Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


UFF


monsterbnt

Ranger QUATRO. Najbolje francusko off-road vozilo....



Smrt SVIMA!!!!

DaChaS

Ja ga se secam kao klinac cale je imao limun zut :D

Hohštapler

...ljulja se ko omanja barka, ¹oferica i volan totalno uspravni - na 20cm od glave, ko da gleda¹ kroz izlog, ki¹obran menjaè, vrata koja se otvaraju nekako na gore pa se sama zatvore, zadnja vrata ko na poliju (jedina pozitivna svar), sedi¹ta tanka i meka ko da sedi¹ na trambolini...
A opet, svako ko ga je imao ga obo¾avao!  :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Meni je Rend¾a do jaja auto :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac


abarth_maniac

Mene jednom drugar vozio u grad u gore pomenutoj napravi za spremanje hrane, ja sa dva sendvica u rukama.... cimne on levo desno da mi pokaze kako se taj auto ne da prevrnuti (sto je zaista tacno, em sto ne ide brzo, sem niz kanjon, em sto ima dobru koncepciju vesanja)!
Epilog, dva olizana retrovizora o asfalt i dva izgubljena sandwicha! I jedan Reso quatro na tockovima, ne prevrnut!

Bem ti, jos mi zao sendvica!!!!!
Samo o¹tro i pun gas!!!!!!

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2014, 00:50
...ljulja se ko omanja barka, ¹oferica i volan totalno uspravni - na 20cm od glave, ko da gleda¹ kroz izlog, ki¹obran menjaè, vrata koja se otvaraju nekako na gore pa se sama zatvore, zadnja vrata ko na poliju (jedina pozitivna svar), sedi¹ta tanka i meka ko da sedi¹ na trambolini...
A opet, svako ko ga je imao ga obo¾avao!  :D


Drugar koji je prvi od nas polo¾io u srednjoj je imao èetvorku. Samo najlep¹e uspomene me vezuju za taj auto. Koliko malo je tro¹io i kuda smo sve i¹li - po èetvorica brbana u kolima opu¹teno.    :)


Citat: abarth_maniac poslato 08 April, 2014, 02:23
Mene jednom drugar vozio u grad u gore pomenutoj napravi za spremanje hrane, ja sa dva sendvica u rukama.... cimne on levo desno da mi pokaze kako se taj auto ne da prevrnuti (sto je zaista tacno, em sto ne ide brzo, sem niz kanjon, em sto ima dobru koncepciju vesanja)!
Epilog, dva olizana retrovizora o asfalt i dva izgubljena sandwicha! I jedan Reso quatro na tockovima, ne prevrnut!

Bem ti, jos mi zao sendvica!!!!!


[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags


Ivan1979

 :o  qq al se ova zalepila,,,, ni spaklom je ne mozes skinuti 

Major


Dukags


marckony


Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DaChaS


Inspektor


Mozda je vec bila ova slika... ali lik je pravi manijak  8)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Radanovic