Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya

 ;D

[attachment deleted by admin]

zmiya


zmiya


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

dzimika


Lazic

#11208
Poku¹avao na vi¹e naèina da sa telefona po¹aljem sliku pijanog kretena koji reklamira hercegovaèki duvan, pa nisam uspeo, pa zamalo poslao sliku 3 geja koji ve¾baju za paradu, pa ni to nije uspelo, u meðuvremenu do¹ao kuæi, pa se svaðam sa glupom nokiom pola sata, jer ne mogu iz inboxa da prebacim sliku nigde, a kad zabodem kabl, ne jebe inbox 5%, sve u svemu pojeba me roðeni telefon vi¹e puta veèeras... [facepalm] [facepalm]

A sti¾e slika 3 geja i jednog zombi gejlorda... 8)

edit:
probah Yoyinog Fazera 7+1, mnogo dobra sprava, samo sam se smrzo u majci k'o pièka... [yahoo]

edit2:
pobedio sam nokiu...:D

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

zar ne lièim...? E, aj laku noæ...:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 22 Septembar, 2012, 02:08
zar ne lièim...? E, aj laku noæ...:D

Lièi¹, lièi¹... samo nemoj da me pojede¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 22 Septembar, 2012, 12:22

So true  [clapp]

...tako sam ja letos jurio osu po nogivici od ¹orca na oko 100kmh... kad me je ¾acnula za butinu (2 puta u 2sek!) mislio sam da æu da bacim korman iz ruku! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Septembar, 2012, 12:27
Citat: mareskin poslato 22 Septembar, 2012, 12:22

So true  [clapp]

...tako sam ja letos jurio osu po nogivici od ¹orca na oko 100kmh... kad me je ¾acnula za butinu (2 puta u 2sek!) mislio sam da æu da bacim korman iz ruku! :D
ja razvlacim hondu ali bas bas na zrenjanincu,i onaj deo ispod kacige i naravno samo u majici,i osetim takav bol na  levoj strani torzoa...i pustam korman na levoj strani i stipam se udaram,ali problem desna ruka joc na gasu,osecaj tela kad se uspravljam i povlacim nayad ali na onom delu izmedju zadnjeg sedista i mog,vracam se nekako zgrabim korman naravno pustio gas,i takav strah adrenalin mix svega,zamalo da se razbijem...podignem majicu,a ujed pcele ose tacno na levoj sisi...koliki je to bol bio ja vam ne mogu opisati...

mareskin


Drugar dr¾i pèele i jednom se ne¹to uzjogune i roj krene na njega. On naravno ima rukavice, mre¾icu i sve po PS-u osim ¹to je obukao malo ¹ire pocepane farmerke :D

Pèele ulete kroz tu rupu na levoj nogavici i krenu navi¹e da mile i usput ujedaju.

Sad zamislite taj horor kad vam gomila pèela gmi¾e uz nogu ka va¹im "draguljima i njihovom drugu ko¹arka¹u", a vi svim silama poku¹avate da dr¾ite nogavicu da ne mogu dalje da napreduju. Sve to vreme oko vas roj pèela, a nema nikoga da pomogne :D

Ne voli kad ga podsetim na to, a ja bogami volim ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Ja bi ovo tako posedovao!



[attachment deleted by admin]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 22 Septembar, 2012, 12:54
Ne voli kad ga podsetim na to, a ja bogami volim ;)

©to, si ga tad "ljubio da proðe"?   :'( [rofl]

Citat: cbrr1 poslato 22 Septembar, 2012, 12:33koliki je to bol bio ja vam ne mogu opisati...

Znam!  ;D
Nedelju dana mi bila oteèena butina, crveno i svrbiiiiii da umre¹!!!

Tad ja krenuo od NSa ka ZRu, i tu na semaforu kod  Avia pumpe èim se preðe DTD stane pored mene neki na motoru, i on gas a ja za njim... vidim ZR table, taman da mi bude zanimljivije usput... i posle onog izdvajanja za auto put za BG meni uletela neman u ¹orc! DEBIL pustim korman levom rukom,  napipam osu i krenem da je gnjeèim prstima i èupam iz ko¾e! Ugrizla ko pirana i ne pu¹ta oca joj jebem ¾utog! I krenem da koèim, al skontam da tu nema ¹anse da stanem, pokupi æe me neko, i vozio sam do prve pumpe koja je 1-2km daleko, mislio sam da je 1000 milja! Na pumpi stanem i bacam rukavice, kacigu, torbu, pojas sve sa sebe i otkopèavam kai¹ od bermuda i vadim zgnjeèenu osu iz nogavica! Da ste samo videli izraz lica onog pumpad¾ije...  [rofl] Nije mu bilo jasno ¹ta radim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Ajde, ajde i ti bi to uradio za najboljeg druga :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt