Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Stvarno ¹ta je bre ovo, neki outdoor hdmi kabl...??? :o ©to ga nisi pogledao detaljnije...?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Uhhh, dobro me podseti da kupim sutra...:-[

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

To ne¹to na raèun mog francuskog gejmobila...??? :o [panic] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

a koja je razlika izmedju svapske i engleske panduracije?

Lazic

Da su te pecali nemaèki, znao bi...:o :P ;D

djolefer

Mene juce bas iskljucise sa auto puta i opalise me sa 100 evrica i blejom od 5h u stanici.. Jebem ih u usta nacisticka..
:D

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2014, 23:00
Imam jedno parèe...;D

CImerov benda¹ je iz Buðanovaca, obeæao mi je parèe aviona.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic


Radanovic


Radanovic


Radanovic


Ivicat

Citat: marauder poslato 25 Mart, 2014, 21:00
ajmo sad da krenemo sa politikom svi i jebiga ba!
Delimicno si u pravu. Ali!

Kada sam bio klinac, isli smo po mitinzima, pravili barikade i hteli da nam bude bolje. Promena je dosla. Da li je bolja ili losija, to je druga stvar.
Vise od deset godina sam se bio potpuno distancirao od politike, skoro da nisam znao ni ko je predsednik.
Ali onda vidis da opet treba sistem da se menja jer ovako vise ne ide. Mnogo kradu a ne da nama ne daju nista, vec nas i zaduzuju. Nadam se da ce sledeca promena biti bolja. Nada nas je odrzala u Nadi je spas :D.

juga