Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Lazic


mkt


Major

Citat: mkt poslato 02 Jul, 2012, 01:53
fejker  [thumb_down]

Pre bi rekao fake slika ;)

A i da nije pa nece valjda on samo da jede bube i spava na kamenu. ;D



Taraba

Nije poenta u tome da ti bude zabavno dok ga gleda¹ kako se pati po nekim vukojebinama, nego da poka¾e kako to treba da izgleda i na ¹ta obratiti pa¾nju - mo¾e dosta da se nauèi.
Èovek je postigao mnogo u svom ¾ivotu.
Samo deo toga je:

After leaving school, Grylls considered joining the Indian Army and hiked in the Himalayan mountains of Sikkim.[18] Grylls joined the British Army and served in the part-time United Kingdom Special Forces Reserve, with 21 Regiment Special Air Service, 21 SAS(R) for 3 years until 1996.

In 1996, he suffered a freefall parachuting accident in Zambia. His canopy ripped at 4,900 metres (16,000 ft), partially opening, causing him to fall and land on his parachute pack on his back, which partially crushed three vertebrae. Grylls later said: "I should have cut the main parachute and gone to the reserve but thought there was time to resolve the problem".[19] According to his surgeon, Grylls came "within a whisker" of being paralysed for life and at first it was questionable whether he would ever walk again. Grylls spent the next 12 months in and out of military rehabilitation at Headley Court[19] before being discharged and directing his efforts into trying to get well enough to fulfil his childhood dream of climbing Mount Everest.

In 2004, Grylls was awarded the honorary rank of Lieutenant Commander in the Royal Naval Reserve for services to charity and human endeavour.[20]
Everest

On 16 May 1998, Grylls achieved his childhood dream (an ambition since his father gave him a picture of Everest when he was eight) and entered the Guinness Book of Records, as the youngest Briton, at 23, to summit Mount Everest, just eighteen months after injuring his back.


Toga ima jo¹ mnogo ovde
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DaChaS

Pa nije niko ni rekao da treba da bude zabavno ali ne treba  da se zarad gledanosti prodaje prica kako si negde u divljini i da se pravi nepotrebna drama a ti si 500 m od autoputa...

Plazma Keks

zar je bitno koliko si odaljen? njemu je cilj da pokaze sta da radis u takvim situacijama, po raznim vukojebinama...  [ludak] [ludak]

AndreyRR

dzabe mu pokazivanje,kad ima onih koji ni ulicu sa semaforom ne znaju da predju
a mogu da zamislim kako bi panicili negde kad bi se izgubili u nekoj vukojebini

Plazma Keks

pa ovo ti je vise neki prirucnik za prezivljavanje u praksi... naravno da ima ljudi nesposobnih za zivot, zato oni u takvim situacijama i umiru. nisu dovoljno sposobni da prezive.

DaChaS

Ili jednostavno ustopiraju vozilo na autoputu pored u zajebanoj divljini :D :D :D :D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Lazic

Ko vam je uop¹te taj uglje¹a...??? :D

zmiya

hahaha,nemam vi¹e pluseva..

3006


Major


baha

Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

zmiya

Nemam minusa vi¹e,daæu ti èim mi se neki oslobodi..Izvini zbog èekanja..

zVuk

Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2012, 13:33
Ko vam je uop¹te taj uglje¹a...??? :D

onaj sto je zabio dva gola nemcima......a nije hteo da se rukuje sa spancima kad je izgubio......
Ko se ljuti, uleti mu kruti