Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Dukags poslato 15 Oktobar, 2013, 11:43

[facepalm] [facepalm] [facepalm] sigurno sam veæ negde pominjao da imam problem u glavi sa raznoraznom spodobama koje bez razloga tro¹e kiseonik na planeti...

UFF

Lazicu ovih nekoliko automobila sto su se u tom trenutku nasli ispred mene su trosili kiseonik bez razloga pa ja nisam mogao od njih da prodjem  [rofl]

morao sam malo da ih poguram i tom prilikom sam stvorio materijal za far za dzimikinu preradu trasnalpa... al sam ih sve lepo pogurao zar ne? :D

jel ih slozio neko vise A?  8)

http://s16.postimg.org/hl1vvijtx/bulevar1.jpg

Major


UFF

 [neampojma]

kucka ljubomrna zao joj sto nisam naguzio i nju kao sve ove ispred mene :D

naslagao sam ih samo tako :D

Major


Lazic

Jednim udarcem, ubio si ih 6...:o  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [facepalm] suvi genije, pa gde si gledao, jebote...???  :P :P :P :-* :-*

nisam to izveo za 600.000 kilometara...:D

edit:
najvi¹e 4 i to kao suvozaè(ali pomogao sam vozaèu da ne gleda gde treba)... [yahoo]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2013, 15:40
Jednim udarcem, ubio si ih 6...:o  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [facepalm] suvi genije, pa gde si gledao, jebote...???  :P :P :P :-* :-*

nisam to izveo za 600.000 kilometara...:D

edit:
najvi¹e 4 i to kao suvozaè(ali pomogao sam vozaèu da ne gleda gde treba)... [yahoo]

Mrzelo me da brojim, tako da si mi mnogo pomogao :D

P.S. Zna se kako kod nas suvozaè-ica mo¾e da ometa u toku vo¾nje ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2013, 15:40
Jednim udarcem, ubio si ih 6...:o  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [facepalm] suvi genije, pa gde si gledao, jebote...???  :P :P :P :-* :-*


suvozacici u sise koja mi je rekla da voli brzu voznju jbg  [facepalm]  eto mareskin pogodio na iskustvo

bmw benzinac, sestak... a sneg tek poceo da se topi, meni siroke gume i obradovah sto konacno imam grip da ubrzam... nije ga bilo da ukocim, tacno ispred pravnog fakulteta sam ih sve naslagao

audi 80 slomio sam mu kuku!
autu ispred pukao auspuh na pola i zabada se u betom bez obzira krenuo napred ili nazad :D
ostali prosli sa razbijenim farovima stop svetlima krivim hladnjacima i haubama.. i to sam bio u prvoj brzini u crvenom kad sam ih zabo!
a ja samo polupao farove i haubu, bmw bio spusten i jos sam kocio pa je potonuo i podvukao sam se pod prvi auto

zamisli sta bi bilo da sam ih udario sinom branika a ne farovima, i da nisam kocio vec drzao gas  :o

Lazic

Ti nisi merodavan...:D (c) by Mi¹a Pei...

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Gargi

e za ovo je trebalo imati muda ......jurcati na ovom èudu , sa facom na 20cm od zemlj i to jo¹ kroz ¹umu....sreæa pa ima ona traka oko drveta...inaèe :o
Ni dan danas ne volim da gledam prikolièare....video sam par udesa i gotovo...smuèilo se.
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...


Gargi

e ba¹ neæu da gledam. [nono]......garant se porazbija¹e ko....
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Major

Citat: Gargi poslato 15 Oktobar, 2013, 22:47
e ba¹ neæu da gledam. [nono]......garant se porazbija¹e ko....

Svi zivi i zdravi :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


eclipse4