Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alchemist

Citat: Laziæ poslato 14 Januar, 2013, 12:10
@taraba:
niste valjda bebu napravili...:o [rofl]

a ne¹to mu ispao stomak ovih dana... al nije moje majke mi  [rofl] [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

zemunboy

Citat: Alchemist poslato 14 Januar, 2013, 12:25
Citat: Laziæ poslato 14 Januar, 2013, 12:10
@taraba:
niste valjda bebu napravili...:o [rofl]

a ne¹to mu ispao stomak ovih dana... al nije moje majke mi  [rofl] [rofl] [rofl]
Lazic ga napumpao ???

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

The One

 [rofl]

[attachment deleted by admin]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

krsta63

 ;D

[attachment deleted by admin]

Kanarinac

Maznuo sam sa drugog foruma. Hteo da stavim u temu sa meckama, ali joj je ipak ovde mesto.

Gospodin Ljakse!
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/329427_4741935459167_97116993_o.jpg

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd


Kanarinac


aleks89rd

upravo, ta konzerva ima fabricki spojler, ne treba mu ovaj ni za kurac [veryangry]

Nixazzar

Nemate vi pojma bre, to je dobro za daunfors, sada ce da drzi krivinu kao besan   [slomljenzid]  [facepalm]

Kanarinac

Pa da. A ovaj fabriski sto se izvlaci je raskacio verovatno...

Hohštapler

Koji qrac da da¹ 200.000e za auto pa da ribe ne misle da je brz? Ovako, ovaj spojler su videle u фест енд фјуриус pa znaju da je to neki brzi auto.. ;)
I onda ne mora¹ da im obja¹njava¹, gaæe im same spadaju!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nixazzar

Nesto kontam, da li je stvarno busio gepek pa ovo fiksirao kako treba ili ga je nekako po srpski zalepio necim, voleo bih da vidim kako se ponasa pri 200kmh :D

dzimika

ne kapirate vi, to je kad ode sa ortacima negde da imaju gde da stavljaju pivo :D kao sto uff odavno rece SANK

Kanarinac

Bojim se da ga je probusio. A ako je zalepio onda ce stvarno da bude narodno  veselje na 2 glave :D

El Jefe

Mozda mu je to antena za televizor?
Друштво за заштиту од животиња

Zverinjak II

To je su¹ilica za ve¹,nemate pojma. [ludak]

ivanastark

Ma bre nemate vi pojma!

Tu se peku paprike... Nema tu ni fabrickog spojlera, on je tu ostavio za ugalj i drva...  [facepalm]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"