Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Ivicat poslato 13 Avgust, 2013, 13:38
Citat: MILJAN poslato 13 Avgust, 2013, 13:06
...
jA JUÈE  se provukoh na naplatnoj kod batoèine Beverlijem ali mi majmun opali rampu kada sam prolazio pa sam je za dlaku eskivirao..A ovima iza mene u autu prièa kako æe da mi po¹alje prijavu, i upisuje lik tablicu...©aban na rampi misli da je od skutera velika ¹teta... doh.,,.

Ako se dobro secam, na iskljucenju u Batocini postoje dve trake za naplatu putarine. U levoj traci ne moze da se provuce izmedju rampe i zida, ali mislim da moze da se prodje pored rampe u desnoj traci.
Ma da...desnom sam i¹ao ali je pedereski zatvorio odmah nakon pto je auto pro¹ao..Mada sam bio u desnoj strani pa je bila potrebna mala eskiva¾a da izbegnem .....Da nema kamera vratih bi se da mu razbije seljaèku nju¹ku...sta malo, razmislio i oti¹ao dalje..
Cave ab homine unius libri

Hohštapler

...ja sam izgleda jedina budala koja stane da plati... :D
Pro¹li put kreæe auto ispred mene i ostaje rampa dignuta, ja stajem i otvaram vizir, tra¾im novèanik, a lik me gleda bledo...
izgleda da nije navikao... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Avgust, 2013, 19:15
...ja sam izgleda jedina budala koja stane da plati... :D
Pro¹li put kreæe auto ispred mene i ostaje rampa dignuta, ja stajem i otvaram vizir, tra¾im novèanik, a lik me gleda bledo...
izgleda da nije navikao... :D

Haha, ispo si glup u dru¹tvu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

#18744
nemacki Krupp K5 283mm. bio je jedan od najkoriscenijih topova koji se kretao po pruzi tokom  WWII koriscen od strane nemacke.



Tomsk,39-i pe¹adijski puk sa svojim motociklom na kome je montiran mitraljez tokom WWI,Rusija.1914-1916



nemacka podmornica sa brojem na trupu,U- 118,pronadjena je na obali plaze u Hastings , Saseks , Engleska.Posle kapitulacije Nemacke,prevezena je u francusku na rasklapanje. WWI




sto bi se reklo vatreno ili ledeno krstenje brucosa,izgrudvani brucosi od strane starijih ucenika.Princeton,1893 god


Bob Marlei igra fudbal u bekstejdzu.(kako se veruje,kolega koji se igra sa njim nije  Dzimi Hendriks vec je muzièar iz grupe " The Vailers ")



americki vojnici otkrili Manetovu sliku " u konzervatorijumu " koja je bila skrivena (medju ostalim nacistickim plenovima) u slanim rudnicima Merker,Nemacka,1945.god



americki vojnik zamenjuje tablu naziva ulice "ulica Adolfa Hitlera" sa " Ruzvelt Bulevar" u Berlinu,u Nemackoj ,1945 .god



jedan od najtezih WW2 tenkova ikada napravljen,Tigar II.tenk je tezak 68,5 tona i imao debljinu oklopa 100-180 mm. Budimpesta, Madjarska , 1944 .god



eclipse4

#18745
a evo malo i motorcica:

na poslu.1910 god



otvaranje moto sezone 1914-1916 god.



nesto mnogo gotivili harlejke ;) 1914-1916 god.



ne bih rekao da je pravi pad u pitanju,ali ajde



proslava uskrsa 1914-1916 god.



oklopno vozilo namenjeno za transportu,ali ima i motorce u kadru 1916 god.


mehanicar" motorizovane jedinice",Minsk, Belarus, 1914.god.



radnik ili zaposljenik prvog motociklistickog odeljenja,moskva 1915.god.






imam jos dosta ratnih motociklistickih slika.....ako va se svidja mogu da postavim.

Jocika


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Pazi ti pitanja... POSTAVLJAJ! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt



Dukags


Major


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks


Che


djolefer

:D

Major


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

to vise nije u funkciji izbaceno je iz vojske za upotrebu,inace je sluzilo za gledanje 3k(treci kanal),posle ponoci,kada su se svi video rekorderi uzarili do ujutru snimanjem nama dragog sadrzaja

na takav nacin su vojsci dizali moral u rovovima i krenuli da jebu sve sto im izadje na nisan ;)