Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: dzimika poslato 09 Avgust, 2013, 15:40
ma doci ce maca na vratanca, mali je zeleznik a cekam da dodje caletov drugar inspektor :D
aj da te pitam nesto,al bez ljutnje,sto si bre takva sisica,idi nadji ga i drkni mu koju preko vugle,a ne ko zenica da te drugi brane,i neko da te bije a ti tel i snimas,pa ne ide to tako bre Dzimika...ovo je divlji zapad a ne Danska pa da snimas...

Jefta

Ne treba mu to da dodje u situacije da ga neko napadne nozem ili necim stonklinci nose, a ima malo dete kod kuce


CBRR1

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2013, 19:06
Ne treba mu to da dodje u situacije da ga neko napadne nozem ili necim stonklinci nose, a ima malo dete kod kuce

a da su debili poceli da ga sibaju,sta i dalje bi snimao ili se setio da ima dete kuci...sta mu bre ne treba,tako ce se jednom okuraziti kad REALNO vide klinci DIVI GA OVAJ SNIMA PUSY JE AJ DA GA RAZBIJEMO...ja sam na dzimikinoj strani al kao sto sam mu i rekao ovo je jebena divljina...


apu

Citat: CBRR1 poslato 09 Avgust, 2013, 16:34
Citat: dzimika poslato 09 Avgust, 2013, 15:40
ma doci ce maca na vratanca, mali je zeleznik a cekam da dodje caletov drugar inspektor :D
aj da te pitam nesto,al bez ljutnje,sto si bre takva sisica,idi nadji ga i drkni mu koju preko vugle,a ne ko zenica da te drugi brane,i neko da te bije a ti tel i snimas,pa ne ide to tako bre Dzimika...ovo je divlji zapad a ne Danska pa da snimas...
a mozda coveku ne treba mrlja u imigracionim papirima (ako sam dobro shvatio iz uff-ovog posta) jer zbog jednog takvog sranja moze da mu propadne pun kurac stvari u zivotu...

TEEfqd

dva mentola iz kraja su negde u centru maltretirala nekog lika sto radi na trafici, prisao taksista da kupi pljuge i rekao im daj iskulirajte koj vam je kurac, izvadili noz i ubili coveka...
zato kad dodjes u situaciju sa takvim bolidima odmah udaras brzo i jako bez price.

CBRR1

Citat: redshadow poslato 09 Avgust, 2013, 19:27
dva mentola iz kraja su negde u centru maltretirala nekog lika sto radi na trafici, prisao taksista da kupi pljuge i rekao im daj iskulirajte koj vam je kurac, izvadili noz i ubili coveka...
zato kad dodjes u situaciju sa takvim bolidima odmah udaras brzo i jako bez price.

kad sam poceo da citam post,rekoh sta je sa ovim covekom,vidi ga promenio se,e tek onda kraj posta rekoh uhh dobro je... ;D ;D ;D

dzimika

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2013, 19:06
Ne treba mu to da dodje u situacije da ga neko napadne nozem ili necim stonklinci nose, a ima malo dete kod kuce
nema da brines, nista ne radim nepromisljeno
on ce se naci, e sad da li cu ga ja naci ili policija nije bitno, ako ga ja nadjem lepo cu da odem i da im javim detalje pa neka oni dalje resavaju
sa moje strane dlaka mu sa glave nece faliti, drugar iz srednje me davno naucio kako se to radi na fin i posten nacin samo ako hoces da isteras do kraja sve

dzimika

Citat: redshadow poslato 09 Avgust, 2013, 19:27
dva mentola iz kraja su negde u centru maltretirala nekog lika sto radi na trafici, prisao taksista da kupi pljuge i rekao im daj iskulirajte koj vam je kurac, izvadili noz i ubili coveka...
zato kad dodjes u situaciju sa takvim bolidima odmah udaras brzo i jako bez price.
kum moj zamalo da nastrada u kraju, isao do drugara pesaka i neki klinci ga pomesaju sa nekim skim su se zakacili i klinac izvadio noz i pocne da preti nesto, na kraju ga udario nekom motkom po glavi i pobegao, da li od udarca u glavu ili cega vec nije hteo da klincu ista fali ali klinac ga je molio bukvalno da mu oprosti

Andreja

#18650


Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jefta

ПОБЕДА за ову другу :) слатко ме насмеја

Popsy

Citat: dzimika poslato 09 Avgust, 2013, 10:10
ne smem a i necu da objavim snimak jos uvek, ako ga ne nadju u skorije vreme naci cu ga ja sigurno

koja kola? znaju u omladinskih brigada da se skupljaju nalozeni klinci... kapiram ja mladost i hormone ali pre neki dan sam se jedva iskulirao... vristanje do 3 ujutru...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

monsterbnt

2 piva i trol postane hipster....

Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Gde naðe ovaj nakurnjak...? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Cuti...zamalo cigani da ga odnesu....
Smrt SVIMA!!!!

UFF

ovako izgleda kad zamolis drugara da ti "dotera auto iz nemacku"

http://s18.postimg.org/v0qbuxh61/DSC023821.jpg

mareskin


Pa jel ga dotero u Srbiju ili je ovo slika od preko? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Citat: Jefta poslato 10 Avgust, 2013, 01:25
ПОБЕДА за ову другу :) слатко ме насмеја

U pitanju je stranica Fuck sensitivity na FB-u, najjaèe prozivke imaju :D



Za ljubitelje low automobila :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D