Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




Lazic


UFF


Lazic


UFF

e pa evo ti jos jedan + nek ide zivot  :-*

mkt


Gargi

Ovako je bilo u mome ¹oru. Dva dana nisam izlazio iz kuæe. Pojeo i popio sve iz ¹pajza od nervoze. Majku mu ...nije svejedno kad na lokalnom radiju èuje¹ upozorenje za sve graðane....nemojte izlaziti iz svojih kuæa , odseèeni smo od sveta, svi puitevi su neprohodni.......glp :o... [panic]







Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

pittatore

Jao tebi kada ovo pocne da otapa, poplava u kuci u najavi :(

Major


metarex

... prosla grtalica, zatrpala kapiju... :o :o
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gargi

Na sreæu kod mene nije ovako stra¹no, ovo su slike kom¹ijskih kuæa, ali ima i ja da lopatam kao lud. Ne¹to se mislim da zovem Vuèiæa...ili bolje Tomu [rofl]

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Lazic

@Gargi:
ali reci da nisi skakao sa krova u sneg...:o ;D Ja prvi i poslednji put '84-te...:D

metarex

Citat: Laziæ poslato 03 Februar, 2014, 10:34
@Gargi:
ali reci da nisi skakao sa krova u sneg...:o ;D Ja prvi i poslednji put '84-te...:D

hehe ja skakao sa supe! jes bilo ono pravo.... pravili ja i brat lavirint.... jes da je bio samo do pojasa al opet cool ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gargi

Kurac skakao.......zaledilo se od gore...tvrdo kao kamen , mo¾e se ladno hodati po smetovima. Ljudi tako i ulaze -izlaze iz kuæa, preko kapije i zida, krova...ko kako mo¾e.
Da nije ¾alosno , bilo bi sme¹no...mi ravnièari koji nismo videli veæi sneg od 20cm odjednom imamo 3m snega :D :D. Samo  stojimo i èe¹emo se po glavi...¹ta bre koji qrac [wtf]
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

metarex

Citat: Gargi poslato 03 Februar, 2014, 10:46
Kurac skakao.......zaledilo se od gore...tvrdo kao kamen , mo¾e se ladno hodati po smetovima. Ljudi tako i ulaze -izlaze iz kuæa, preko kapije i zida, krova...ko kako mo¾e.

pa skaces onda na pedu ;D ;D [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic