Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Citat: Joker poslato 16 Mart, 2014, 14:57
Nije ovo PS vec je on slikan ispred nje... Ovo je Doga... Ja je imam.. Jeste ogroman pas ali ne ovoliko.
Da, nije PS ali mislim da je ipak u pitanju cane corso
Hold your head high and your middle finger higher

UFF


Plazma Keks



Ivicat


UFF

ja nisam
prosli put sam izasao da ga precrtam
ovaj put nisam hteo da me prskaju po ruci sa onim sprejem ni za sta

Ivicat

Pomislio sam da si ti autor ovog dela :D. Moja greska.
Fora je u tome da precrtavanje, cica glise, miki, mini, prasici, organi i slicno, ne ponistava listic. Vec se i ti listici broje i njihov ukupan broj se deli na sve stranke, srazmerno osvojenim glasovima. Tako na primer, jedna stranka osvoji 30% glasova, njoj pripada i 30% "nevazecih" listica. Neka druga ce osvojiti 3% glasova + 3% od "nevazecih".
Izvinjavam se za off...

pittatore

Sta se desava sa listicem onoga ko ne izadje da glasa?

bora63

Citat: pittatore poslato 16 Mart, 2014, 21:45
Sta se desava sa listicem onoga ko ne izadje da glasa?
paaaaa, glasa i on samo sto to nezna..........

bigbad86

Citat: Ivicat poslato 16 Mart, 2014, 21:35
Pomislio sam da si ti autor ovog dela :D. Moja greska.
Fora je u tome da precrtavanje, cica glise, miki, mini, prasici, organi i slicno, ne ponistava listic. Vec se i ti listici broje i njihov ukupan broj se deli na sve stranke, srazmerno osvojenim glasovima. Tako na primer, jedna stranka osvoji 30% glasova, njoj pripada i 30% "nevazecih" listica. Neka druga ce osvojiti 3% glasova + 3% od "nevazecih".
Izvinjavam se za off...
Sto u principu izadje na isto? Procentualno... Cek, ili ne? Operisan sam od matematike :P

Ivicat

Na kraju krajeva, nije ni bitno. Po trenutnim rezultatima, vidim da jedna stranka ima 47.40% glasova. Znaci, svaki drugi gradjanin ove zemlje je srecan, zadovoljan i ne zeli nista da menja. Sta onda ja tu kao nesto mlatim...

Kanarinac

To i ja pokusavam da skapiram. Jel su im stvarno toliko isprani mozgovi? Da se razumemo nisam ni za jednu stranku i sve bi ih pobio, ali ovoliko slepilo ne kapiram

bigbad86

Izlaznost oko 40% a u tih 40% bar 50% su penzioneri a  25% polumozgasi sa jedva 8 razreda...

Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 16 Mart, 2014, 23:03
Izlaznost oko 40% a u tih 40% bar 50% su penzioneri a  25% polumozgasi sa jedva 8 razreda...

Sledeæi èlanovi se zahvaljuju: Andrej_Hotstepper
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivicat

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Mart, 2014, 23:56
Citat: bigbad86 poslato 16 Mart, 2014, 23:03
Izlaznost oko 40% a u tih 40% bar 50% su penzioneri a  25% polumozgasi sa jedva 8 razreda...

Sledeæi èlanovi se zahvaljuju: Andrej_Hotstepper

Ko god da je, nastavlja se ono sto je do sada bilo. Neka je i 40% izlaznost, to nije bitno. Jer kako tih 40% glasa, oni cine glas naroda (sa izvesnim stelovanjem). Procentualno. Ili ne?


Citat: Ivicat poslato 16 Mart, 2014, 22:55
Na kraju krajeva, nije ni bitno. Po trenutnim rezultatima, vidim da jedna stranka ima 47.40% glasova. Znaci, svaki drugi gradjanin ove zemlje je srecan, zadovoljan i ne zeli nista da menja. Sta onda ja tu kao nesto mlatim...


juga

Citat: Ivicat poslato 16 Mart, 2014, 22:55
Na kraju krajeva, nije ni bitno. Po trenutnim rezultatima, vidim da jedna stranka ima 47.40% glasova. Znaci, svaki drugi gradjanin ove zemlje je srecan, zadovoljan i ne zeli nista da menja. Sta onda ja tu kao nesto mlatim...
52% glasova od 47% ljudi koji su iza¹li , ¹to znaèi da je otprilike 1/4 ljudi sreæna, 1/4 nije, a ostale 2/4, tj skoro 1/2.  boli tuki, je se i oneko neæe ni¹ta promeniti!!!

Major

Citat: bigbad86 poslato 16 Mart, 2014, 23:03
Izlaznost oko 40% a u tih 40% bar 50% su penzioneri a  25% polumozgasi sa jedva 8 razreda...

Po meni i ljudi koji nisu izasli da glasaju isto tako su dali svoj glas nekom idiotu tamo koji ce sad da nam ukine internet i uvede da su obavezne novine samo kurir uz jutarnju kafu.

zVuk

...ne izlazim na izbore...i ne smatram da sam na taj nacin dao glas nekome, nego ga je taj neko uzeo.....ali to ne menja cinjenicu da su na svim izbornim listama govnari koji ne zasluzuju moj glas.....svi od ponudjenih su u nekom trenutku bili na vlasti, a kako su radili, izbori su pokazali......a zdrav razum mi ne dozvoljava da dam glas onome, samo zato sto je protiv onog drugog....
Ko se ljuti, uleti mu kruti