Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


juga


eclipse4

bili to nekad pravi frajeri i frajerke ;) ;) ;)


























mkt


bigbad86

Tad su motori pravljeni od cvrscih materijala pa kad padnes nema sta da se polomi. isto vazi i za ljude :)

mkt


eclipse4


Bori¹a

auh secam se kad sam imao kineskog krosica nekog, i napadao sneg fino i dva druga na sanke, ja na motor
vucem ja njih lepo, i zaleteo i lepo, al kad sam prikocio oni samo proletese pored mene, i ja kontam u glavi na brzinu 'pa kako odose kad su vezani za mene'
samo je nesto pocelo da lomi, jedva zivu glavu izvukoh ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 28 Novembar, 2013, 00:30
auh secam se kad sam imao kineskog krosica nekog, i napadao sneg fino i dva druga na sanke, ja na motor
vucem ja njih lepo, i zaleteo i lepo, al kad sam prikocio oni samo proletese pored mene, i ja kontam u glavi na brzinu 'pa kako odose kad su vezani za mene'
samo je nesto pocelo da lomi, jedva zivu glavu izvukoh ;D
I kad si se probudio??? 8) Al bre Bori¹a sine al bre ovo glupo bre il,daj objasni nama sa jeftine karte???Pa pazi kad ovo ni Du¹ica a jeste plavu¹a ne bi razumela a ti zna¹ ko je Du¹ica.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

stvarno je bilo tako...
vezao ih ja za neku resetku nazad, oni na sankama i ja ih vucem... i vozili se po pravcu tako i kad sam ja ukocio oni nisu i proleteli su pored mene i povukli me i ja pao sa motora a oni se isprevrtali sa sanki..
ni meni ni njima nije bilo nista, malo modrice i ogrebotine al iskustvo je odlicno ;D

UFF


mareskin

Citat: Bori¹a poslato 28 Novembar, 2013, 01:52
stvarno je bilo tako...
vezao ih ja za neku resetku nazad, oni na sankama i ja ih vucem... i vozili se po pravcu tako i kad sam ja ukocio oni nisu i proleteli su pored mene i povukli me i ja pao sa motora a oni se isprevrtali sa sanki..
ni meni ni njima nije bilo nista, malo modrice i ogrebotine al iskustvo je odlicno ;D

Da ste uèili fiziku u ¹koli do toga ne bi do¹lo ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

ili da su njih dvojica pustili kanape..

aleks89rd


Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 28 Novembar, 2013, 09:34
ili da su njih dvojica pustili kanape..

ne vrede da puste jer su bili vezani - jedna strana za motor a druga za sanke... ko bi se setio fizike u 15 godina :P

sloper


dusankobgd


zmiya