Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Bio sam u fazonu da skupim jo¹ 3-4 èoveka i da se ode do Luisa u kupovinu ili bar razgledanje i probu.
Onda kako se skupe pare tako se zovne Sekula da donese. Ovako je nezgodno poruèivati online jer bi te¹ko pogodio velièine sa ovim stomakom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

samo da se nadje jos neka moto radnja osim louis-a i hein gericke, ali kako sam ja shvatio svaka prodavnica motora ima i prodavnicu opreme ali drze uglavnom jednu ili dve marke, pokusali smo da nadjemo jedno od onih velikih predstavnistva ktm-a ali to je negde van grada i nije bilo u nasem pravcu povratka
ali pravo da ti kazem mene je HG odusevio jer ima po meni malo kvalitetniju opremu nego louis, louis je odlican za stvari na popustu ali uglavnom ostanu samo neki ili mali brojevi ili veliki, ona sredina koja vecini treba ode uvek

Dragana friz


stefgi

Tugo 45 1988

[attachment deleted by admin]

dzimika

izbrisi te motore ispod avatara  i napisi djak pesak :P

UFF


Jefta


mareskin

Citat: dzimika poslato 05 Februar, 2013, 11:24
samo da se nadje jos neka moto radnja osim louis-a i hein gericke, ali kako sam ja shvatio svaka prodavnica motora ima i prodavnicu opreme ali drze uglavnom jednu ili dve marke, pokusali smo da nadjemo jedno od onih velikih predstavnistva ktm-a ali to je negde van grada i nije bilo u nasem pravcu povratka
ali pravo da ti kazem mene je HG odusevio jer ima po meni malo kvalitetniju opremu nego louis, louis je odlican za stvari na popustu ali uglavnom ostanu samo neki ili mali brojevi ili veliki, ona sredina koja vecini treba ode uvek

Ako ste i¹li autom onda za nala¾enje treba samo adresa i GPS navigacija. Ja sam se na nju ba¹ navikao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

na zalost uff tada nije imao navigaciju, dobili smo od siffaca-e jednu ali je dosta spora i stara, bukvalno kasni mozda 2-4 sec ali je posluzila svrsi kad je uff vozio malo sporije :D ali nije nam cilj bio samo da obidjemo moto radnje vec i da vidimo malo grada  ali sada znamo gde je sta pa bi se bolje organizovali u samom startu i nabavili sve adrese jos u BG :D

Jefta

A jel bi to bio vikend? ili bar dva dana?

Ivan1979


Ivan1979


eclipse4

Citat: mareskin poslato 05 Februar, 2013, 08:27

Bio sam u fazonu da skupim jo¹ 3-4 èoveka i da se ode do Luisa u kupovinu ili bar razgledanje i probu.
Onda kako se skupe pare tako se zovne Sekula da donese. Ovako je nezgodno poruèivati online jer bi te¹ko pogodio velièine sa ovim stomakom.


ja sam prosle nedelje trebao ici u austriju i odlozio  za ovaj vikend.......mrzi me da idem busom a jos vise da vozim,hehehe.......tako da ako ne nadjem neko drustvo za ovaj vikend,odlazem opet za sledeci ;)

stefgi

Citat: dzimika poslato 05 Februar, 2013, 15:32
izbrisi te motore ispod avatara  i napisi djak pesak :P
srecan?

dzimika

naravno da ne, evo pozajmicu ti moj da imas nesto :P

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 05 Februar, 2013, 19:59
naravno da ne, evo pozajmicu ti moj da imas nesto :P

Samo mu ga ti daj.
Smrt SVIMA!!!!

baki0707

Ne br¾e od ¾ivota..

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 05 Februar, 2013, 18:49
Citat: mareskin poslato 05 Februar, 2013, 08:27

Bio sam u fazonu da skupim jo¹ 3-4 èoveka i da se ode do Luisa u kupovinu ili bar razgledanje i probu.
Onda kako se skupe pare tako se zovne Sekula da donese. Ovako je nezgodno poruèivati online jer bi te¹ko pogodio velièine sa ovim stomakom.


ja sam prosle nedelje trebao ici u austriju i odlozio  za ovaj vikend.......mrzi me da idem busom a jos vise da vozim,hehehe.......tako da ako ne nadjem neko drustvo za ovaj vikend,odlazem opet za sledeci ;)

Meni nije te¹ko da vozim. A busom me mrzi. Nisam bio u busu 20 godina. Svuda idem kolima zbog posla.
Izgleda da bi se dru¹tvo na¹lo, samo jo¹ vremena da naðem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a