Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

@miketa:
©to bi rekao moj æale bezbo¾nik, ja te krstim, a ti prdi¹...:D

@Irena:
samo joj ka¾e¹ æuti, pu¹i...[facepalm]

mkt


balcan girl

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2012, 23:51
@miketa:
©to bi rekao moj æale bezbo¾nik, ja te krstim, a ti prdi¹...:D

@Irena:
samo joj ka¾e¹ æuti, pu¹i...[facepalm]
ne lupaj lazicu to je moje dete, nije ono jadno krivo sto joj otac retardiran jbg :-* da sam mogla da je zadrzim drugacije bi bilo, imala sam je samo 8 meseci u rukama da je nesto naucim  :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DaChaS

Lazic kad lupi lupio je za sva vremena :D

Uncle Bob

Citat: DaChaS poslato 17 Decembar, 2012, 00:53
Lazic kad lupi lupio je za sva vremena :D
Pa jel,naopak il.nije? :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

Setilo me na drugara u srednjoj ...kad je pricao  kako je bio na nekim palacinkama i narucio pice za njega i sestru ...i posle kad je trebalo da se plati kaze zamisli glupaca zaboravila da mi naplati pice ...i tek ce ovaj ortak pa majmune to je moja sestra htela je da vas casti turu :D :D

Vale


Slaninar

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2012, 19:35
mada sam prisustvovala kad je moj bivsi rekao klincu a sto citas knjigu orlovi rano lete su bili u pitanju, kad si gledao film...

Da me ne shvati¹ pogre¹no, ja bih verovatno isto popizdeo na tako ne¹to, ali ipak, kad pogleda¹ oko sebe, èovek prilagoðava dete novim trendovima. Je l' ga vaspita¹ da ¾ivi u Srbiji, ili u ©vajcarskoj, jebiga. Deluje mi da su kod nas puno sretniji bahati ljudi, bez mnogo znanja i skrupula. Njihovo vreme do¹lo.





Moraju se mladi ljudi prilagoðavati. Jo¹ ako ne zna da broji, savr¹eno. Kad ga pitaju koliko funkcija ima, on s punim ubeðenjem ka¾e: "samo jednu!"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

prilagodjavanje je jedno a glupost nesto sasvim drugo, ko ne ume da se prilagodi promenama osudjen je na izumiranje, kako se prilagoditi ako ne umes da procenis zbog cega ces da plivas a zbog cega ces da potones? nauciti kako da prezivis nije problem ako umes da ucis zar ne?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 17 Decembar, 2012, 00:53
Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2012, 23:51
@miketa:
©to bi rekao moj æale bezbo¾nik, ja te krstim, a ti prdi¹...:D

@Irena:
samo joj ka¾e¹ æuti, pu¹i...[facepalm]
ne lupaj lazicu to je moje dete, nije ono jadno krivo sto joj otac retardiran jbg :-* da sam mogla da je zadrzim drugacije bi bilo, imala sam je samo 8 meseci u rukama da je nesto naucim  :(

Znam, ali danas veæina klinki tog uzrasta ne zna ni¹ta od navedenog, osim ako nema veze sa fb ili sexom...[facepalm] Nije bilo upuæeno direktno tvom detetu... [hello]

UFF

Lazicu sta je lose u tome ako klinka ne zna nista sto nema veze sa sexom dokle god je u tome sto zna odlicna? (pod uslovom da to nije tvoje dete :))

Lazic

#13751
Sve je u redu dok ne progovori... Ako sluèajno progovori pre kraja sexa, propade erekcija...[facepalm] Da ne bude zabune, ipak mislim na malo starije klinke, tipa 16-18...

ivanastark

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2012, 11:34
Sve je u redu dok ne progovori... Ako sluèajno progovori, propade erekcija...[facepalm] Da ne bude zabune, ipak mislim na malo starije klinke, tipa 16-18...

http://codeforces.com/userphoto/title/pedobear/photo.jpg
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Vale

dobro jutro  :P

[attachment deleted by admin]

Plazma Keks

 ;D

[attachment deleted by admin]

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

mareskin

Citat: KIZA73 poslato 17 Decembar, 2012, 15:38
Jbt, i ovo je nauka...

Jeste, nauka je.
Kad se setim jednog lika koji je specijalista za borbu no¾evima. Na demonstraciji ne stigne¹ da vidi¹ kuda mu ruke lete, a kad ti poka¾e sve usporeno tek onda shvati¹ gde te je sve posekao i koliko su ti rezovi u stvari ozbiljni.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika


UFF