Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma to samo informativno pitam
a kupujem kad rasprodam sve motore osim jednog i svoj auto i kad mu cena padne ispod 10k

Kanarinac

Znaci za jedno 4,5 godina :D

UFF

ma ranije
mnooogo ranije
nova i skupa vozila jako brzo gube na ceni :)

a ne moram bas danas da ga vozim i da ga platim 15 kad mogu za 2 godine da ga kupim za 10 :) neka pukne tih 5k na njemu neko drugi
stpljiv sam ja decko ne mora sve sad i odmah ;)

Joker

Ok. Za dve godine ces imati taj model koji ce vredeti oko 10k... Ali ces imati drugi, noviji model koji ce vredeti 15k i biti "pristupacan" toliko da razmisljas o njemu kao sto sada razmisljas o ovom modelu... Gde je tu kraj?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kanarinac

hahahah pa ne znam bas da li ce da bude 10k za godine. Pogledaj cene e46ca kupe posto su.

UFF

Citat: Joker poslato 30 Januar, 2013, 15:10
Ok. Za dve godine ces imati taj model koji ce vredeti oko 10k... Ali ces imati drugi, noviji model koji ce vredeti 15k i biti "pristupacan" toliko da razmisljas o njemu kao sto sada razmisljas o ovom modelu... Gde je tu kraj?

pa kraj je kad umrem :)

ili kad izadje ruzan model kao sto je E90 npr zbog usranog stop svetla

pre bi vozio ovu moju E46icu jos 10 godina nego kupio E90

ma u principu to je sve bacanje para ako ne prelazis mnogo i ne vozis nekog bitnog pa mora da bude nov i kvalitetan tj ako ne zivis od toga
tek kad padne ispod 5k se isplati kupovati ako hoces dobar auto a ako nije bitno bas da bude u full stanju onda kupujes tek kad padne ispod 3k
tad mozes da gubis 100e godisnje na njemu i bole te q

K_A_W_A

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Zadnja tri su mi VRH!  [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: Joker poslato 30 Januar, 2013, 15:10
Ok. Za dve godine ces imati taj model koji ce vredeti oko 10k... Ali ces imati drugi, noviji model koji ce vredeti 15k i biti "pristupacan" toliko da razmisljas o njemu kao sto sada razmisljas o ovom modelu... Gde je tu kraj?

Kraj je... u stvari onda je najbolje da nema¹ auto :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Picasoo

Citat: monsterbnt poslato 25 Januar, 2013, 10:59
Citat: Joker poslato 25 Januar, 2013, 05:54
Citat: PECA BMW poslato 25 Januar, 2013, 03:42
http://9gag.com/gag/1612580

monster, sta bi sa ovakvim tvojim projektom?

Stao sam na pola jer su poceli svi zivi da se loze na to i da kao slikaju.......serem ti se u digitalu......svi su sad kao fotografi......od sad radim samo life projekte....
Ka' da sam ja rek'o...!!


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Picasoo poslato 30 Januar, 2013, 21:48
Citat: monsterbnt poslato 25 Januar, 2013, 10:59
Citat: Joker poslato 25 Januar, 2013, 05:54
Citat: PECA BMW poslato 25 Januar, 2013, 03:42
http://9gag.com/gag/1612580

monster, sta bi sa ovakvim tvojim projektom?

Stao sam na pola jer su poceli svi zivi da se loze na to i da kao slikaju.......serem ti se u digitalu......svi su sad kao fotografi......od sad radim samo life projekte....
Ka' da sam ja rek'o...!!

Æuti ti Pikaso tebi su sve slike nakrivo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF



balcan girl

znaci sve sam ih pogledala mislim na modne kombinacije  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :'( :'( :'( :'( :'(
suze mi idu u picku materinu a i komentari su do jaja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bishke

Iz kog kanala si ovu izvukao :o
You should do one thing every day that scares you

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto