Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko


Darko

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

covek narucio dve pesme....
1. mustuluk (za mustuluk bih pozlatio)
2. miljacka

majko sveta,kuda ide ovaj narod ?!?!?!?!??!?




ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

gojko

Citat: Darko poslato 14 Januar, 2014, 14:01
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

covek narucio dve pesme....
1. mustuluk (za mustuluk bih pozlatio)
2. miljacka

majko sveta,kuda ide ovaj narod ?!?!?!?!??!?




pare su pare... samo sviraj  ;)

Darko

ovo je drugi put da se meni desi ovakav cirkus...obicno su to muzicarske (citaj lovacke ) price i svi prepricavaju i preuvelicavaju sta je ko dobio od narudzbina...
prvi put sam stao sa sviranjem i nisam mogao da pocnem jedno 15min dok se nisam smirio od smeha...gosti me gledali ko debila...
dolazi neki ciga i prica nesto pevacu , i ja vidim ovaj klima glavom , kao , ne zna...medjutim ciga uporan ( a nema ni jedinice ni dvojke u vilici)...dolazi ovaj pevac kod mene i pita me , "brate , jel ima neka pesma ,neko zensko ime ,Mirza ili tako nesto , smara ovaj" ... i ja mu kazem , "ne znam bre brate , daj , poslji ga ovamo , pa da ga pitam,otkud znam"...
prilazi ciga i ja mu kazem da mi sapne na uvo da cujem....a on ni pet ni sest "brate , kako ne zna ovaj tvoj BACIO BIH SVEMIR ZEKU" ...covek hteo da naruci "bacio bih sve niz reku"...znaci , samo je bilo "stop" i smeh jedno 15 min...strasno...posle se ispucao za sve pare "dajte vina ocu mom" ( dajte vina hocu lom" , i svasta nesto ,ali ovo je bilo vrh...

i pre neko vece kralj "samo STULU bih pozlatio" hahahahhaah...ma i dalje ne verujem

Alchemist

ali ali ali.... "bacio bi svemir zeku"... ahahahahahahahahahahahahahahahhaha  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ...placem  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Ivan1979

Sta je tu smesno?   i ja tako narucujem pesme  ;D

Mada zeka je pobedio  [kralj]


Alchemist

me gde znam... setih se ovoga... pa je u mojoj glavi delovalo mnogo zabavnije :D

Svemirski eksplozivni modulator
You're just jealous cause voices are talking to me

Darko

brate , vec sam naucio i skapirao da ljudi cuju jednu rec i tako krste pesmu , i da ja moram da otpevam u sebi pola pesme da bih shvatio ponekad sta ko hoce...

npr , dolazi i trazi  "zastavu" , i nekad ,kad me mrzi da se udubljujem u problem (citaj , kad nije dao lovu) , kazem ne znam , i onda cuveno pitanje , "pa pesma je hit,kako ne znas?!!?" .. i ja onda ajd polako ... pesma se zove "ne znam ja da muski poginem" ali negde tamo ima "i zastavu belu podignem" i baja cuo "zastava" i sad ja moram da znam zastavu...ajde , to je ok

kad se pojavio ovaj Dzenan Loncarevic , sta god neko da trazi , bilo je jel moze to i to od Dzenana..npr "jel moze avlije ,avlije od Dzenana?" ... ALO ,MENTOLU ,JEL SI TI CUO ZA ZORICU BRUNCLIK!??!? pa jbt , zenska pesma.... ali ajde i to je ok ... debil

ali da mi trazis samo STULU bih pozlatio ...ej bre , stula ...hahahahah... ma ne , pobednik , def

Darko


i "MIJATSKA" ... znaci , jos se smejem

Ivicat

Citat: Darko poslato 14 Januar, 2014, 14:17
..a on ni pet ni sest "brate , kako ne zna ovaj tvoj BACIO BIH SVEMIR ZEKU" ...covek hteo da naruci "bacio bih sve niz reku"...

Jao Darko, platices mi. Evo me na poslu i kolege gledaju sta me je snaslo. Ne mogu vise  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Bacio bih svemir zeku!!! Odavno nisam procitao nesto ovako smesno  [rofl] [clapp]

Darko

brate, ja taj dogadjaj necu zaboraviti dok sam ziv...2001 god , brod na Savi , zove se "krivi stojko" , ko zna dal postoji jos taj brod tu... radim cigansku svadbu i ovo mi se desi...
jos je malo bez veze kad ovako pises , ili pricas nekome ...al da si bio tu.. pa ne , to ne moze da se opise...ja sam ,ali bukvalno , prestao sa sviranjem i pao pod klavir i smejao se kao retardirani majmun 15 min...plakao sam od smeha....

Gvozden

auu brate ne moz da prestanemo da se smejemo u studiju za zeku.... bruka..

x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Zverinjak II

More Marko, ne ori drumove....



Plazma Keks

zato ga i nema vise. otisao u SPS jer su mu iskljucili net i sada juri vezu u stranci da mu ukljuce isti ;D