Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

dajte jo¹ malo krvi i pogibije, malo nam stvarnosti i paranoje. jedan po¹o u prodavnicu i otrese ga autobus toèkom  po glavi. trebo je neko da ga slika i ka¾e, pao sa motora, okaèi to na dr.mre¾u i poseje paranoju a da nema pojma kako se koristi motika. blah.

[spageti] [cheers] [joint]

Radanovic


Jecko

Ja obozavam ovu kombinaciju boja....ali mislim da ima malo previse crvenih detalja... Monster mu je visak....ili bar da ga nema na 151 mestu....

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick


Ivicat

Citat: njanja poslato 05 Jun, 2014, 18:07




bilo pre par dana

PS: i opet mi se tresu gace kada pogledam

RRa¹ko


Kostić

tih 151 M-a je ba¹ ciganija. stavi¹ jedno napred i taman

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

goranvojska


Lazic

Citat: UFF poslato 05 Jun, 2014, 11:42
lazicu a sta ako mu je lanac uhvatio golo stopalo i odvukao malo pod lancanik?
To i dalje nije povreda pri padu... Verovatno je pao posle toga...

UFF

Citat: Radanovic poslato 05 Jun, 2014, 18:01
Ciganluk ili .... ??




da skine sve nalepnice i ostale crvene detalje da ostavi (slideri, rucice, poklopce za ulje i rezervoar, far i trake na felnama) bio bi odlican

Lazic

Da ba¹ mu malo fali da bude zli mamojebaè...;D

Gvozden



DaChaS

andreja sine krenuli ljudi da te minusiraju brzo kaci slike :D evo krs da si na nuli :D

Lazic

Citat: Gvozden poslato 06 Jun, 2014, 03:15
http://s18.postimg.org/nvz0lle2w/pigs_and_pearls.jpg

Proklete birokrate bez imalo ljudskosti... Jedina sorta koju zaista ne podnosim... ©alteru¹e, matore predsednike kuænih saveta, knji¹ke moljce po kancelarijama dr¾avnih ustanova, katastara, poreskih uprava, op¹tina, degenerike koji prekreèe zid pa dobiju kurac, koji æe opet da prekreèe, pa ga opet dobiju... Jedva èekam smak sveta...

Andreja

Citat: DaChaS poslato 06 Jun, 2014, 11:34
andreja sine krenuli ljudi da te minusiraju brzo kaci slike :D evo krs da si na nuli :D

Hvala :D Ma nek ¹ibaju, ne kaèim slike zbog pluseva :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D