Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

djolefer

uuu jjjjeeebbbbeem tiii
:D

UFF

bolje da je njega jebo nego zenu
ili da je posle muz jebo njega nego sto mu olupo auto  :'(

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2013, 01:48
bolje da je njega jebo nego zenu
ili da je posle muz jebo njega nego sto mu olupo auto  :'(
Iskreno i meni ¾ao Por¹a al,stvarno bre pa pre bih ¾rtvovao Uff da neko naguzi nego da olupa Auto jes da je boja grdna joj ovo mi neæe oprostiti dok je ¾iv ka¾i kolko suvog da mi oprosti¹  :-* :-* :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

#16423
Bio je mat crn u foliji, ali boja orginalna je bruka uzivo...... ne mozes da verujesh kakav silan auto..... A kako ide.... samo + , - i gas.... biturbo 3,8 chipovano neko ludilo...

Lazic

Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 00:15
Ma kakvi samo mu  jebo zenu.....

Meni i dalje nije jasno kakve veze por¹e i jebaè imaju sa tim ¹to mu je ¾ena neverna, potpuno je proma¹io temu...[facepalm]

Kao biæe vernija posle upucanog por¹ea, kakav moron...:o [facepalm]

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

da se nadovezem na lazica

zena je mozda njegova na papiru ali nije njegovo vlasnistvo i ako ona odluci da hoce da se jebe jebace se
nije on jebo nista njegovo vec nju a to sto je ona udata to je problem izmedju nje i njenog supriga, jebac nema nista sa tim a pogotovo ne njegov auto

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 29 Mart, 2013, 02:06
Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 00:15
Ma kakvi samo mu  jebo zenu.....

Meni i dalje nije jasno ¹to kakve veze por¹e i jebaè imaju sa tim ¹to mu je ¾ena neverna, potpuno je proma¹io temu...[facepalm]

Kao biæe vernija posle upucanog por¹ea, kakav moron...:o [facepalm]
bukvalo. to sto ima problem u kuci nema veze sa jebacevim kolima. pacenik neki.

UFF

jednog uplasis pretnjom pa ode, drugog oteras batinama, treci prebije tebe pa te pojebe dok tvoja zena gleda i jos ti namesti robiju, nisi jaci ni pmaetniji od svih i resavaj problem tamo gde mu je mesto - kod zene a ne kod jebaca

Lazic

Pazi, da mu je silovao ¾enu, fer bi bilo zaliti ga betonom u por¹eu, ovako [facepalm] za kretena...

Gvozden

KAzu dobro ispalo sto ih nije upucao oboje... ali da ste vidlei kakav flesh kad sam video izlupan auto sa sve kockastim rupama , zacenili smo se od smeha...samo koliko koshtaju delovi dodje mi da placem...
KAzu bilo u  afektu..... bice prodat , 80K...ima pacijenata, vec cekaju..

Uncle Bob

Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 02:15
KAzu dobro ispalo sto ih nije upucao oboje... ali da ste vidlei kakav flesh kad sam video izlupan auto sa sve kockastim rupama , zacenili smo se od smeha...samo koliko koshtaju delovi dodje mi da placem...
KAzu bilo u  afektu..... bice prodat , 80K...ima pacijenata, vec cekaju..
Daj ne rise to ovde kod nas??? :o :o :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 29 Mart, 2013, 02:14
Pazi, da mu je silovao ¾enu, fer bi bilo zaliti ga betonom u por¹eu, ovako [facepalm] za kretena...
©to bre da je siluje ako je raspolo¾ena???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Mart, 2013, 02:19
Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 02:15
KAzu dobro ispalo sto ih nije upucao oboje... ali da ste vidlei kakav flesh kad sam video izlupan auto sa sve kockastim rupama , zacenili smo se od smeha...samo koliko koshtaju delovi dodje mi da placem...
KAzu bilo u  afektu..... bice prodat , 80K...ima pacijenata, vec cekaju..
Daj ne rise to ovde kod nas??? :o :o :o

matori, aj ti be¾i u 20-ti vek...[rofl] :-*

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2013, 02:14
jednog uplasis pretnjom pa ode, drugog oteras batinama, treci prebije tebe pa te pojebe dok tvoja zena gleda i jos ti namesti robiju, nisi jaci ni pmaetniji od svih i resavaj problem tamo gde mu je mesto - kod zene a ne kod jebaca
Po meni ¹valer ili kako god nikad nije kriv.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

pa ja bre slikao , drugar me molio da skinem crnu mat foliju.... Ne znam gde da se okrenem od posla al ajd..3h posla... Imam josh slika samo sramota....ovaj mu jb kevu sa cuckcetom.. a  u gepek ono fetish jastuce...reko to ni sa rukavicama ne diram...
Ako ostane bez struje pola auta demontirash da otvorish gepek i haubu....
JEdino mi nije jasno kako je izdrzao da im zatvori vrata sa pur penom dok....... je ovaj trpao.....neka momentfix pena...da se vrata ne otvore...hehehehe

TEEfqd

meni nije jasno sto ovaj nije uvatio muza i njega da jebe na kraju u toj prici al ajde.

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 29 Mart, 2013, 02:20
Citat: UNCLEBOB poslato 29 Mart, 2013, 02:19
Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 02:15
KAzu dobro ispalo sto ih nije upucao oboje... ali da ste vidlei kakav flesh kad sam video izlupan auto sa sve kockastim rupama , zacenili smo se od smeha...samo koliko koshtaju delovi dodje mi da placem...
KAzu bilo u  afektu..... bice prodat , 80K...ima pacijenata, vec cekaju..
Daj ne rise to ovde kod nas??? :o :o :o

matori, aj ti be¾i u 20-ti vek...[rofl] :-*
E sad iz inata neæu bre da kupim skupu limuzinu  [rofl] [rofl] [rofl] a i da imam odakle mi ?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 02:21
JEdino mi nije jasno kako je izdrzao da im zatvori vrata sa pur penom dok....... je ovaj trpao.....neka momentfix pena...da se vrata ne otvore...hehehehe

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Ajoj a ja  na¹o da se ¾alim ahahahaha joj zemljo otvori se  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM