Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 08 Avgust, 2013, 21:51
dodju nabildovani klinci da treniraju i posle mesec-dva misle da nesto znaju...takve bas volim...  ;D (mi ih zovemo pokretni dzakovi)

©to je napucaniji to je sporiji i kruæi... ja se bojim samo ¾ilavih. (i paora.) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

uskoro obavezna oprema na motoru



Hohštapler

D¾imika, ¹ta si spominjao da te je neko napao pre koji dan...? ©ta se zbilo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

neki nafurani klinci koji su malo popili, hoce da kupe pivo posle 22 a dernja se ko sivonja po celoj ulici, posto je njegov drugar odbijen u trafici blizu mene on se iz kola dernja "picke, jajare" a kad kazem dernja mislim da se dernja iz sveg glasa da ga otprilike cuju na drugom kraju grada i to sve vireci iz kola sa zadnjeg sedista
ja se u medjuvremenu dizem posto sam nesto rasciscavao ispod pulta i on nastavlja da se dernja ali obraca se meni, ja ga kuliram nadajuci se da ce se stisati a on sve glasnije, na kraju mu odgovorio da necu da mu prodam pivo a onda on postaje bezobrazan a vozac iz kola prilazi i kao sto si bezobrazan, sto mu ne odgovoris i tako krece prepirka pa krecu pretnje, kako znaju gde zivim, ja naravno uzeo telefon da snimim sve a  kad sam krenuo da izadjem da snimim tablicu na kolima on izvlaci palicu iz gepeka i krece ka meni
krivo mi samo sto nisam ranije krenuo da snimam
na kraju zvao policiju i prijavio ga a stanica naravno puna ljudi
iznenadio me kvalitet snimka :D sobzirom daje huawei :D

Taraba

©ta si batalio SBB pa ¹ljaka¹ u trafici treæu smenu?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

ja tu radim skoro 20godina

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

nesic1


TEEfqd

Citat: dzimika poslato 08 Avgust, 2013, 22:51
neki nafurani klinci koji su malo popili, hoce da kupe pivo posle 22 a dernja se ko sivonja po celoj ulici, posto je njegov drugar odbijen u trafici blizu mene on se iz kola dernja "picke, jajare" a kad kazem dernja mislim da se dernja iz sveg glasa da ga otprilike cuju na drugom kraju grada i to sve vireci iz kola sa zadnjeg sedista
ja se u medjuvremenu dizem posto sam nesto rasciscavao ispod pulta i on nastavlja da se dernja ali obraca se meni, ja ga kuliram nadajuci se da ce se stisati a on sve glasnije, na kraju mu odgovorio da necu da mu prodam pivo a onda on postaje bezobrazan a vozac iz kola prilazi i kao sto si bezobrazan, sto mu ne odgovoris i tako krece prepirka pa krecu pretnje, kako znaju gde zivim, ja naravno uzeo telefon da snimim sve a  kad sam krenuo da izadjem da snimim tablicu na kolima on izvlaci palicu iz gepeka i krece ka meni
krivo mi samo sto nisam ranije krenuo da snimam
na kraju zvao policiju i prijavio ga a stanica naravno puna ljudi
iznenadio me kvalitet snimka :D sobzirom daje huawei :D
pa daj snimak xD

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Citat: bucko poslato 09 Avgust, 2013, 03:43
...
300 godine


Nisam znao da imamo i poznate licnosti na forumu.

hint: ime voditelja

dzimika

ne smem a i necu da objavim snimak jos uvek, ako ga ne nadju u skorije vreme naci cu ga ja sigurno


Hohštapler

Citat: dzimika poslato 09 Avgust, 2013, 10:10
ne smem a i necu da objavim snimak jos uvek, ako ga ne nadju u skorije vreme naci cu ga ja sigurno

...ja mislim da je pametnije da ti taj dan bude¹ u trafici, a nek ga naðe neko drugi da mu objasni neke stvari...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

ma doci ce maca na vratanca, mali je zeleznik a cekam da dodje caletov drugar inspektor :D

UFF

nadji ga dan pred iseljenje iz srbije i bole te patka ionako se ne vracas
a eto svako ima bar po jednom pa mozes da im naplatis uslugu i lepo kad sletis tamo gde si se zaputio da imas dobar pocetni kapital ;)