Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Ivicat

#24441
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10006240_1429394773990017_4987211445162420022_n.jpg

Edit: Da dodam komentar. U Francuskoj su ovog coveka upozorili da ili skine duks ili ga prekrije kako se ne bi videla slika na duksu. Na slici je normalna porodica (otac, majka i dva deteta). Razlog je uvreda seksualne manjine. Treba da plati i neku kaznu...

Radanovic


dusankobgd

Niti smesno niti zanimljivo al nisam znao gde da okacim


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Citat: dusankobgd poslato 04 Jun, 2014, 19:45
Niti smesno niti zanimljivo al nisam znao gde da okacim

Ovo se bre ne kaèi nigdeeeeeeeeee...:o [facepalm]

I ovo nema ¹anse da se izvede na motoru, èak ni sa fila papuèama...:o

mkt


Lazic

kako...??? stru¾e¹ malo jednu stranu, pa malo drugu...:o

pittatore

Ovaj kao da je ugazio medju Pirane


Radanovic

dusankobgd .... da mogu , dao bi ti 100 minusa za ovo  ;D [cheers]

eclipse4


VR 46

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2014, 21:43
Citat: dusankobgd poslato 04 Jun, 2014, 19:45
Niti smesno niti zanimljivo al nisam znao gde da okacim

Ovo se bre ne kaèi nigdeeeeeeeeee...:o [facepalm]

I ovo nema ¹anse da se izvede na motoru, èak ni sa fila papuèama...:o
secam se pre par godina drugar mi nareze cd i kaze ako si gadljiv ne gledaj,ja posto nisam gadljiv upalim komp,ubacim cd i polako pocnem da gledam...u pitanju su bile slike slikane posle padova sa motora,ono je haos,nikad mi iz glave nece izaci slika na kojoj je riba u kupacem izguljena od glave do pete,kao da je neko vukao jedno 10km,bilo je i mnogooo gorih slika....posle toga nije mi palo na pamet da sednem na motor bez opreme...tako da lazicu ovo je itekako moguce  [panic]
Twist of wrist!

eclipse4


Dukags


Lazic

Citat: VR 46 poslato 04 Jun, 2014, 22:34
Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2014, 21:43
Citat: dusankobgd poslato 04 Jun, 2014, 19:45
Niti smesno niti zanimljivo al nisam znao gde da okacim

Ovo se bre ne kaèi nigdeeeeeeeeee...:o [facepalm]

I ovo nema ¹anse da se izvede na motoru, èak ni sa fila papuèama...:o
secam se pre par godina drugar mi nareze cd i kaze ako si gadljiv ne gledaj,ja posto nisam gadljiv upalim komp,ubacim cd i polako pocnem da gledam...u pitanju su bile slike slikane posle padova sa motora,ono je haos,nikad mi iz glave nece izaci slika na kojoj je riba u kupacem izguljena od glave do pete,kao da je neko vukao jedno 10km,bilo je i mnogooo gorih slika....posle toga nije mi palo na pamet da sednem na motor bez opreme...tako da lazicu ovo je itekako moguce  [panic]

Padao sam bez opreme gulio ko¾u, ali onakva povreda NIJE sa motora, nema ¹anse... Drljao sam sa 80kmh po tucaniku kolenom i posle toga vozio 160 km i nisam video lekara, osim PeceBMW-a...;D

balcan girl

i mene sa flasom rakije :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

perlx

Citat: VR 46 poslato 04 Jun, 2014, 22:34
Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2014, 21:43
Citat: dusankobgd poslato 04 Jun, 2014, 19:45
Niti smesno niti zanimljivo al nisam znao gde da okacim

Ovo se bre ne kaèi nigdeeeeeeeeee...:o [facepalm]

I ovo nema ¹anse da se izvede na motoru, èak ni sa fila papuèama...:o
secam se pre par godina drugar mi nareze cd i kaze ako si gadljiv ne gledaj,ja posto nisam gadljiv upalim komp,ubacim cd i polako pocnem da gledam...u pitanju su bile slike slikane posle padova sa motora,ono je haos,nikad mi iz glave nece izaci slika na kojoj je riba u kupacem izguljena od glave do pete,kao da je neko vukao jedno 10km,bilo je i mnogooo gorih slika....posle toga nije mi palo na pamet da sednem na motor bez opreme...tako da lazicu ovo je itekako moguce  [panic]
Bio je sajt sa slikama, ride2die.
A jedna od potpuno oguljenih devojaka je pregurala sve i na kraju ponovo vozi.