Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragana friz


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: mkt poslato 16 Novembar, 2013, 18:31
http://24.media.tumblr.com/ef36cd574dc7380cd3b46c2795c26ba2/tumblr_mnxwcaxF031qdubc7o1_500.jpg
Citat: K0le poslato 16 Novembar, 2013, 18:42
Kol'ko sam èuo , to je tamo obièaj. A i gepard je jedna od divljih maèaka koja se najlak¹e pripitomi. Mo¾da se stis'o pa neæe da plati alarm :D
Tako æe i na¹ arapin jednog dana...:D Samo mi se èini da bi on radije neku æurkicu dr¾ao...:D
Mada i on je stiskavac, a æurke nisu ba¹ dobri alarmi...[rofl]






Citat: UNCLEBOB poslato 17 Novembar, 2013, 01:55



zato i ne vadim pljugu iz usta, hoæu i ja da izgledam kao Ketrin Denev...:-[

eclipse4

ali je tebi kosa crna od dima ;)


eclipse4

#20505
zalosna prica,medjutim dosta tih ratnih prica nemaju veze sa istinom.

secam se jedne price koju nam je jedan pukovnik ispricao a vezanu za ciscenje i odrzavanje orzja,ono kao u fazonu,odrzavajte svakodnevno oruzje,mi smo poznati u svetu po odrzavanju oruzja,urednost puske je ogledalo vojnika.......pa onda sledi moralna prica:

kada su se bugari probijali kod nas pa pobili celu neku nasu cetu,onda su ostala samo dva nasa vojnika i jedan top,dok su s druge strane dolazili stotine bugara na njih.....

onda je jedan vojnik rekao drugom,nemamo sanse protiv njih,mnogo ih je i poginucemo sigurno,ali kad vec ginemo daj da se sredimo i da ocistimo ceo top kad vec ginemo nek poginemo uredni.
tako su se oni bacili na posao i izglancali top od blata,naravno bugari naisli i pobili ih,ali su poginuli sa tim urednim i cistim topom koga su isti bugari posle upotrebili protiv nas.

pa kao,jel vidite koliko je bila nasa vojska pedantna,tako i vi trebate odrzavati vase oruzje.


ja tu podignem dva prsta i trazim rec da se obrati,naravno pukovnik mi dozvoli i ja ga samo upitam:

gospodine pukovnice,zar su samo njih dvojica ostali?

-jesu

zar je moguce da im je bila toliko bitna cistoca tenka umesto da pobegnu?

-to su heroji,oni ne beze,oni umiru casno i uredno.

ja se izvinjavam na malo glupo pitanje,ali da li taj top zno da govori?

-kako to mislis,upita me pukovnik.

pa reko nije mi jasno ko je saznao za ovu pricu da bi je prepricao,je ako su bili samo njih dvojica i taj top,neko je morao da progovori o ovome,njih dvojica su poginuli,znaci nisu imali kome pricu da ispricaju,jedino ogicno je da je top to ispricao bugarima ili?

-kaze mnogo je takvih filozofa kao ti proslo kroz vojsku nisam ja prvi a i gore od mene su doveli u red.

ali meni nije bilo jasno,zasto sam ja trebao da budem doveden u red,zato sto nisam pverovao u njegovu totalno besmislenu pricu?

zatim sam ga pitao,zasto nisu onesposobili na bilo koji nacin taj top nego da ga bugari koriste cistog i urednog protiv nas?

e tu me vec zastavnik pozvao da izadjem sa njim i pomognem da donesemo neke karte,ono kao "aj ti posto si vec ustao ajde samnom da donesemo karte dok pukovnik zavrsi"

cim smo izasli u hodnik,odamah mi je rekao,nesto poput,nemoj vise nikada da se pravis pametan na ovakav nacin.... itd itd itd

sorry na offtopicu....razvezo sam se ;)

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 17 Novembar, 2013, 11:28
zalosna prica,medjutim dosta tih ratnih prica nemaju veze sa istinom.

secam se jedne price koju nam je jedan pukovnik ispricao a vezanu za ciscenje i odrzavanje orzja,ono kao u fazonu,odrzavajte svakodnevno oruzje,mi smo poznati u svetu po odrzavanju oruzja,urednost puske je ogledalo vojnika.......pa onda sledi moralna prica:

kada su se bugari probijali kod nas pa pobili celu neku nasu cetu,onda su ostala samo dva nasa vojnika i jedan top,dok su s druge strane dolazili stotine bugara na njih.....

onda je jedan vojnik rekao drugom,nemamo sanse protiv njih,mnogo ih je i poginucemo sigurno,ali kad vec ginemo daj da se sredimo i da ocistimo ceo top kad vec ginemo nek poginemo uredni.
tako su se oni bacili na posao i izglancali top od blata,naravno bugari naisli i pobili ih,ali su poginuli sa tim urednim i cistim topom koga su isti bugari posle upotrebili protiv nas.

pa kao,jel vidite koliko je bila nasa vojska pedantna,tako i vi trebate odrzavati vase oruzje.


ja tu podignem dva prsta i trazim rec da se obrati,naravno pukovnik mi dozvoli i ja ga samo upitam:

gospodine pukovnice,zar su samo njih dvojica ostali?

-jesu

zar je moguce da im je bila toliko bitna cistoca tenka umesto da pobegnu?

-to su heroji,oni ne beze,oni umiru casno i uredno.

ja se izvinjavam na malo glupo pitanje,ali da li taj top zno da govori?

-kako to mislis,upita me pukovnik.

pa reko nije mi jasno ko je saznao za ovu pricu da bi je prepricao,je ako su bili samo njih dvojica i taj top,neko je morao da progovori o ovome,njih dvojica su poginuli,znaci nisu imali kome pricu da ispricaju,jedino ogicno je da je top to ispricao bugarima ili?

-kaze mnogo je takvih filozofa kao ti proslo kroz vojsku nisam ja prvi a i gore od mene su doveli u red.

ali meni nije bilo jasno,zasto sam ja trebao da budem doveden u red,zato sto nisam pverovao u njegovu totalno besmislenu pricu?

zatim sam ga pitao,zasto nisu onesposobili na bilo koji nacin taj top nego da ga bugari koriste cistog i urednog protiv nas?

e tu me vec zastavnik pozvao da izadjem sa njim i pomognem da donesemo neke karte,ono kao "aj ti posto si vec ustao ajde samnom da donesemo karte dok pukovnik zavrsi"

cim smo izasli u hodnik,odamah mi je rekao,nesto poput,nemoj vise nikada da se pravis pametan na ovakav nacin.... itd itd itd

sorry na offtopicu....razvezo sam se ;)

Jesi.Mora da si rano jutros poèeo sa Crazy Wolfom. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Aleksandar Markovic(59) koji inace zivi u Detroitu kupio je kucu pored kuce svoje bivse zene i u dvoristu svoje kuce napravio statu-u koja oznacava saku sa uspravljenim srednjim prstem koji njegova bivsa zena moze da vidi svako jutro kad kuva kafu!

http://s21.postimg.org/jyhcbrfev/Prst_1468647_1396622583910439_1596306261_n.jpg
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake



Sto bi se ja provozao ovuda
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!



Popsy

hahahahahahahahahahahaha....
Never underestimate the power of the dark side ... === ***


mkt


Dukags


Dukags


makinjo

Citat: Gargi poslato 17 Novembar, 2013, 00:02
¹ta reæi a ne zaplakati [doh]


HAHAHHA utegla se macka. [rofl] A i tetovaza joj je lepo centrirana  [doh]

eclipse4

kad prebaci desnu nogu napred tetovaza ce biti sa druge strane buta&guza ;)

Plazma Keks

Citat: eclipse4 poslato 17 Novembar, 2013, 11:28
zalosna prica,medjutim dosta tih ratnih prica nemaju veze sa istinom.

secam se jedne price koju nam je jedan pukovnik ispricao a vezanu za ciscenje i odrzavanje orzja,ono kao u fazonu,odrzavajte svakodnevno oruzje,mi smo poznati u svetu po odrzavanju oruzja,urednost puske je ogledalo vojnika.......pa onda sledi moralna prica:

kada su se bugari probijali kod nas pa pobili celu neku nasu cetu,onda su ostala samo dva nasa vojnika i jedan top,dok su s druge strane dolazili stotine bugara na njih.....

onda je jedan vojnik rekao drugom,nemamo sanse protiv njih,mnogo ih je i poginucemo sigurno,ali kad vec ginemo daj da se sredimo i da ocistimo ceo top kad vec ginemo nek poginemo uredni.
tako su se oni bacili na posao i izglancali top od blata,naravno bugari naisli i pobili ih,ali su poginuli sa tim urednim i cistim topom koga su isti bugari posle upotrebili protiv nas.

pa kao,jel vidite koliko je bila nasa vojska pedantna,tako i vi trebate odrzavati vase oruzje.


ja tu podignem dva prsta i trazim rec da se obrati,naravno pukovnik mi dozvoli i ja ga samo upitam:

gospodine pukovnice,zar su samo njih dvojica ostali?

-jesu

zar je moguce da im je bila toliko bitna cistoca tenka umesto da pobegnu?

-to su heroji,oni ne beze,oni umiru casno i uredno.

ja se izvinjavam na malo glupo pitanje,ali da li taj top zno da govori?

-kako to mislis,upita me pukovnik.

pa reko nije mi jasno ko je saznao za ovu pricu da bi je prepricao,je ako su bili samo njih dvojica i taj top,neko je morao da progovori o ovome,njih dvojica su poginuli,znaci nisu imali kome pricu da ispricaju,jedino ogicno je da je top to ispricao bugarima ili?

-kaze mnogo je takvih filozofa kao ti proslo kroz vojsku nisam ja prvi a i gore od mene su doveli u red.

ali meni nije bilo jasno,zasto sam ja trebao da budem doveden u red,zato sto nisam pverovao u njegovu totalno besmislenu pricu?

zatim sam ga pitao,zasto nisu onesposobili na bilo koji nacin taj top nego da ga bugari koriste cistog i urednog protiv nas?

e tu me vec zastavnik pozvao da izadjem sa njim i pomognem da donesemo neke karte,ono kao "aj ti posto si vec ustao ajde samnom da donesemo karte dok pukovnik zavrsi"

cim smo izasli u hodnik,odamah mi je rekao,nesto poput,nemoj vise nikada da se pravis pametan na ovakav nacin.... itd itd itd

sorry na offtopicu....razvezo sam se ;)

kapiram zasto to govore. samo prica je debilna za sve pare.
u ovoj imas svedoke. matori koji je pricao sa sinom, preko telefona, sin izvrsi samoubistvo, policija zove roditelje na identifikaciju...