Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY


Lazic

htedoh reæi, kurac performance sa jednim diskom napred, to ima i na kle-u...:o

con3

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 14:20
htedoh reæi, kurac performance sa jednim diskom napred, to ima i na kle-u...:o
Idi bre Lazicu ti sve moras da primetis :)

Hohštapler

Za¹to je amerièki stil "lepote" tako kièerozan? Meni je ovo ciganerija na kub.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

con3

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 14:24
Za¹to je amerièki stil "lepote" tako kièerozan? Meni je ovo ciganerija na kub.
To ti je kad te udare pare u glavu i pisas po narodu :)

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 14:24
Za¹to je amerièki stil "lepote" tako kièerozan? Meni je ovo ciganerija na kub.

debili misle ako su stavili disk sa buell-a da ne treba drugi...[facepalm]

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 14:24
Za¹to je amerièki stil "lepote" tako kièerozan? Meni je ovo ciganerija na kub.

Zato sto ih bas zabole sta neko odavle misli ;)

Joker

Andrej, gte vidis ciganiju ovde? Dobro, mozda osim tih fromiranih felni, ni meni se ne svidjaju... I skinuo bih ovaj natpis, da nista ne pise... Sve ostalo je na mestu, po meni...
Ovo je radjeno za pokazivanje, ne za obaranje rekorda staze... Obicno ne volim kada nesto "budze", vise volim fabriku ali ovo mi je sasvim ok..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Citat: Joker poslato 27 Septembar, 2013, 15:08
Andrej, gte vidis ciganiju ovde? Dobro, mozda osim tih fromiranih felni, ni meni se ne svidjaju... I skinuo bih ovaj natpis, da nista ne pise... Sve ostalo je na mestu, po meni...
Ovo je radjeno za pokazivanje, ne za obaranje rekorda staze... Obicno ne volim kada nesto "budze", vise volim fabriku ali ovo mi je sasvim ok..

ma brate ovo ima luj viton i guchi sare po sebi....

Lazic


Hohštapler

Citat: Joker poslato 27 Septembar, 2013, 15:08
Andrej, gte vidis ciganiju ovde? Dobro, mozda osim tih fromiranih felni, ni meni se ne svidjaju... I skinuo bih ovaj natpis, da nista ne pise... Sve ostalo je na mestu, po meni...
Ovo je radjeno za pokazivanje, ne za obaranje rekorda staze... Obicno ne volim kada nesto "budze", vise volim fabriku ali ovo mi je sasvim ok..

Da obrazlo¾im...
Ja volim jednostvane linije, èistu formu.
Zastupnik sam ¹kole Ditera Ramsa, da je "¹to manje vidljivog dizajna, to je bolji dizajn". Manje je vi¹e.

Ameri u svoj dizajn dodaju element, forme koji nemaju same veze sa objektom (automobili koji lièe na rakete, usisavaèi koji lièe na svemirske stanice itd.) dok mi evropljani te¾imo funkcionalnom dizajnu.

I sam dizajn hajabuse mi je previ¹e "naduven", izoblièen, prenagla¹en, boja manje vi¹e, boja i taj print je "samo da je ¹areno to je lepo", a najveæi problem su mi te felne, koje su "pimp my ride" "bling bling"... generalno, iz fazona "tunning stajling" koji mi predstavlja vrhunsko olièenje kièa i ¹unda. Ovako nakiæeni motori me podseæaju na kurve koje se "srede" za posao na ¹tajgi. Sve ¹lja¹ti i sija. Jednostavno, ne volim ukrase radi ukrasa.
http://https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSiWxZ4WCmY-W3HNW44BcrVZxJGzbtyuYJEJdACDGat_qkxCV4yyA

Ja nekako volim da motor privlaèi pa¾nju, al da nije vulgaran.
Pre mesec-dva sam u NSu na onom sajmu video Ducati Panigale 1199r.... na tom motoru nema ni¹ta suvi¹no, a opet sa druge strane mo¾e¹ 3 dana da sedi¹ u fotelji i da gleda¹ svaki deo, svaki ¹raf i da vidi¹ da je sve dizajnirao, da su sve osmisli pre nego ¹to su ubacili, svaki jebeni deo na njemu je skulptura. Bukvalno.  [klanjam_se]
http://https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnO6th3Yc3lqJ_IqhSKAv2N5jXaJy8MRwon2otq8f7D5-mmqH_jQ

Eto, to je moj neki sud..

I dva po meni najlep¹a R-a svih vremena:



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Evo jo¹ slika Britten-a V1000, da napomenem, ovo je John Britten dizajnirao krajem 80tih, 1991. se prvi put takmièilo sa njime:






Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

@CBRR1, nije to, malo lici.. Pa nisam gej jbg... :)

@Andrej, delimo isto misljenje za manje je vise.. I bas mislim da sem ovih felni (njih da zanemarimo) da je bas to to... Nije stvar u busi, nije bitna marka motora vec gledam kao celinu gde nista ne iskace jedno od drugog (opet da napomenem, sem felni).. Sve mi je nekako na mestu, ne upada u oci (osim felni :))

@Lazic Jbg, ni meni se ne svidja taj jedan disk napred ali jbg takva je felna!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

I da... Panigale.. Bukvalno da sedis satima ispred njega i samo da se divis..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Ovaj je bio neka trkaèka verzija, ne znam ni sam, ako je neko bio, reæi æe, ja ne znam.
Ja sam èuèao pored motora 15 min, pario oèi, gledao svaki ¹raf, sve, kako su ga uklopili... skulptura...
Bilo me prosto sramota jer su ovi sa ¹tanda gledali ¹ta ja radim, ¹to tako zagledam, a ja ko da su mi stavili melem pred oèi, èuèao bi jo¹ 2 dana tamo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Joker

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Septembar, 2013, 17:24
Ovaj je bio neka trkaèka verzija, ne znam ni sam, ako je neko bio, reæi æe, ja ne znam.
Ja sam èuèao pored motora 15 min, pario oèi, gledao svaki ¹raf, sve, kako su ga uklopili... skulptura...
Bilo me prosto sramota jer su ovi sa ¹tanda gledali ¹ta ja radim, ¹to tako zagledam, a ja ko da su mi stavili melem pred oèi, èuèao bi jo¹ 2 dana tamo...


Imam jednu lepu kolekciju njegovih slika koje mi se vrte vec duze vreme na desktopu... U potpunosti se shvatam..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: Joker poslato 27 Septembar, 2013, 17:41
U potpunosti se shvatam..

Kako bih ja voleo makar na 15 minuta da se shvatim...:o [facepalm] :D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

:-[ :-* [srce] [rofl] gde je onaj lbgt smajli sa duginim bojama, ¹to ðuska u ritmu glorije gejnor...:o [rofl]