Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bishke

A svi ga guraju jednom rukom ;D

to su bila vremena !
You should do one thing every day that scares you

UFF

ovo je vala extremo rotirana slika (koju je el jefe okacio pre 2 strane a niko nije komentarisao) da izgleda da goldwing moze da se obori   [doh]  i kropovali stazu samo beton da se vidi da ih ne bi penih provalio po rastu okolnog drveca  [rofl]

ili kad malo bolje razmislim mozda je ovo betonski tunel smrti a on vozi u horizontalno i brzo u kug? :D

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Bishke

Ovde su se vec ispraksovali sa foricama fotoaparata
You should do one thing every day that scares you

KIZA73

Citat: Phoenix poslato 11 Mart, 2013, 20:19
Citat: Bishke poslato 11 Mart, 2013, 19:55
Citat: El Jefe poslato 11 Mart, 2013, 18:47
Autobus je marke Reno.Pretpostavljam da je fotografija iz nasih krajeva

cak su i tad znali fore sa slikama....iskosio aparat da se vidi kako guraju autobus uzbrdo ;D

Ako pogledash pravac rasta okolnog drveca (valjda uvek raste vertikalno) videcesh da ipak jeste uzbrdo samo ne toliko extremno  ;)

slikano je iz kanala pored puta i sve je usinuto.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Phoenix

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 20:22
ovo je vala extremo rotirana slika (koju je el jefe okacio pre 2 strane a niko nije komentarisao) da izgleda da goldwing moze da se obori   [doh]  i kropovali stazu samo beton da se vidi da ih ne bi penih provalio po rastu okolnog drveca  [rofl]

ili kad malo bolje razmislim mozda je ovo betonski tunel smrti a on vozi u horizontalno i brzo u kug? :D

ne ali bi provalio da je staza pod nagibom  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

mkt


eclipse4

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 20:22
ovo je vala extremo rotirana slika (koju je el jefe okacio pre 2 strane a niko nije komentarisao) da izgleda da goldwing moze da se obori   [doh]  i kropovali stazu samo beton da se vidi da ih ne bi penih provalio po rastu okolnog drveca  [rofl]

ili kad malo bolje razmislim mozda je ovo betonski tunel smrti a on vozi u horizontalno i brzo u kug? :D

ma slika nije rotirana,cak i da jeste (to lako ispravis u bilo kom programu za obradu slika),vidi se po tocku motora da je nalego sa hondetinom,ali je sigurno ovo slikano na nekoj stazi poput za nascar.

mkt


eclipse4


UFF

ma da bre i ja vozio na istoj toj nascar stazi

eclipse4

evo ispravio sam motor da stoji pravo,nadam se da se sada vidi koliko je zakosen asfalt sa drug strane.....
ostavio sam i belu pozadinu da vidis za koliko je slika rotirana.

UFF


eclipse4


eclipse4

da li neko zna ciji je ovo auto? ;)



apu


sasafilipovic

Citat: eclipse4 poslato 11 Mart, 2013, 22:00
evo ispravio sam motor da stoji pravo,nadam se da se sada vidi koliko je zakosen asfalt sa drug strane.....
ostavio sam i belu pozadinu da vidis za koliko je slika rotirana.

pa ne stoji ba¹ pravo... oti¹ao je u levo, u kontra stranu... ispade da nije oborio ni malo motor, a nogom zamalo do asfalta.
Ovako je bolje... valjda :)


Lazic

Nije mi jasna cela debata o uglu slike, svaki motor mo¾e da se obori do pertli, pitajte Tarabu...:D Mada znam jo¹ neke...:D