavi oko vrata onda mislim stvarnooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


vlada_dee

Ovu sam lièno slikao pre par 'dina kod sebe  u dvoristu...uvek me odusevi...nekako!

http://i244.photobucket.com/albums/gg12/dowladowla/IMG_6556.jpg

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 10 Jun, 2014, 03:01
ako je hostapler koji ima fobiju od zmija uspeo da je uzme i stavi oko vrata onda mislim stvarnooo :D

...i sav sam se bio naje¾io, jeste neprijatno, ali hteo sam da pobedim taj neosnovani shtrah u sebi...
I npr. sad imam skroz dijametralan stav o zmijama nego ¹to sam imao pre toga :)
Hvala na tome.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.