Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

ako moze ovde niko da ne vozi pijan, onda moze i tu, stvar je jednostavna, deset godina robije za voznju u pijanom stanju i problem resen...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

ama, ja numem da vozim trezan...:o

Hohštapler

Citat: SSZGO poslato 30 April, 2013, 13:57
ako moze ovde niko da ne vozi pijan, onda moze i tu, stvar je jednostavna, deset godina robije za voznju u pijanom stanju i problem resen...

...sve je stvar dal neko hoæe ili neæe, ostalo su sve izgovori. Dok èovek sam ne re¹i da neæe da vozi pijan, d¾aba bilo kakva kazna, neæe ga spreèiti...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

ljudi, ja moram da vozim pijan ili pravim sranja, imajte milosti...:o [rofl]

eclipse4

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 11:40
...........ako resim mogu da vozim i skroz trezan i sa kacigom i da namerno ubijem nekog na ulici i kurac ce bilo ko da me spreci ako to resim da uradim!

zato no bullshit please

ja se nadam da cu kad tad upoznati UFF-a ciste i zdrave pameti,nemoj do tada da odlepis hehehheh

Lazic

on se rodio odlepljen...:D



Citat: eclipse4 poslato 30 April, 2013, 14:26
Citat: Laziæ poslato 30 April, 2013, 14:23
ljudi, ja moram da vozim pijan ili pravim sranja, imajte milosti...:o [rofl]

tebi treba blokirati motor na 1kw ;) ;) ;)

a tebi na 0.5...:P

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2013, 14:23
ljudi, ja moram da vozim pijan ili pravim sranja, imajte milosti...:o [rofl]

tebi treba blokirati motor na 1kw ;) ;) ;)

Lazic


dzimika

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 April, 2013, 14:07
Citat: SSZGO poslato 30 April, 2013, 13:57
ako moze ovde niko da ne vozi pijan, onda moze i tu, stvar je jednostavna, deset godina robije za voznju u pijanom stanju i problem resen...

...sve je stvar dal neko hoæe ili neæe, ostalo su sve izgovori. Dok èovek sam ne re¹i da neæe da vozi pijan, d¾aba bilo kakva kazna, neæe ga spreèiti...
ja sam odavno rekao da me nikada nece uhvatiti da vozim pijan/pripit, dva puta sam vozio pripit i kad sam shvatio da su mi refleksi 5x sporiji nikada vise nisam seo u auto a da sam popio nesto, ne zbog drugih vec zbog sebe i nijednog trenutka mi nije bilo zao zbog toga
sve je stvar sopstvene odluke

UFF

zato su meni refleksi do 00 kad vozim pijan
videli ste kod dzimike kako se startuje iz blokade sa powerslide-om kad popijes absent  [rofl]

SSZGO

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 April, 2013, 14:07
Citat: SSZGO poslato 30 April, 2013, 13:57
ako moze ovde niko da ne vozi pijan, onda moze i tu, stvar je jednostavna, deset godina robije za voznju u pijanom stanju i problem resen...

...sve je stvar dal neko hoæe ili neæe, ostalo su sve izgovori. Dok èovek sam ne re¹i da neæe da vozi pijan, d¾aba bilo kakva kazna, neæe ga spreèiti...

nije u pitanju kazna samo na papiru kao u srb, nego primenjena

ovde NE POSTOJI voznja u pijanom stanju, jer ako te uhvate, zatvore te i izgube kljuc i uzmu ti sve sto imas...

par stranaca su bili primer, 6 meseci zatvora i deportacija... verovatno uz konfiskovanje dela ili cele imovine...
posle primera, nikome ne pada na pamet da pravi sranja...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

seres da su i druge drzavljane drzali 6 meseci u zatvoru?

mareskin

Citat: SSZGO poslato 30 April, 2013, 18:30
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 April, 2013, 14:07
Citat: SSZGO poslato 30 April, 2013, 13:57
ako moze ovde niko da ne vozi pijan, onda moze i tu, stvar je jednostavna, deset godina robije za voznju u pijanom stanju i problem resen...

...sve je stvar dal neko hoće ili neće, ostalo su sve izgovori. Dok čovek sam ne reši da neće da vozi pijan, džaba bilo kakva kazna, neće ga sprečiti...

nije u pitanju kazna samo na papiru kao u srb, nego primenjena

ovde NE POSTOJI voznja u pijanom stanju, jer ako te uhvate, zatvore te i izgube kljuc i uzmu ti sve sto imas...

par stranaca su bili primer, 6 meseci zatvora i deportacija... verovatno uz konfiskovanje dela ili cele imovine...
posle primera, nikome ne pada na pamet da pravi sranja...

Meni bi tamo bilo baš dobro. Ne pijem uopšte.

Mogao bih da zaradim za novu Daciu Logan, da promenim stolariju na kući i da kupim đakuzi kadu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Burazer

Citat: mareskin poslato 30 April, 2013, 18:35


Mogao bih da zaradim za novu Daciu Logan, da promenim stolariju na kuæi i da kupim ðakuzi kadu :D


jel ja tripujem ili se ovaj citat ponavlja s vremena na vreme :D kao deja vu  [neampojma]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩


mareskin

Citat: Burazer poslato 30 April, 2013, 18:40
Citat: mareskin poslato 30 April, 2013, 18:35


Mogao bih da zaradim za novu Daciu Logan, da promenim stolariju na kuæi i da kupim ðakuzi kadu :D


jel ja tripujem ili se ovaj citat ponavlja s vremena na vreme :D kao deja vu  [neampojma]

Ne tripuje¹, evo ponovio se veæ tri puta :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

UFF


Burazer

i ker se malo nagruvao?   ;D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Dzambo