Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: Lazza poslato 15 Maj, 2012, 22:33
Pokazace Nada sarenu kutijicu caletu i sve ce biti reseno !!! :)

Onda cemo Plazma i ja dobiti pikap na 7 dana - k`o veli cale, nek idu deca da se zanimaju! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

zmiya


zmiya

 [rofl]

[attachment deleted by admin]

zmiya


zmiya


Kengur

ako su kondomi 2 evra, meni je na godisnjem nivou sasvim dovoljno od 2 do 4evra, sto znaci da sex i nije tako skup... :)

Nadalina

Danas sam skoro jeb`o, juce sam skoro jeb`o, sutra cu skoro jebati....
Sve u svemu, jebem skoro svaki dan... :D

To?
Dzukela u podznaku

SSZGO

Citat: Taraba poslato 15 Maj, 2012, 17:36
Nije 300-400e ako zna¹ nekog u JAZAS-u ;)

dva dana posla da se isplati to ali posle se ne sekiras bar jedno 3 meseca....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


Nadalina

Dzukela u podznaku

mkt


Major

Citat: El Jefe poslato 15 Maj, 2012, 18:29
Kao cackanje nosa sa rukavicama

Ili sto bi moj drug rekao, kondom - pa nisam valjda lud to da stavljam to mi je isto kao da se kupam u carape ;D

apu

Citat: Nadalina poslato 15 Maj, 2012, 15:02
Citat: apu poslato 15 Maj, 2012, 08:16
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Maj, 2012, 17:04
Citat: apu poslato 14 Maj, 2012, 16:39
ja stalno po NS-u viðam neke nabeðene bembare na kojima pi¹e "BMW much better then sex" :D i svaki put se userem od smeha kad vidim :D
Ima i onaj sivi clio na kome pi¹e "Clio is much better than sex!", i to mislim da ga neka riba vozi..

Pa u tome i jeste fora:) trebalo bi da pi¹e THAN umesto THEN :) ali masa ljudi ne primeti glupost, zato sam i postovao ovde... 

P.s.  Nadalina,  èime se ti ono be¹e bavi¹? :)

Bavim se engleskim, kad mi plate. ;)

Elem, ako vec hoces da pametujemo - moze, nije problem.
Dok ne ufotkas te BMW - ove koje vidjas sa natpisom koji sadrzi THEN smatram da nisi dobro video ili da su zeznuli u stampi - namerna omaska u ovom slucaju je skoro pa nemoguca. ;) I, ne mozes da kazes da je fora napraviti gresku te vrste u masovnoj produkciji (then umesto than) - nije fora vec je imbecilizam. :)
Jer, ako pise BMW much better then sex prevod bi bio: BMW (je) postao mnogo bolji a onda (usledi) sex - naravno, prevedeno metodom: braca Rusi pricaju engleski.

A, evo i za same previde svih nas - mozak, pri citanju, prima informacije i obradjuje ih shodno nasim ocekivanjima, pa tako i u ovom slucaju - svi mi cemo procitati i skontati onako kako treba, bez obzira kako je napisano (jedno vreme je na FB bio i onaj tekst napisan sa umetnutim brojevima, permutovanim slovima itd. i opet ga je svako procitao kako treba - tj. kako bi trebalo da je napisan). ;)
Tudje omaske ne znaci da cemo ih i mi primetiti i da ce one uticati na nasu percepciju.
Doduse, ako sam placena da ispravljam tudje greske, a u ovom slucaju nisam, naravno da cu biti detaljnija i obracati paznju. ;)

Jos nesto nije jasno?

A evo i jedne zanimljive....
Fotkano u Ruzveltovoj, pre nekoliko godina....



bzjuuuuuuuuu nisam odavno video da se neko ovako brzo upalio na prozivku :D

BTW pishe THEN, veruj mi :D da li je namerno ili ne, ne znam ali mi ne deluje kao namera nego kao nepismenost. A i ako bi bilo namerno na Tarzan Engleskom  onda opet nije pravilno, zar ne? Valjda bi trebalo "... much better and then sex" ili neka druga varijacija :D

Kako god, upadaju mi te pravopisne gre¹ke u oko k'o dlaka u kafu... Svako malo pa vidim neki izuzetan primer neuspeha ¹kolstva i to na svim nivoima obrazovanja :D

p.s. naæi æu ti i sliku :D

mkt


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

mkt


WUJA

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...

[attachment deleted by admin]

vlada_dee

jurio sam ga 3 semafora da ga slikam! hahahaha...

[attachment deleted by admin]