Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Va¾i, samo da nisam odrastao sa idijotom, stra¹na faca, uterivaè straha u kosti iz 10 Avijatièara... [rofl][rofl][rofl]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 13 Mart, 2013, 16:41
Va¾i, samo da nisam odrastao sa idijotom, stra¹na faca, uterivaè straha u kosti iz 10 Avijatièara... [rofl][rofl][rofl]

Ali je zato kolega bajker. Vidi¹ kakvu ma¹inu gura? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


KIZA73

Citat: Laziæ poslato 13 Mart, 2013, 16:41
Va¾i, samo da nisam odrastao sa idijotom, stra¹na faca, uterivaè straha u kosti iz 10 Avijatièara... [rofl][rofl][rofl]
Ali kako si krenuo da se kacis sa murijom mogao bi da mu zavrsis kao cimer u celiji, a to bi bila bas nezgodacija jer dugo je tamo i ...tako to... :)
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

 [rofl]  ma kakva droga bre on je isao na autobusku stanicu po cevape iz uvoza  [rofl]

koji  [kralj]

ili ih zajebava ili je glup ko kurac

Uncle Bob

Glupo mi je da licitiram sa imenima a trenutno je nedostupan broj da saznam ime a viðao sam je nekoliko puta dolazila je na gajbu u Bulevaru da ostavi æerkicu dok ode da se snaðe za kintu ili dok odradi ¹emu dok je Krile bio u Grèkoj.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

 Kriiileee  [rofl]  [rofl]  [rofl]
[clapp]  [clapp]  [clapp]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Vale


mi¹ko_kolo

Citat: UNCLEBOB poslato 13 Mart, 2013, 19:36
Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Mart, 2013, 19:22
http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=ko%C5%A1arka%C5%A1ica%20kristijan&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.alo.rs%2Fvesti%2Freportaza-srbija%2Fkristijan-i-tatjana-vise-ne-kriju-ljubav%2F11723&ei=Wq1AUYuULYeJ4AT8gAE&usg=AFQjCNEUzIaoS9pbG7O1SDE67cst6ryd-A

Meni one nisu jasne. Moja drugarica iz detinjstva je bila udata za njega. Bog da joj du¹u oprosti.
Misli¹ na onu koja je imala probleme sa odreðenim supstancama?

Ne znam, mi smo se dru¾ili (zajedno igrali u Abra¹eviæu) do neke 14-15-e godine. To je bilo 84-85-e.  Posle toga smo izgubili kontakt. A inaèe, Danijela se zvala. Umrla od raka.

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!