Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Ja u ovome ne vidim ni¹ta sme¹no. A nije ba¹ ni zanimljivo. Posebno ne ovo "V" na nalepnici.  [nono] [thumb_down]

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Novembar, 2013, 13:02
Ja u ovome ne vidim ni¹ta sme¹no. A nije ba¹ ni zanimljivo. Posebno ne ovo "V" na nalepnici.  [nono] [thumb_down]

Novosaðani znaju za¹to.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Jebe¹ fazon koji mora da se obja¹njava. Ko shvata, taj shvata. KO ne, ne mora se smejati.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

©vrækamo se jutros K0le i ja oko moje firme, naiðemo na neku besnu meèku registracije BG MA©A...:o [facepalm] Poènemo da komentari¹emo registracije usput kad ¹ok, Rosi vozi ladu...:o [rofl]


bigbad86

Nije, RR znaci Race Replica. Rosi ne vozi Replicu :P

Lazic


ranko

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Novembar, 2013, 13:02
Ja u ovome ne vidim ni¹ta sme¹no. A nije ba¹ ni zanimljivo. Posebno ne ovo "V" na nalepnici.  [nono] [thumb_down]

Kako ne znas to...

To ti je Victory ... Pobeda na nasem ... isto kao kod onih klinki sa fejsbuka kad naprave paciju facu i pokazu dva prsta... kao pobedile... mora da je to ... nema sta drugo da bude... garant!

U pravu si Misko... nista smesno... ni zanimljivo...


mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 14 Novembar, 2013, 13:12
Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Novembar, 2013, 13:02
Ja u ovome ne vidim ni¹ta sme¹no. A nije ba¹ ni zanimljivo. Posebno ne ovo "V" na nalepnici.  [nono] [thumb_down]

Novosaðani znaju za¹to.  :)
A ja sam ba¹ imao lepo mi¹ljenje o NovoSadistima.


sremac

Citat: El Jefe poslato 14 Novembar, 2013, 13:18
Reci nama koji ne znamo


dru¾e ta nalepnica uglavnom ima veze sa NS parking servisom (kerovi), nose prvo kola drugih tablica pa onda po¹alju jos pauka da nose i "novosadjane" , inaèe fazon je poèela da fura pvo meèka koja je stajala negde preko puta glavne po¹te
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mi¹ko_kolo

Neka je tako kao ¹to ka¾e¹. I to, onda, jeste fora. Ali nikako nije fora ovo Èankovo sranje sa nalepnicom kao oznakom dr¾ave.

El Jefe

Citat: sremac poslato 14 Novembar, 2013, 22:05
Citat: El Jefe poslato 14 Novembar, 2013, 13:18
Reci nama koji ne znamo


dru¾e ta nalepnica uglavnom ima veze sa NS parking servisom (kerovi), nose prvo kola drugih tablica pa onda po¹alju jos pauka da nose i "novosadjane" , inaèe fazon je poèela da fura pvo meèka koja je stajala negde preko puta glavne po¹te
Celu jednu godinu u novosadskoj firmi sa SVIM vozilima na BG tablama zbog lizinga, od sluzbenih automobila ,pikapova i kombija i nikada niko nije problema sa parkiranjem u Novom Sadu.Tako da ti objasnjenje pada u vodu
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4




Che

Citat: Laziæ poslato 14 Novembar, 2013, 15:38
besnu meèku registracije BG MA©A...:o

Ma¹a ti je uvek parkirana u ulici do tvog posla :)

Lazic

Tu smo i videli, be¹e Molderova ulica...:D