Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Mart, 2014, 14:03
Jel' to tamo, odakle nam sti¾u nareðenja o po¹tovanju prava na razlièitost, bla, bla, bla... Mamicu im hoh¹taplersku!

Nuremberg Diary (1947), Hermann Göring:

The victor will always be the judge, and the vanquished the accused.

Ne sla¾em se sa politikom dotiène persone i njegovim delima, ali je ¹to se ovoga tièe bio u pravu.
I ako ikad budete èitali njegove "govore" za vreme suðenja videæete da je upravo to govorio tada Amerikancima, tu¾iocu koji ga je tu¾io u "ime sveta" da su licemeri i najveæe ubice, da su osvajali teritorije, istrebljivali indijance i crnce, bili robovlasnici do pre 1 veka,  i da sada kada neka druga nacija ¾eli istu takvu "ekspanziju" oni se naðu da postavljaju pitanje morala, i da mogu da ga ubiju ali da nemaju pravu da osuðuju nacistièke ciljeve. (Ameri potom nastavili da ratuju CEO 20. vek)...

Sve evropske dr¾ave su bile kolonijalne sile, osvajaèi, ubice i pljaèka¹i. Sve ¹to imaju stekli su na tuðoj muci, znoju i krvi... i danas ljudi u 3. svetu rade za njihove krpice i igraèke, ceo 20. vek su razvijali prljave tehnologije i bogatili se, a danas glume èistunce i ¹ire ljudska prava...

...gde je ona Laziæeva atomska?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

srbine, pise se u treæem svetu a ne u 3. svetu ;)

Radanovic


Alex Zanardi koji je 2001. nakon nesreæe ostao bez obe noge , sad za vikend pobjedio u rimskom maratonu .
2012. je osvojio zlato na paraolimpijskim igrama .





Hohštapler

Citat: Plazma Keks poslato 25 Mart, 2014, 15:20
srbine, pise se u treæem svetu a ne u 3. svetu ;)
...ovo je bilo u slengu, skraæeno... na forumu... (zaboravio sam da imamo i èlanove dobitnike èitalaèke znaèke ¹kolske 1997/1998)  ;D

...a i to Srbine... i to bi mi mnogi osporili...  ;) :-[
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Nemoj sa Plazmicom da se kacis.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Mart, 2014, 14:15
Nisu dr¾ali u diktaturama, nego u "demokratskim" zemljama koje ti i danas kroje svetsku politiku. Ja ne èuh da su u Severnoj Koreji, Vijetnamu, Kini, Sovjetskom Savezu, Libiji, Iraku, Siriji... postojala ovakva mesta. Ali u "civilizovanoj" Belgiji jesu!
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2014, 15:11
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Mart, 2014, 14:03
Jel' to tamo, odakle nam sti¾u nareðenja o po¹tovanju prava na razlièitost, bla, bla, bla... Mamicu im hoh¹taplersku!

Nuremberg Diary (1947), Hermann Göring:

The victor will always be the judge, and the vanquished the accused.

Ne sla¾em se sa politikom dotiène persone i njegovim delima, ali je ¹to se ovoga tièe bio u pravu.
I ako ikad budete èitali njegove "govore" za vreme suðenja videæete da je upravo to govorio tada Amerikancima, tu¾iocu koji ga je tu¾io u "ime sveta" da su licemeri i najveæe ubice, da su osvajali teritorije, istrebljivali indijance i crnce, bili robovlasnici do pre 1 veka,  i da sada kada neka druga nacija ¾eli istu takvu "ekspanziju" oni se naðu da postavljaju pitanje morala, i da mogu da ga ubiju ali da nemaju pravu da osuðuju nacistièke ciljeve. (Ameri potom nastavili da ratuju CEO 20. vek)...

Sve evropske dr¾ave su bile kolonijalne sile, osvajaèi, ubice i pljaèka¹i. Sve ¹to imaju stekli su na tuðoj muci, znoju i krvi... i danas ljudi u 3. svetu rade za njihove krpice i igraèke, ceo 20. vek su razvijali prljave tehnologije i bogatili se, a danas glume èistunce i ¹ire ljudska prava...

...gde je ona Laziæeva atomska?!

@Mi¹ko kom¹ija:
Jeb'o im ja svima majku...:-*


@Andrej:
Gering je na suðenju prvi put bio str8 posle 20 godina, nije uop¹te lik za citiranje...:-*



Hohštapler

...ma Gering je skrama ljudska, ali ka¾em da je i on, monstrum kakav jeste, prepoznao da su oni gori od njega! A svima kenjaju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2014, 15:32
Citat: Plazma Keks poslato 25 Mart, 2014, 15:20
srbine, pise se u treæem svetu a ne u 3. svetu ;)
...ovo je bilo u slengu, skraæeno... na forumu... (zaboravio sam da imamo i èlanove dobitnike èitalaèke znaèke ¹kolske 1997/1998)  ;D

...a i to Srbine... i to bi mi mnogi osporili...  ;) :-[
:-*

monsterbnt

-"Jel imas dizalicu?"
-"Ma jok... Koji ce nam..."

Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: monsterbnt poslato 24 Mart, 2014, 20:52
Citat: Dule89 poslato 24 Mart, 2014, 18:09
Srpsko nezavisno novinarstvo...


Jesu srpski novinari nezavisni.....Mislim.... od njih nista ne zavisi...

ђацима суботичке техничке школе „Иван Сарић“ директорка Ержебет Ивановић је забранила да обележе годишњицу НАТО бомбардовања.



у току је завршни чин НАТО окупације земље. Почетком ове фазе НАТО окупације сматрамо забрањивање ученицима техничке школе „Иван Сарић“ из Суботице да обележе годишњицу НАТО бомбардовања.

Ова забрана, потекла од стране директорке школе, Ержебет Јовановић, показује пут даљег урушавања образовног система Србије и пут којим ће Вучић кренути у „промени свести Срба“. Тај пут, за који је зацртано да доведе до већине на референдуму о уласку у НАТО, (који ће врло могуће СНС расписати), прелази преко лешева свих жртава НАТО бомбардовања и радијације, која лагано, 15 година после бомби, и даље убија Србе и друге грађане ове државе.

Као што је Ержебет Ивановић забранила ђацима да обележе годишњицу НАТО бомбардовања, режим ће забранити народу – ако не ове године, онда сигурно наредних година.



UFF


Radanovic


Radanovic


Radanovic


Kanarinac

Citat: mrle poslato 25 Mart, 2014, 16:56
Citat: monsterbnt poslato 24 Mart, 2014, 20:52
Citat: Dule89 poslato 24 Mart, 2014, 18:09
Srpsko nezavisno novinarstvo...


Jesu srpski novinari nezavisni.....Mislim.... od njih nista ne zavisi...

ђацима суботичке техничке школе „Иван Сарић“ директорка Ержебет Ивановић је забранила да обележе годишњицу НАТО бомбардовања.



у току је завршни чин НАТО окупације земље. Почетком ове фазе НАТО окупације сматрамо забрањивање ученицима техничке школе „Иван Сарић“ из Суботице да обележе годишњицу НАТО бомбардовања.

Ова забрана, потекла од стране директорке школе, Ержебет Јовановић, показује пут даљег урушавања образовног система Србије и пут којим ће Вучић кренути у „промени свести Срба“. Тај пут, за који је зацртано да доведе до већине на референдуму о уласку у НАТО, (који ће врло могуће СНС расписати), прелази преко лешева свих жртава НАТО бомбардовања и радијације, која лагано, 15 година после бомби, и даље убија Србе и друге грађане ове државе.

Као што је Ержебет Ивановић забранила ђацима да обележе годишњицу НАТО бомбардовања, режим ће забранити народу – ако не ове године, онда сигурно наредних година.



Onog trenutlka kada i ako prodje takav referendum ja se selim odavde.

marauder

ajmo sad da krenemo sa politikom svi i jebiga ba!

Hurricane

...ne idem nigde, momentalno postajem: oruzani pobunjenik...
[bejzbolka]

freepartyman

 Ako bi mi to bio jedini razlog da idem iz Srbije onda bi se smatrao srecnim :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

lord_oblivion

Citat: hurricane poslato 25 Mart, 2014, 21:00
...ne idem nigde, momentalno postajem: oruzani pobunjenik...
[bejzbolka]
Hajduk.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.