Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

boli ga Q, ima para bar za jos deset takvih

Uncle Bob

Moguæe ¹to da ne ima¹ likova koji su Tankeri a ne exponiraju se
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin


Po velièini auta je jasno da je vlasnik vrlo nizak i mr¹av èovek, a i "devojka" isto tako. Ovaj auto je prilièno mali tako da od akcije ne bi bilo ni¹ta da su veæi.
A i mnogo je 150000 za ovako mali auto, da je bar karavan pa i nekako.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Uffe, kad neko hoæe da opljaèka tvoju kuæu, a neko od ukuæana mu pomogne, otvori vrata i pusti ga. Da li je kriv on ¹to je opljaèkao, onaj ko mu je pomogao i pustio ga u kuæu ili oboje? Ja mislim da su oboje krivi. Moja parola je uvek bila da svako mo¾e da radi ¹ta hoæe, samo da treba imati obraz i biti iskren sa tim. Ne sviða ti se mu¾, razvedi se.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

vidi zemunac kako mu cale jebe kevu i ode zemunac i natakne babu... ulazi cale u dobu i kaze:sta radis to? Odg zemunac: jel vidis kako boli kada ti neko jebe majku!! Ova prica je kao vic t.j milo za drago. vtvtno poznaje jebaca pa zna gde ce ga zaboleti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

apu

ma dajte bre ljudi, pa ko jebe u kolima a da je to pritom por¹e kupe??!??! pa taj ima para za hotelski sprat verovatno (osim ako nije ukrao por¹ea :P ) a ne da se grbavi da jebe u kolima... lepo na kraljevskom krevetu a ne u minijaturi od kupea.

p.s. @ujko, da ovaj se ba¹ nije eksponirao :D i ja isto kupujem por¹ea da bih ostao anoniman :D

Plazma Keks

nema dokaza da je on nju jebao. mozda su se samo ljubili ili mu je ona pusila?

mirno

A to mozda i nije bilo u kolima. Pa ljudi mozete li zamisliti snosaj u tako malom autu
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

perlx

A mozda su ipak u sumi ?

clutch&brake

a mozda mu nije ni jebo zenu a mi napravili teoriju zavere kao da smo je svi heftali
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zVuk

ja predlazem da organizujemo sednicu saveta bestreznosti motomanijaka i na sednici zakljucimo sta je tu tacno bilo.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA

goranvojska

ma garant nisu bili u autu.nebi vlasnik mogao cutke da gleda ovo.bar bi upalio auto i otisao.to je uradjeno na parkingu ispred hotela de se desavala jebacina.ko je sedao u ovaj auto zna da nema sanse da se u njemu bilo sta radi .

Dukags

imam drugara iz srednje koji pored kamionaaivona ima nekoliko stanova, njegova riba takodje jedinica mama i tata joj ostavili stan na Vracaru i kucu u Zemunu i kecaju se iskljucivo po Kosutnjaku, Zvezdarskoj sumi i ostalim parkinzima - ebem li ga valjda ih to pali?

goranvojska

hahahaha verovatno.ima gi razni.

El Jefe

Lepo kaze nas narod-Nije picka sapun pa da se potrosi.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


Dukags

Citat: El Jefe poslato 29 Mart, 2013, 12:05
Lepo kaze nas narod-Nije picka sapun pa da se potrosi.
mada ima i ona narodna "ni manje ¹tete ni veæe ¾alosti"  ;-))))

mareskin

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2013, 12:11
ima dovoljno za sve :D

A posle kuka¹ kako je mnogo ¹iroka ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: apu poslato 29 Mart, 2013, 10:16
ma dajte bre ljudi, pa ko jebe u kolima a da je to pritom por¹e kupe??!??! pa taj ima para za hotelski sprat verovatno (osim ako nije ukrao por¹ea :P ) a ne da se grbavi da jebe u kolima... lepo na kraljevskom krevetu a ne u minijaturi od kupea.

p.s. @ujko, da ovaj se ba¹ nije eksponirao :D i ja isto kupujem por¹ea da bih ostao anoniman :D

brate fetish ;) ;) ;)

ja sam negde napisao da sm jedne zime jebo na krov zgrade pa mi se jajca zalepila za neki lim na koji sam seo....odmrzavanje bilo toplom vodom,ali bilo je ono jebati ili ne jebati........jebati ;)