Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

znam da je bilo al kad je vec naceta tema...

Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 01:06
naravno da je Stiven Hoking vi¹e zadu¾io èoveèanstvo nego mnogi arijevci, ali on se razboleo sa 35 godina...:P

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/31/Stephen_Hawking_050506.jpg
A ba¹ sam hteo da vam postavim sliku Hawking-a i da vas pitam ¹ta æemo sa njim...
Jeste se razboleo sa 35 al je od tad dao najveæe svoje teorije, smatraju ga najveæim umom dana¹njice.
On je samo razmi¹ljanjem postavio teoriju o crnim rupama, opisao ih i njigovo pona¹anje, tek su posle 20 godina potvrdili njegove teorije... i to jedna od njegovih teorija pored mora drugih...

Tebi Laziæu preporuèujem pogotovo da proèita¹ njegovu "Kratku istoriju vremena", jer je èovek ateista i govori o njegovoj teoriji nastanku sveta, svideæe ti se..

Ovo ostalo o slepima i ne sposobnima nemam snage ni da komentari¹em...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#19322
I pored svih lekarskih prognoza, jo¹ je ¾iv i mozak mu radi 300 na sat...:D









Citat: Popsy poslato 20 Septembar, 2013, 02:41
HAHAHAHAHAHA... Lazic ne ume da jebe pijan :P :P :P :P :P :*

a za pusku, mogli bi nekakav paintball da organizujemo :D

Umem, ali slabo mogu...:D Kakav ti je to lov sa pu¹kama za paintball...??? :o

aleks89rd

#19323
@plazma

Ovaj svet i jeste dosao tu gde jeste, upravo zbog takvih sto govore kao ti. Samo sto ja mislim da ti malo vise pricas gluposti jer ti je interesantno da budes kontras i da bacas kosku.
U svakom slucaju treba da te bude sramota.
Kad bi malo vise podrzavali i pomagali telesno hendikepirane a manje umno hendikepirane nasa bi zemlja bila mnogo drugacija.
Kad bi svi autobusi bili niskopodni sa rampama da umno vrlo sposobni i nadareni ljudi kolicima mogu doci do posla i fakulteta, kad bi slepi imali vise knjiga prilagodjenih njima i na ulicama oznacene svoje staze, kad bi vesti na televiziji imale gluvonemog prevodioca da gluvi budu obavesteni i dobili svoje pravo na informisanje, umesto da nam televizije prikazuju Grand Paradu, Farmu, Velikog Brata, 48 Sati svadba, Menjam Zenu, umesto da nam po novinama pise kad je Karleusa srala a kad pisala, umesto sto pise da li je Cecin sin istetovirao stomak ili guzicu, nasa bi zemlja bila mnogo lepsa.
Ja svako jutro kad se probudim zahvalim se Bogu za to sto sam ziv i zdrav, da imam obe ruke, noge, oba oka, da mogu da govorim, slusam i gledam, da su moji najblizi zivi, zdravi i pravi i uvek se nosim mislju da pomognem onome koji ne moze da se zahvali ne necemu takvom.
Ti nisi Taj koji ima pravo da odlucuje, niko nema pravo da odlucuje ko ce da zivi a ko ne, to priroda sam odlucuje.
Svako zivo bice na ovom svetu pomaze svojoj vrsti, samo covek sam sebe zatire.

Poznajem jednog coveka koji nema jednu ruku, ima poteskoca da sam uradi najprostiju operaciju u zivotu, da ode u toalet, ali je zato kompjuterski genije i pomogao je meni i mojoj porodici svaki put kad nam je trebalo i nije hteo dinara da prihvati. Radio je to jer je dobar covek.
Poznajem jednu devojku koja nema jednu nogu, ima poteskoca da sidje niz i da se popne uz stepenice ali devojka roni, ronili smo zajedno. Radi to zato sto ima vise mentalne snage i sposobnosti nego ti i ja zajedno.

Probaj sebe da zamislis da nemas jednu ruku ili nogu da ne mozes da divljas sa tim tvojim biciklom po Kosutnjaku, zamisli da ne mozes da vidis da se igras sa svojim tenkovima i vozovima, zamisli da si gluv pa da ne mozes da vozis Ducati Monster.

Umesto sto osudjujes i pravis odabir sposobnih i nesposobnih kao sto su nam to u istoriji radili, zapitaj se ko je zaista sposoban a ko ne.
Onaj sto ne moze normalno da ode u toalet ili onaj sto svoje ruke koristi da vrti baklju na stadionu, da li je onaj ko ne moze niz stepenice ili onaj sto svoje noge koristi da sutira zivotinje.

Svako ima jednako pravo na zivot.

Hohštapler

E nek si mu kazo, mene je mrzelo da mu govorim, delim mi¹ljenje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

dobro ljudi, da li ste bre vi normalni? da li ste posle ovoliko hiljada mojih gluparija shvatili da se ja vecito zajebavam? crni humor mi je omiljen ;D
mene bas briga sto cete mi podeliti minuse, ja odvalim nesto i odmah se nadje nekoliko njih koji ce to da kritikuju. pa jbt, nisam malo dete i tiranin da mislim o tako necemu. koliko vas me je upoznalo i znaju da sam samo najobicniji zajebant?

Hohštapler

Brate, na¹aliti se da treba pobiti bolesne ljude?!? Pa kome je to sme¹no?
Jesmo mi i morbidni i ¹alimo se na svaèije raèune, ali granica i te kako MORA postoji...

I sumnjam da si se ¹alio, samo si LUPIO GLUPOST bez razmi¹ljanja...  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

epa, ja sam takav kakav sam. ne moras da shvatis, i boli me bas Q kako i sta ti razmisljas. da li si ikada gledao recimo monty python? ako jesi i smesno ti je zasto onda ovako nesto ne shvatas kao salu?

Ivan1979

Zato sto se ponasas kao retard !

A realno nema potrebe za tim  ;)

monsterbnt

Ja i dalje ne verujem da se toliko lozite na Bambijevo trolovanje.....
Smrt SVIMA!!!!

marckony


monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 00:31
Citat: Zeljkamp poslato 19 Septembar, 2013, 22:48
Citat: Joker poslato 19 Septembar, 2013, 14:34
kada smo kod crnjaka...



;D



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

negde sam proèitao da su ljudi sjebali evoluciju, jer danas uspe¹no odgajimo 95% sve roðene dece, a to nikako nije normalno ni prirodno... I ova dvojica se nikad ne bi "proslavili kao pevaèi" da su na vreme umrli od gladi zbog nemoguænosti lovljenja hrane... Da ne pominjemo trenutak kad treba potrefiti pièku...[facepalm]


Kao i parole, pravda za Uro¹a ili ¹to sam video na zvezdinom stadionu grafit, ivan bogdanov politièki zatvorenik...:o po meni je veleizdajnik i trebalo ga je ubiti kao psa... Kao i onog debila bin miladina kovaèeviæa ¹to smo mu platili da bije jevreje...[facepalm]

Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 20 Septembar, 2013, 12:15
Ja i dalje ne verujem da se toliko lozite na Bambijevo trolovanje.....

istina, trebalo bi malo cesce da dolazite na okupljanja kad je bambi tu :D


Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 01:06

gde mi je grafièka karta, onaj mator konj D¾imika se igra umesto mog deteta, jer si ti lenj...:o [srednjiprst]

ne stizem ni da spavam a kamoli da se igram, evo malo pre sam se tek probudio a legao sam u 5, pa na posao u 1 pa posao u 22 pa posao u pola 1 :D
dobro je sto imam nesto manje od godinu dana da mu to presnimim :P

Lazic

@Nikola:
Brate pa ti si najebao ko ¾uti...:o Jel bar ¾ena ceni svo to cimanje...? :D [facepalm] Ili u stvari radi¹ tri posla da bi bio manje kuæi...??? :o :P




@monster:
[rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]:o jebo te vujaèiæ prevarant...:D

bucko

Bravo Dzimika,svojevremeno sam i ja radio od 9 do 17 pa od 20 do 03 i usput valjao ugostiteljski sitan inventar.Imao sam slobodno samo nedelju pre podne.
Zato sada radim sat vremena dnevno i to kad hocu.

UFF


Lazic

#19336
Ne la¾i bre, stoko neradnièka...:P

@Bucko:
svaka èast... [klanjam_se]

probao par puta u ¾ivotu, samo sam nervni slom do¾iveo posle 3 meseca... [facepalm]

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

lazic, zena nije trenutno tu, zavrsava neke papire u subotici a moze samo da proba da ne ceni  [bejzbolka]


TEEfqd

Citat: monsterbnt poslato 20 Septembar, 2013, 12:15
Ja i dalje ne verujem da se toliko lozite na Bambijevo trolovanje.....
ne troluje, stvarno tako misli, samo sad pokusava da se izvuce. on je u crnoj hronici kad je neki decko poginuo rekao nesto tipa *ako je vozio brzo ne zalim ga sto je poginuo u stilu ko ga jebe*
pa su ga svi napusili sa foruma