Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverinjak II

Laziæu, deda Bob i ja se seæamo tih Leylanda sa poluautomatskim menjaæem i u leru su "brojali " taktove, otprilike kao MZ ili Moto guci Falkon.Kod zadnjih vrata je bilo mesto za konduktera...Tada kontrolori nisu tukli putnike koji nemaju kartu.









Uncle Bob

Citat: Zverinjak II poslato 07 Decembar, 2013, 18:05
Laziæu, deda Bob i ja se seæamo tih Leylanda sa poluautomatskim menjaæem i u leru su "brojali " taktove, otprilike kao MZ ili Moto guci Falkon.Kod zadnjih vrata je bilo mesto za konduktera...Tada kontrolori nisu tukli putnike koji nemaju kartu.









[clapp]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Plazma Keks

tooooo.... vodom gasi zapaljenu elektro instalaciju i transformator. za medalju!

Lazic

Citat: Zverinjak II poslato 07 Decembar, 2013, 18:05
Laziæu, deda Bob i ja se seæamo tih Leylanda sa poluautomatskim menjaæem i u leru su "brojali " taktove, otprilike kao MZ ili Moto guci Falkon.Kod zadnjih vrata je bilo mesto za konduktera...Tada kontrolori nisu tukli putnike koji nemaju kartu.










Njih se najmanje seæam, samo jednom sam se vozio tim èudom, ali se dobro seæam koliko su ih hvalili autobusd¾ije...:D

Radanovic


Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

markokoja92



eclipse4

aj da ih stavimo ovde...bas su zanimljive...na prolece cu bas stampati ;)







smell the fart of change ;)

metarex

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2013, 19:52
aj da ih stavimo ovde...bas su zanimljive...na prolece cu bas stampati ;)







smell the fart of change ;)
jos nisu oridjidji. mora da bude  max bajaggi rasol edisn
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


Radanovic


eclipse4

neznamgde ovo da kacim ? vise dodje kao obavestenje

u sloveniji postavljene kamere koje slikaju razmak izmedju automobila......kazne stizu a kucnu adresu







El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


bigbad86

Citat: eclipse4 poslato 09 Decembar, 2013, 01:06
neznamgde ovo da kacim ? vise dodje kao obavestenje

u sloveniji postavljene kamere koje slikaju razmak izmedju automobila......kazne stizu a kucnu adresu







200 eura? Ja bre ne izlazim iz ove zemlje :P

SSZGO

Kazna 200 plata 2000. U srb kazna 50 plata 200. Gde je bolje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Pa nije bas tako... Slovenci su u buli poprilicnoj.... Obican naron ako ima 1000, 1300 bude presrecan... Primorje je preko 50%nezaposleno...