Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!



Plazma Keks

Citat: redshadow poslato 20 Septembar, 2013, 19:52
Citat: monsterbnt poslato 20 Septembar, 2013, 12:15
Ja i dalje ne verujem da se toliko lozite na Bambijevo trolovanje.....
ne troluje, stvarno tako misli, samo sad pokusava da se izvuce. on je u crnoj hronici kad je neki decko poginuo rekao nesto tipa *ako je vozio brzo ne zalim ga sto je poginuo u stilu ko ga jebe*
pa su ga svi napusili sa foruma
ti si debil, to ti otvoreno kazem i ni u jednom trenutku onda nisam rekao ko ga jebe. rekao sam da sam ravnodusan, a ako znas sta to znaci. ne bi tako srao.
a sto se ovoga tice, da zajebavao sam se kao i uvek. tvoj problem je sto me ne poznajes i znas kako se sve zezam uzivo

Aussweis

Sve cesce na banderama vidjam ove tri kesice koje lice na one za caj, samo vece, okacene se njisu...

Jel zna neko sta je to, nesto za merenje zagadjenja ili sl..?

http://s6.postimg.org/5lnms7ggh/Slika1327.jpg
Sve ima cenu ili čast!

TEEfqd

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2013, 21:56
Citat: redshadow poslato 20 Septembar, 2013, 19:52
Citat: monsterbnt poslato 20 Septembar, 2013, 12:15
Ja i dalje ne verujem da se toliko lozite na Bambijevo trolovanje.....
ne troluje, stvarno tako misli, samo sad pokusava da se izvuce. on je u crnoj hronici kad je neki decko poginuo rekao nesto tipa *ako je vozio brzo ne zalim ga sto je poginuo u stilu ko ga jebe*
pa su ga svi napusili sa foruma
ti si debil, to ti otvoreno kazem i ni u jednom trenutku onda nisam rekao ko ga jebe. rekao sam da sam ravnodusan, a ako znas sta to znaci. ne bi tako srao.
a sto se ovoga tice, da zajebavao sam se kao i uvek. tvoj problem je sto me ne poznajes i znas kako se sve zezam uzivo

otvoreno preko interneta kazes da sam debil. bravo internet konane i vrsni zajebantu, znas kako se smejem tvojim forama da bi ubio rodjeno dete nisi svestan. idi leci se molim te.
a uvrede deli ukucanima, al posalji im na mail matori da bude otvoreno

Joker

Zato ce sada da se ladi malo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Che


PECA BMW

Citat: Aussweis poslato 20 Septembar, 2013, 22:03
Sve cesce na banderama vidjam ove tri kesice koje lice na one za caj, samo vece, okacene se njisu...

Jel zna neko sta je to, nesto za merenje zagadjenja ili sl..?

http://s6.postimg.org/5lnms7ggh/Slika1327.jpg


te kese stoje tu ...

samo zato sto ih jos niko nije ukrao :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

johann

@plazma

Ovaj svet i jeste dosao tu gde jeste, upravo zbog takvih sto govore kao ti. Samo sto ja mislim da ti malo vise pricas gluposti jer ti je interesantno da budes kontras i da bacas kosku.
U svakom slucaju treba da te bude sramota.
Kad bi malo vise podrzavali i pomagali telesno hendikepirane a manje umno hendikepirane nasa bi zemlja bila mnogo drugacija.
Kad bi svi autobusi bili niskopodni sa rampama da umno vrlo sposobni i nadareni ljudi kolicima mogu doci do posla i fakulteta, kad bi slepi imali vise knjiga prilagodjenih njima i na ulicama oznacene svoje staze, kad bi vesti na televiziji imale gluvonemog prevodioca da gluvi budu obavesteni i dobili svoje pravo na informisanje, umesto da nam televizije prikazuju Grand Paradu, Farmu, Velikog Brata, 48 Sati svadba, Menjam Zenu, umesto da nam po novinama pise kad je Karleusa srala a kad pisala, umesto sto pise da li je Cecin sin istetovirao stomak ili guzicu, nasa bi zemlja bila mnogo lepsa.
Ja svako jutro kad se probudim zahvalim se Bogu za to sto sam ziv i zdrav, da imam obe ruke, noge, oba oka, da mogu da govorim, slusam i gledam, da su moji najblizi zivi, zdravi i pravi i uvek se nosim mislju da pomognem onome koji ne moze da se zahvali ne necemu takvom.
Ti nisi Taj koji ima pravo da odlucuje, niko nema pravo da odlucuje ko ce da zivi a ko ne, to priroda sam odlucuje.
Svako zivo bice na ovom svetu pomaze svojoj vrsti, samo covek sam sebe zatire.

Poznajem jednog coveka koji nema jednu ruku, ima poteskoca da sam uradi najprostiju operaciju u zivotu, da ode u toalet, ali je zato kompjuterski genije i pomogao je meni i mojoj porodici svaki put kad nam je trebalo i nije hteo dinara da prihvati. Radio je to jer je dobar covek.
Poznajem jednu devojku koja nema jednu nogu, ima poteskoca da sidje niz i da se popne uz stepenice ali devojka roni, ronili smo zajedno. Radi to zato sto ima vise mentalne snage i sposobnosti nego ti i ja zajedno.

Probaj sebe da zamislis da nemas jednu ruku ili nogu da ne mozes da divljas sa tim tvojim biciklom po Kosutnjaku, zamisli da ne mozes da vidis da se igras sa svojim tenkovima i vozovima, zamisli da si gluv pa da ne mozes da vozis Ducati Monster.

Umesto sto osudjujes i pravis odabir sposobnih i nesposobnih kao sto su nam to u istoriji radili, zapitaj se ko je zaista sposoban a ko ne.
Onaj sto ne moze normalno da ode u toalet ili onaj sto svoje ruke koristi da vrti baklju na stadionu, da li je onaj ko ne moze niz stepenice ili onaj sto svoje noge koristi da sutira zivotinje.

Svako ima jednako pravo na zivot.

Prijatelju malo preterujes  [stop].

Ja imam jako tesko ostecenje sluha. Na levom uhu sam izgubio sluh operacijom ostecenje 100% na desno uho urodjeno ostecenje oko 90%, odnosno ako ocete u MM zargonu GLUV SAM !!!

AL TO NE ZNACI DA NE MOGU DA VOZIM MOTOR !  I da zivim zivot punim plucima.   [cheers]


Hohštapler

Citat: johann poslato 21 Septembar, 2013, 00:29
Prijatelju malo preterujes  [stop].

Ja imam jako tesko ostecenje sluha. Na levom uhu sam izgubio sluh operacijom ostecenje 100% na desno uho urodjeno ostecenje oko 90%, odnosno ako ocete u MM zargonu GLUV SAM !!!

AL TO NE ZNACI DA NE MOGU DA VOZIM MOTOR !  I da zivim zivot punim plucima.   [cheers]

I tera¹ onog BMWa za sve novce! :)  [cheers] [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Aussweis

@ PECA BMW

ma to neki narkomani zajebavaju posten narod  [rofl]  licimuri i pederi
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

Citat: Che poslato 20 Septembar, 2013, 23:29
Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 00:31
Kao i parole, pravda za Uro¹a

[srce_puklo]   [bejzbolka]


Ne volim pandure osim par njih, ali ¹ta poku¹ava¹ da ka¾e¹, da je najebao ni kriv ni du¾an, koliko èovek na prvom mestu treba da bude malouman uop¹te da ide na utakmice gde æe se praviti sranja, pa da pravi sranja, pa se èe¹e gde ga nije svrbelo...:o [facepalm] Izvini, ali ¹i¹te mi jajca za dotiènog, jeste dobio previ¹e èini mi se, ali to je zbog ovog usrane dr¾ave koja vrlo selektivno ka¾njava kriminalce...



Citat: johann poslato 21 Septembar, 2013, 00:29
Prijatelju malo preterujes  [stop].

Ja imam jako tesko ostecenje sluha. Na levom uhu sam izgubio sluh operacijom ostecenje 100% na desno uho urodjeno ostecenje oko 90%, odnosno ako ocete u MM zargonu GLUV SAM !!!

AL TO NE ZNACI DA NE MOGU DA VOZIM MOTOR !  I da zivim zivot punim plucima.   [cheers]

:-* :-* :-*




Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2013, 02:48
Ne volim pandure osim par njih,

Pa da, ima ih dobrih...



Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2013, 02:48
ali ¹ta poku¹ava¹ da ka¾e¹, da je najebao ni kriv ni du¾an, koliko èovek na prvom mestu treba da bude malouman uop¹te da ide na utakmice gde æe se praviti sranja, pa da pravi sranja, pa se èe¹e gde ga nije svrbelo...:o [facepalm] Izvini, ali ¹i¹te mi jajca za dotiènog, jeste dobio previ¹e èini mi se, ali to je zbog ovog usrane dr¾ave koja vrlo selektivno ka¾njava kriminalce...

Da je dr¾ava kao ¹to nije, dobio bi metak èim je krenuo na ¾andara. Æao, zdravo. Ne bi ni bilo suðenja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4


eclipse4


UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

©eki