Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


gmum44

Citat: Darko poslato 14 Januar, 2014, 14:17
ovo je drugi put da se meni desi ovakav cirkus...obicno su to muzicarske (citaj lovacke ) price i svi prepricavaju i preuvelicavaju sta je ko dobio od narudzbina...
prvi put sam stao sa sviranjem i nisam mogao da pocnem jedno 15min dok se nisam smirio od smeha...gosti me gledali ko debila...
dolazi neki ciga i prica nesto pevacu , i ja vidim ovaj klima glavom , kao , ne zna...medjutim ciga uporan ( a nema ni jedinice ni dvojke u vilici)...dolazi ovaj pevac kod mene i pita me , "brate , jel ima neka pesma ,neko zensko ime ,Mirza ili tako nesto , smara ovaj" ... i ja mu kazem , "ne znam bre brate , daj , poslji ga ovamo , pa da ga pitam,otkud znam"...
prilazi ciga i ja mu kazem da mi sapne na uvo da cujem....a on ni pet ni sest "brate , kako ne zna ovaj tvoj BACIO BIH SVEMIR ZEKU" ...covek hteo da naruci "bacio bih sve niz reku"...znaci , samo je bilo "stop" i smeh jedno 15 min...strasno...posle se ispucao za sve pare "dajte vina ocu mom" ( dajte vina hocu lom" , i svasta nesto ,ali ovo je bilo vrh...

i pre neko vece kralj "samo STULU bih pozlatio" hahahahhaah...ma i dalje ne verujem


najjace je kada muzici narucis pesmu "napisi mi usne tvoje"kada krenu da okrecu i listaju svescice,katastrofa!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!


UFF

Citat: Vale poslato 14 Januar, 2014, 21:25
http://9gag.com/gag/aXbMyB6

dao bih ti hvala za ovo ali ne mogu jer sam se vec zahvalio
ne znam ko je autor ovoga ali kad god me ubuduce neko bude pitao sta je smisao zivota dobice ovu sliku kao odgovor

kako je obasnio paulo keljo bi mu pozavideo



http://s22.postimg.org/al8edj2c1/a_Xb_My_B6_700b_v2.jpg

Dukags


VR 46

Twist of wrist!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Taraba

Ono kad znas da ce da boli i tebe i motor.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Major

To je samo za fotku. Vratio se nazad ;D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Ivan1979


HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Gavrilo


dusankobgd


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

TEEfqd