Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 08 Jul, 2013, 12:36
http://www.photoblip.com/images/395/b45acbd47ca27d1b7c5b18050226dbc0.jpg

Reklama za film "Pakleni toranj" iz 1974-te, pojma nemaju...:D Vidi im se po frizurama da su 70-te u pitanju, glupi ameri, kao da svet nije postojao pre 11.9...:o


eclipse4

ajd da pustim jos jednu seriju ;)

Martin Luther King, Jr vadi krst zakopan u svom dvoristu 1960.god,malecki je njegov sin




slika sllikana iz drugog ugla,na slici je cuveni  "Tank Man" ili covek koji je stajao ispred tenkova u Tiananmen skveru.
on stoji na ulici (vidi se  izmedju dva stabla i coveka koji trci sa leve strane)
sa desne strane se vide tenkovi koji nadolaze.




zaposleni u diznilendu,kaf(e)iterija




e sada jedna veoma zanimljiva slika......na njoj se nalazi 14-o godisnji Bin Laden on je drugi s desna




vinston cercil na kupanju




sokirani irvas slikan za vreme drugog svetskog rata dok avioni bacaju bombe na rusiju 1941




nju jork tajm skver 1911




Roy O. i Walt Disney na dan otvaranja diznijevog studija




Fidel Castro postavlja venac na Linkolnov spomenik




Leo Tolstoy ili lav tolstoj prica pricu na klupi,njegovim unucima 1909 godine.




izgradnja spomenika hrista spasitelja u rio de zeneru,brazil





originalni Ronald Mcdonald (glumio ili pozirao Willard Scott)




izgradnja diznilenda




Elvis Prisli u vojsci




a evo kako je izgledao i svarceneger na dan dobijanja americkog drzavljanstva




eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 09 Jul, 2013, 02:22
http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000851_579915708727255_529116702_n.jpg

neki ljudi nikad nece shvatiti da se kajis ne nosi zato sto su im pantalone velike,vec da ne izgledaju ko nevezana vreca ;)

grber

Citat: Andreja poslato 09 Jul, 2013, 00:00
Đenova

Kolumbov grob je u Sevilji. Prilična je gužva u katedrali tako da je verovatno montaža.

zVuk

ali ovo nije na grobu u sevilji........ovo je spomenik u djenovi.......i nije montaza, to je bilo 2010-e posle utakmice italija-srbija koju su nasi navijaci prekinuli i pre samog pocetka....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

grber

Aaaa, to vec ima smisla  ;D

mrle

a zar nije ranije to napisano?

zVuk

za vreme bombardovanja je u skoro svakom selu u srbiji bio napisan grafit "kolumbo jebem te radoznalog" a ova slika je bila u novinama u izvestaju sa te utakmice.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: eclipse4 poslato 09 Jul, 2013, 02:26
ajd da pustim jos jednu seriju ;)

Slobodno pustaj nemoj se stidis! Zbog tvojih slika i otvaram ovu temu [cheers]

Dukags

sujeverni ili ne, za svaki slucaj sa secenjem 600-godisnjeg hrasta ne bih eksperimentisao?   [dancing]

mareskin


I ja bi obilazio. Za svaki sluèaj :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Nisam nesto sujeveran ali stvarno je greh da se isece ili da se pomera taj hrast ako stoji tu vec toliko godina.

mareskin

Citat: Major poslato 09 Jul, 2013, 14:42
Nisam nesto sujeveran ali stvarno je greh da se isece ili da se pomera taj hrast ako stoji tu vec toliko godina.


Trudim se da ni¹ta od drveæa ne seèem, ako nije neophodno. Uvek mi padne na pamet koliko godina je bilo potrebno da ono poraste.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

na stranu sto nije ekoloski ali vidis nisu radnici ni blesavi kad niko od njih nece da sece i isprobava da li ce i on i generacije njegovih, kako to narod stotinama godina iskustveno pamti, posle imati vise nego "sra..."   [srednjiprst]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dusankobgd

od sad tako ima da zakatancujem motor.

dusankobgd

Vako UFF ide u akciju  :P