Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27


Major


mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Maj, 2012, 09:50
Citat: mareskin poslato 31 Maj, 2012, 08:45

Jeste to sve lepo, ali ima i onih koji ne mogu da dohvate ;)
Naskaèu, naskaèu i ni¹ta... E, ¹ta ti je ¾ivot ;D

Lepo od tebe ¹to si to podelio sa nama..
Mi smo tvoji prijatelji,
nismo tu da ti se podsmevamo, tu smo da ti pomognemo da nekako savlada¹ taj problem koji ima¹...

;D

©ta da vam ka¾em... Lepo je imati prijatelje [rofl]
Pogotovo u ovakvim momentima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mirno

Samo budi otvoren i naici ces na razumevanje :D
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

UFF


Nadalina

Citat: dzimika poslato 31 Maj, 2012, 01:34
a zar ti nisi do sada naucila da dobro procenim vreme? bar si od popsija mogla cuti kako se pokaje sto me nije poslusao za neke stvari :D
bolje da ti dam kisno odelo nego pivo :D

Vala da znas da si u pravu! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku


Milomir27


UFF

Kako si sebican

A komsije?

A postar??

dzimika

bio je neki fazon za ruzne ljude tipa

ako mislite da nema nade i da ste previse ruzni setite se da je i ovaj auto (multipla) neko kupio :D

Gašpar


Nadalina

Znam da se slabo nadzire, ali automobil je marke Punto!!!  [rofl] [rofl] [rofl]



[attachment deleted by admin]
Dzukela u podznaku

Gašpar

Ja ovde apsolutno nista ne vidim [neampojma]

Nadalina

Brate, punto sa nemackim tablicama!!!
U centru BG - a! :D
Koji car treba da budes da vozis Punto u Nemackoj! :D
Ili ga mnooogo volis ili si mnooogo lud! :D
Dzukela u podznaku

Che


Major


ranko

Citat: Nadalina poslato 01 Jun, 2012, 01:51
Koji car treba da budes da vozis Punto u Nemackoj! :D
Ili ga mnooogo volis ili si mnooogo lud! :D

Nado ili si mnoooogo pametan i jos nemas ego :)

ps. Gledao sam pre godinu dana jutrarnji na RTS prica ide : Eve, mi dolazili ot Nemacke malko na odmor ( prica uplakana zena ) saz Mecku, kad nas neki ocesa... Kam gi ovo , suprug govori i stade sa strane da se regulisemo ko normalni sveCki ljudi... Kad povadise pistolji i otese nam kolima sa sve stvari sto smo pratili za rodbinu i pretelje...

Nije bas da sam tada rekao da je i trebalo to da im se desi ali nekako sam bio ravnodusan ... Na ovu bedu dolazis sa Meckom od 60.000 evra... pa taman da si je zaradio na najpostenije ne zaboravi gde ti zivi rodbina i prijatelji... znas kako kazu ovi tvoji strenzeri : When in Rome, do as the Romans do, drive what Romans drive ( punto , gasina multipla ) :)

Gašpar

Citat: Nadalina poslato 01 Jun, 2012, 01:51
Brate, punto sa nemackim tablicama!!!
U centru BG - a! :D
Koji car treba da budes da vozis Punto u Nemackoj! :D
Ili ga mnooogo volis ili si mnooogo lud! :D

Pa samo ovi na¹i paæenici dolaze u Srbiju sa rent-a-car meèkama/audijima/bmw-ima.
Ja se vi¹e divim ovakvim ljudima, oni bar imaju svoja kola za koja realno nemaju potrebe da se stide, za razliku od gastosa koji ista nemaju veæ ih iznajmljuju za put u SRB.

I ne, nije prièa za rentiranje, bio ja gore meðu na¹e i 90% njih voze punta, clia, C3, ...

El Jefe

Najveca italijanska aristokratija po Torinu ,Milanu ,Rimu ,vozi mala kola tipa Fiata ,a dziberi Ferarije i Lambordzinije
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Gaspar poslato 01 Jun, 2012, 11:26
Citat: Nadalina poslato 01 Jun, 2012, 01:51
Brate, punto sa nemackim tablicama!!!
U centru BG - a! :D
Koji car treba da budes da vozis Punto u Nemackoj! :D
Ili ga mnooogo volis ili si mnooogo lud! :D

Pa samo ovi naši paćenici dolaze u Srbiju sa rent-a-car mečkama/audijima/bmw-ima.
Ja se više divim ovakvim ljudima, oni bar imaju svoja kola za koja realno nemaju potrebe da se stide, za razliku od gastosa koji ista nemaju već ih iznajmljuju za put u SRB.

I ne, nije priča za rentiranje, bio ja gore među naše i 90% njih voze punta, clia, C3, ...

Imam dosta rodbine po Evropi i znam da oni tamo crnče po ceo dan, gase sijalicu kad izađu iz sobe da bi uštedeli i žive mnogo lošije nego mi koji smo ovde. Lošije u smislu kvaliteta života van radnog vremena. Onda dođu ovde na odmor i ceo ga provedu sa majstorima koji im zidaju dvorce po Srbiji, a onda onako umorni idu nazad da rade još malo. A kada odu u penziju žive u staroj kući iz koje su otišli, jer nema svrhe i nemaju kome da greju dvorac od 5 spratova i 20 soba.

Jbg, moji vršnjaci koji su otišli preko ne zidaju kuće po Srbiji, već zarađeno troše da bi život u ovom trenutku proživeli najbolje što mogu. Putuju po svetu ili kupuju nekretnine tamo gde su i otišli da žive.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu