Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

...svejedno sad smo ga najebali..

more, mame im se najebem svima..

ajd na temu nazad, dosta su paznje dobili govnari a da nisu platili...

dusankobgd


Hurricane

 [balavi]

auuu sto je ovo dobro..

Ivicat

Manje-vise se slazem sa svima vama.
Ali ne zelim da prestanem da se borim za bolje sutra. Za bolje sutra moje dece. Cak iako je ta borba uzaludna. Nasi dedovi bi se verovatno stideli nas i nase ravnodusnosti. Zasto su oni ginuli i krvarili, da nas kradu i lazu? Vaspitavam svoju decicu da kada ih neko laze i krade, ustanu i kazu, ti si lopov i lazov. Da imaju svoje Ja i da se bore, da sacuvaju svoj obraz i svoju cast.

Ne zelim da mi otadzbinu prodaju zbog svojih primitivnih potreba. Otadzbina nije na prodaju. A moja otadzbina je Srbija. Da nasi dedovi nisu ginuli, ovde bi bila neka Nemacka ili Bugarska ili... Ne zelim da zivim ni u Nemackoj ni u Bugarskoj ni u Albaniji... Da zelim, vec bih se preselio.

Nisu svi ovi isti. Ako nema nekog ko je dobar, onda izaberi onog koji je manje los. ko je to, imate google pa trazite. Da su nasi preci mislili da je Milos (Obrenovic) los, ovde ne bi bilo Milana, Ivana, Zorana, Dejana, vec Alije, Hasana, Ibre,...

Kada mi neko bude rekao da mu je lose, samo cu mu reci 16.03. pa neka razmislja. Mada, mozda su upravu kada kazu: kakav narod takva vlast.

Mlada i pismena osoba koja glasa za ovu vlast, ili nema puno razuma ili ne zeli da razmislja, ili ima koristi od njih.

Da se razumemo, ne kazem ja da ste vi kukavice koji niste glasali. Ja zelim da verujem, tacnije verujem da vecina nas (na ovom forumu) slicno razmisljamo. Da zelimo promene da nam bude bolje. Ali smo se uspavali. Postali smo ravnodusni. Ili su drugi smisljeno i strpljivo radili da bi smo mi postali takvi pa da rade sa nama sta hoce.

Samo se bojim da ce nam, i onako mala Srbija, uskoro postati jos manja. Bar da ostane Beogradski pasaluk da imamo gde da se vozimo.  [motor]

[cheers]

Od mene i previse off-a na ovoj temi...

Hohštapler

Nema na manijacima off-a.... ;)

Ceo problem je u tome ¹to su svi sad za koje mo¾e da se glasa nekad bili na vlasti, ista bulumenta nam se smenjuje veæ 20+ godina, i prosto ne znam koji su nas vi¹e ugrobarili, a savest bi me pekla da znam da sam ja nekom od njih dao "podr¹ku" u tome. Zajebi.,,, perem ruke.
A meni æe biti bolje kad JA zavrnem rukave, pljunem u ¹ake i radim za ne¹to, meni leba ne zavisi od Tome, Tadiæa, Vuèiæa ili bilo kojeg politièara, njima hleb zavisi od glasova...
I onako sam u dubini du¹e ubeðen da svaki od njih zapravo radi ¹to mu se ka¾e i ne mo¾e mnogo da odluèuje, a ja samo zbog toga da idem za ZR, oæu paju...
SIpam gorivo, doðem za BG sledeæi vikend na manijaèki ro¹tilj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

slaba bila predizborna kampanja....
Smrt SVIMA!!!!

Pop


"Грме танки џефердари..."


Radanovic


monsterbnt

Citat: Pop poslato 17 Mart, 2014, 11:08
smarate sa politikom  ;)
Mogo bi da dodam kommican efekat.... Recimo.... kako neko napise politicki post ovde, ja ga izeditujem.... recimo obrisem svaki drugi suglasnik i svaki peti samoglasnik...
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane


zVuk

Citat: monsterbnt poslato 17 Mart, 2014, 11:52
Citat: Pop poslato 17 Mart, 2014, 11:08
smarate sa politikom  ;)
Mogo bi da dodam kommican efekat.... Recimo.... kako neko napise politicki post ovde, ja ga izeditujem.... recimo obrisem svaki drugi suglasnik i svaki peti samoglasnik...

pred nama je najodgovorniji zadatak, a to je da postanemo da lideri regiona u ekonomiji za sta imamo kapacitete, da nas ne povezuju sa prosloscu u kojoj nas optuzuju za zlocine doslo je vreme da budemo prepoznatljivi po ekonomskoj i politickoj stabilnosti.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Citat: zVuk poslato 17 Mart, 2014, 12:12
Citat: monsterbnt poslato 17 Mart, 2014, 11:52
Citat: Pop poslato 17 Mart, 2014, 11:08
smarate sa politikom  ;)
Mogo bi da dodam kommican efekat.... Recimo.... kako neko napise politicki post ovde, ja ga izeditujem.... recimo obrisem svaki drugi suglasnik i svaki peti samoglasnik...

pred nama je najodgovorniji zadatak, a to je da postanemo da lideri regiona u ekonomiji za sta imamo kapacitete, da nas ne povezuju sa prosloscu u kojoj nas optuzuju za zlocine doslo je vreme da budemo prepoznatljivi po ekonomskoj i politickoj stabilnosti.

zVucko bi zvucao ovako...

ped ama e nodovonij adaak, a  je a potamo a lier egioa ekoomi za ta iam apaite, da as e pozuu sa rolcu u ojo n opuzuu z locne oso veme a bumo reozatji po eonsoj i olicoj tailos.

Pa vi vidite ocete da politizujete.....
Svako politizovnjae u obliku slika je dozvoljeno i krajnje pozeljno :P
Smrt SVIMA!!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 17 Mart, 2014, 12:19
Citat: zVuk poslato 17 Mart, 2014, 12:12
Citat: monsterbnt poslato 17 Mart, 2014, 11:52
Citat: Pop poslato 17 Mart, 2014, 11:08
smarate sa politikom  ;)
Mogo bi da dodam kommican efekat.... Recimo.... kako neko napise politicki post ovde, ja ga izeditujem.... recimo obrisem svaki drugi suglasnik i svaki peti samoglasnik...

pred nama je najodgovorniji zadatak, a to je da postanemo da lideri regiona u ekonomiji za sta imamo kapacitete, da nas ne povezuju sa prosloscu u kojoj nas optuzuju za zlocine doslo je vreme da budemo prepoznatljivi po ekonomskoj i politickoj stabilnosti.

zVucko bi zvucao ovako...

ped ama e nodovonij adaak, a  je a potamo a lier egioa ekoomi za ta iam apaite, da as e pozuu sa rolcu u ojo n opuzuu z locne oso veme a bumo reozatji po eonsoj i olicoj tailos.

Pa vi vidite ocete da politizujete.....
Svako politizovnjae u obliku slika je dozvoljeno i krajnje pozeljno :P

Jeb'o mater, kad pricaju na tv ja ih stvarno èujem tako, mislio sam da mi ne¹to nije u redu sa sluhom...[rofl]

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 17 Mart, 2014, 12:19
Citat: zVuk poslato 17 Mart, 2014, 12:12
Citat: monsterbnt poslato 17 Mart, 2014, 11:52
Citat: Pop poslato 17 Mart, 2014, 11:08
smarate sa politikom  ;)
Mogo bi da dodam kommican efekat.... Recimo.... kako neko napise politicki post ovde, ja ga izeditujem.... recimo obrisem svaki drugi suglasnik i svaki peti samoglasnik...

pred nama je najodgovorniji zadatak, a to je da postanemo da lideri regiona u ekonomiji za sta imamo kapacitete, da nas ne povezuju sa prosloscu u kojoj nas optuzuju za zlocine doslo je vreme da budemo prepoznatljivi po ekonomskoj i politickoj stabilnosti.

zVucko bi zvucao ovako...

ped ama e nodovonij adaak, a  je a potamo a lier egioa ekoomi za ta iam apaite, da as e pozuu sa rolcu u ojo n opuzuu z locne oso veme a bumo reozatji po eonsoj i olicoj tailos.

Pa vi vidite ocete da politizujete.....
Svako politizovnjae u obliku slika je dozvoljeno i krajnje pozeljno :P

Ti si meni sumnjiv... zna¹ i vi¹e nego ¹to treba... ¹ta ka¾e¹?!? suglasnici, samoglasnici... jo¹ zna¹ i da broji¹... na lomaèu sa tobom :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


vlada_dee


dusankobgd

Deluje nesto kao izmedju palacinki i ustipaka...
[balavi] [balavi] [balavi]


VR 46

Twist of wrist!