Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Citat: El Jefe poslato 01 Jun, 2012, 12:10
Najveca italijanska aristokratija po Torinu ,Milanu ,Rimu ,vozi mala kola tipa Fiata ,a dziberi Ferarije i Lambordzinije

I topolina  :)
Italija puna topolina, i ja bih rado zamenio klia za jednog takovg, kada bih na¹ao ne¹to u doooobrom stanju  ;D

Nadalina

@ Mareskin
Pa, to ti je normalno...
Moraju komsije da vide kako su oni 'bogati'.

Imate odlican primer selo Volujac kod Sapca. :D
Gastosi romske nacionalnosti (da ne kazem ....)! :D
Sve kucetina do kucetine, ograda skuplja od kuce i ti fazoni.
Al` bitno da komsija vidi! A, kad dodju ovde na odmor, onda samo dozidavanje i tako sve u krug.
Dzukela u podznaku

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Nadalina poslato 01 Jun, 2012, 12:57
@ Mareskin
Pa, to ti je normalno...
Moraju komsije da vide kako su oni 'bogati'.

Imate odlican primer selo Volujac kod Sapca. :D
Gastosi romske nacionalnosti (da ne kazem ....)! :D
Sve kucetina do kucetine, ograda skuplja od kuce i ti fazoni.
Al` bitno da komsija vidi! A, kad dodju ovde na odmor, onda samo dozidavanje i tako sve u krug.


Ne znam da li to ima veze sa obrazovanjem, ali mi se èini da su oni koji su oti¹li iz sirotinje u onom talasu sedamdesetih i osamdesetih da rade fizièke poslove po Evropi povukli taj problem ni¾e vrednosti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

Ne bi se ja menjao sa njim... lep¹e mi i po ki¹i da vozim nego da se spalim kad izaðem napolje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Joker

Vlaznost vazduha je predpostavljam da je mnoo manja pa je to mnogo drugaciji osecaj...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

Pa nije sparno, ali dune vetrić i spaljuje mladeže [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

 [rofl]


vlaznost vazduha je TOLIKO velika da ti je dzaba da se znojis kad nista nece da ispari


ne hvala tamo ne bi voleo da zivim

Major

Tamo i na motoru moras da imas klimu ;D

maki gsxr 1100

Citat: mareskin poslato 01 Jun, 2012, 12:38
Citat: Gaspar poslato 01 Jun, 2012, 11:26
Citat: Nadalina poslato 01 Jun, 2012, 01:51
Brate, punto sa nemackim tablicama!!!
U centru BG - a! :D
Koji car treba da budes da vozis Punto u Nemackoj! :D
Ili ga mnooogo volis ili si mnooogo lud! :D

Pa samo ovi na¹i paæenici dolaze u Srbiju sa rent-a-car meèkama/audijima/bmw-ima.
Ja se vi¹e divim ovakvim ljudima, oni bar imaju svoja kola za koja realno nemaju potrebe da se stide, za razliku od gastosa koji ista nemaju veæ ih iznajmljuju za put u SRB.

I ne, nije prièa za rentiranje, bio ja gore meðu na¹e i 90% njih voze punta, clia, C3, ...

Imam dosta rodbine po Evropi i znam da oni tamo crnèe po ceo dan, gase sijalicu kad izaðu iz sobe da bi u¹tedeli i ¾ive mnogo lo¹ije nego mi koji smo ovde. Lo¹ije u smislu kvaliteta ¾ivota van radnog vremena. Onda doðu ovde na odmor i ceo ga provedu sa majstorima koji im zidaju dvorce po Srbiji, a onda onako umorni idu nazad da rade jo¹ malo. A kada odu u penziju ¾ive u staroj kuæi iz koje su oti¹li, jer nema svrhe i nemaju kome da greju dvorac od 5 spratova i 20 soba.

Jbg, moji vr¹njaci koji su oti¹li preko ne zidaju kuæe po Srbiji, veæ zaraðeno tro¹e da bi ¾ivot u ovom trenutku pro¾iveli najbolje ¹to mogu. Putuju po svetu ili kupuju nekretnine tamo gde su i oti¹li da ¾ive.










u pravu si 1000%

The One

proseèna ¾ena (zemljankakojaseudajezaprvikurackojiosetipaseposlepredomisli)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Milomir27


mkt

mislim da cu ove godine ovako provesti leto  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

mkt


DaChaS

Citat: El Jefe poslato 01 Jun, 2012, 12:10
Najveca italijanska aristokratija po Torinu ,Milanu ,Rimu ,vozi mala kola tipa Fiata ,a dziberi Ferarije i Lambordzinije

rado cu da budem dziber u ferariju :D Tacnije u Lambou posto ih vise volim

Plazma Keks

vozi malecne automobile jer su im prakticniji, ali zato u garazama imaju sve modele ferarija, maseratija, lambo-a....

neuromasser


rus022

Komsija je ovaj put preterao!!!