Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

problem kod toga vale je sto ako te uhvate u pokusaju moze lako da se desi da se posle izvedu nesto sto ukljucuje 3 crnca i tebe vezanu, tako da ti ne savetujem da to bilo kome pokusavas osim ako ne volis takav tip zabave.... zvani gangbang [geek]

Vale

Citat: UFF poslato 23 Februar, 2013, 18:04
problem kod toga vale je sto ako te uhvate u pokusaju moze lako da se desi da se posle izvedu nesto sto ukljucuje 3 crnca i tebe vezanu, tako da ti ne savetujem da to bilo kome pokusavas osim ako ne volis takav tip zabave.... zvani gangbang [geek]
ja to vidim kao..umetnost..ne bi ja to nikom uradila..ja sam fina :-[  ;) 

Aussweis

Citat: lord_oblivion poslato 23 Februar, 2013, 10:41
Citat: Aussweis poslato 23 Februar, 2013, 02:04
Komsinici, profesorki na fakultetu malo zalili auto, a samo vece pre toga se hvalila kako je oborila gomilu njih  [warning]
Koji auto je u pitanju?
©evrolet laceti ili tako ne¹to..
Sve ima cenu ili čast!

UFF

Citat: Vale poslato 23 Februar, 2013, 18:10
Citat: UFF poslato 23 Februar, 2013, 18:04
problem kod toga vale je sto ako te uhvate u pokusaju moze lako da se desi da se posle izvedu nesto sto ukljucuje 3 crnca i tebe vezanu, tako da ti ne savetujem da to bilo kome pokusavas osim ako ne volis takav tip zabave.... zvani gangbang [geek]
ja to vidim kao..umetnost..ne bi ja to nikom uradila..ja sam fina :-[  ;) 

e pa onda javi kad kupis automobil da dodjem da ti demonstriram i da se na njima zajedno bavimo umetsnoscu ;)

Aussweis

Citat: Vale poslato 23 Februar, 2013, 17:49
Citat: Aussweis poslato 23 Februar, 2013, 02:07
...cak je i staklo izelo  [srednjiprst]
ijjaoo meni je ovo totalno simapaticno :D .....mmmm cime se tacno moze izvesti?..da ispadne isto ovako! :)))
Ne znam èime je napravjena ¹teta, ali imam od prilike neku predstavu..
Znam samo da je sutradan ubrusom i nekom starom krpom obrisano od ljuspica i ostao je samo go lim!
Sve ima cenu ili čast!

Bori¹a

#15525

Kanarinac

Polili su ga skidom. Zajebana stvar. Skida boju ko luda

Plazma Keks

Citat: Aussweis poslato 23 Februar, 2013, 18:45
Citat: Vale poslato 23 Februar, 2013, 17:49
Citat: Aussweis poslato 23 Februar, 2013, 02:07
...cak je i staklo izelo  [srednjiprst]
ijjaoo meni je ovo totalno simapaticno :D .....mmmm cime se tacno moze izvesti?..da ispadne isto ovako! :)))
Ne znam èime je napravjena ¹teta, ali imam od prilike neku predstavu..
Znam samo da je sutradan ubrusom i nekom starom krpom obrisano od ljuspica i ostao je samo go lim!
znam da to moze da uradi kociona tecnost (at3), a li kao ne na farbe novijih automobila..

Aussweis

Znam za AT ulje da moze da napravi sranje ali ovo instant pravi sranje, kako polijes tako krene da jede sve do lima...
Sve ima cenu ili čast!


srbac

#15530
 ;D

Lazic

A jeeste, milion...:D Onda sam ja odavno mrtav...:D

djolefer

:D

UFF


mkt

ocu ja  :o
jel donosis na kucnu adresu  ;D ;D ;D ;D ;D

djolefer

Brate donosim ali stvarno... Ali samo u krugu pazove.. :) moj trenutni posao je da rasturam pice... Nesto kao uff :)
:D

Laki-zr

 [zena]

[attachment deleted by admin]

joka